ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ : Οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων Κ12 και Κ14 – Πρεμιέρα το Σάββατο 5 Νοεμβρίου

Αρχική » Δυτική Μακεδονία » Καστοριά » ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ : Οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων Κ12 και Κ14 – Πρεμιέρα το Σάββατο 5 Νοεμβρίου

Πραγματοποιηθήκαν στα γραφεία της ΕΠΣ Καστοριάς

οι κληρώσεις των νέων πρωταθλημάτων Υποδομής Κ12 και Κ14, η έναρξη των οποίων ορίστηκε το προσεχές Σαβαβτοκύριακο

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14

1ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ/ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ- ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1890 Α΄- ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.ΜΙΑΣ- ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 Β΄

ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ- ΚΑΣΤΩΡ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 Α΄- ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ/ ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ- ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ

ΚΑΣΤΩΡ΄ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 Β΄

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ/ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ- ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ

ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ- ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 Α΄

ΚΑΣΤΩΡ- ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 Β΄- ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ- ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ/ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ- ΚΑΣΤΩΡ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 Α΄- ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 Β΄

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ- ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ/ ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ- ΚΑΣΤΩΡ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 Β΄- ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ- ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ- ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 Α΄

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 Β΄- ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ/ ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΑΣΤΩΡ – ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ- ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 Α΄

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ- ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ/ ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ  1980 Β΄

ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 Α΄- ΚΑΣΤΩΡ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ- ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ- ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ- ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980- ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΚΑΣΤΩΡ Β΄

ΓΡΑΜΜΟΣΩΡΙΑ – ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΚΑΣΤΩΡ Α΄ – ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΣΤΩΡ Α΄- ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ- ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ

ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ- ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ- ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ

ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΚΑΣΤΩΡ Β΄

 ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ- ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980- ΚΑΣΤΩΡ Α΄

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ- ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ

ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ- ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΚΑΣΤΩΡ Β΄- ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ – ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980- ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ- ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΚΑΣΤΩΡ Α΄- ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ

ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ- ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ- ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΑΣΤΩΡ Β΄

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ- ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980

ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ- ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ

ΚΑΣΤΩΡ Β΄- ΚΑΣΤΩΡ Α΄

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ- ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ

ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ- ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ- ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980- ΚΑΣΤΩΡ Β΄

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ- ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΟΥ

ΚΑΣΤΩΡ Α΄- ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ- ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΚΑΣΤΩΡ Β΄- ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ- ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑ- ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ- ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΣΤΩΡ Β΄- ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ- ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ – ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980- ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ- ΚΑΣΤΩΡ Α΄

ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ- ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ- ΚΑΣΤΩΡ Β΄

ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ- ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ

ΚΑΣΤΩΡ Α΄ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ- ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980

ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ- ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

ΚΑΣΤΩΡ Β΄-ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ

ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ- ΚΑΣΤΩΡ Α΄

ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ- ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980

ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ- ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΚΑΣΤΩΡ Α΄- ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ- ΚΑΣΤΩΡ Β΄

ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980- ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ- ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ – ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

Πηγή

Σχολιάστε αυτό το άρθρο

σχόλια