HANDBALL - ΤΡΙΤΗ ΣΕΡΙ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ Α.Ο.Α. ΚΑΣΤΟΡΙΑ - OlaDeka

HANDBALL – ΤΡΙΤΗ ΣΕΡΙ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ Α.Ο.Α. ΚΑΣΤΟΡΙΑ

ΤΡΙΤΗ ΣΕΡΙ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ Α.Ο.Α. ΚΑΣΤΟΡΙΑ

Τρίτη σερί νίκη για την ομάδα Handball της Καστοριάς απέναντι στην ομάδα Α.Ο.ΚΟΖΑΝΗΣ.

Η ομάδα της ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ξεκίνησε πολύ δυνατά το παιχνίδι, δείχνοντας από την αρχή την διαφορά δυναμικότητας και στο 10΄ λεπτό το σκορ ήταν 4-0, χωρίς να χαλαρώσει με τον ίδιο ρυθμό μεγάλωσε την διάφορα και έκλεισε το ημίχρονο 15-09.

Στο δεύτερο μέρος συνέχισε δυνατά η ομάδα της ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ και στο 45΄ λεπτό το σκορ ήταν

24-14.

Από το 45΄ και μετά δόθηκε η ευκαιρία στους μικρούς της ομάδας να κερδίσουν λεπτά συμμέτοχης

με αποτέλεσμα η ομάδα της ΚΟΖΑΝΗΣ να μειώσει την διάφορα και το παιχνίδι να τελειώσει