Ελπίδες Μεσοποταμίας – ΠΑΣ Λεύκης 0-6 (φωτογραφίες) - OlaDeka

Ελπίδες Μεσοποταμίας – ΠΑΣ Λεύκης 0-6 (φωτογραφίες)

Εντυπωσιακή εκτός έδρας, νίκη του ΠΑΣ Λεύκης στη Μεσοποταμία – Χατ τρικ ο Θοδωρής Πασιώλης

Πολλά συγχαρητήρια για την πρώτη μας, και μάλιστα εκτός έδρας, νίκη του ΠΑΣ Λεύκης με το εντυπωσιακό 0-6, με αντίπαλο τις Ελπίδες Μεσοποταμίας.

Η ομάδα μας φάνηκε έτοιμη και δυνατή από το πρώτο λεπτό και δεν δυσκολεύτηκε καθόλη την διάρκεια του αγώνα να επιβληθεί του αντιπάλου της, που αποτελεί με διαφορά την πιο νεανική και σίγουρα πολλά υποσχόμενη ομάδα της κατηγορίας μας.

Το σκορ άνοιξε ο Δάλλας Κυριάκος στο πρώτο 10λεπτο, και τα υπόλοιπα γκολ πέτυχαν οι Λοβάτσης Παναγιώτης, Σιεγκάνης Σταύρος και ο Πασιώλης Θοδωρής (Χατ τρικ).

Ευχαριστούμε τις Ελπίδες Μεσοποταμίας για την φιλοξενία τους και ευχόμαστε καλή συνέχεια στο μέλλον.