16η αγωνιστική Κ12 & Κ14 Νταηλάκης - ΑΟ Κάστωρ - OlaDeka

16η αγωνιστική Κ12 & Κ14 Νταηλάκης – ΑΟ Κάστωρ

24-04-2019

Άφθονα γκόλ στο γήπεδο του Νταηλακη μεταξύ των ομάδων του Νταηλάκη και του Κάστωρ για την 16η αγωνιστική του πρωταθλήματος Κ12 .

Στην πρώτη του ισοπαλία για φέτος υποχρέωσε το Νταηλάκη τον Κάστωρ που κόντευε να πληρώσει την αδιαφορία του πρώτου ημιχρόνου και την αστοχία του.Αφού βρέθηκε να χάνει με 6-2  έβαλε μπροστά της μηχανές του και κατάφερε να ισοφαρίσει στα τελευταία λεπτά των καθυστερήσεων.

Τα γκόλ για τον Κάστωρ πέτυχαν οι  Πρωτόγερος Ι,Στεφάνου, Κουλουκλιδης και χατ τρικ ο Τζανίδης .

Κ12 Νταηλάκη-ΑΟ Κάστωρ 6-6

25-04-2019

Στο γήπεδο του Νταηλάκη διεξήχθη ο αγώνας Κ14 μεταξύ των ομάδων του Νταηλάκη και του Κάστωρ για την 16η αγωνιστική.

Παρόλο που ο Κάστωρ βρέθηκε πίσω στο σκόρ πήρε τελικά  την νίκη κάνοντας  την ανατροπή με δυο γκόλ του Κυριακού.

Κ14  Νταηλάκη-ΑΟ Κάστωρ 1-2