Οι Μικτές της ΕΠΣ Καστοριάς υποδέχονται την ΕΠΣ Γρεβενών (πρόγραμμα – βαθμολογίες – αποστολές)

Αρχική » Αθλητικά » Οι Μικτές της ΕΠΣ Καστοριάς υποδέχονται την ΕΠΣ Γρεβενών (πρόγραμμα – βαθμολογίες – αποστολές)

Με τη διεξαγωγή της 6ης αγωνιστικής συνεχίζεται αύριο Τετάρτη 16/3 το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Μικτών Ενώσεων.
Οι ομάδες Κ-15 και Κ-17 της ΕΠΣ Καστοριάς ”ΙRIS CATERING” υποδέχονται τις αντίστοιχες ομάδες της ΕΠΣ Γρεβενών.
Να σημειωθεί ότι λόγω καιρικών συνθηκών αναβλήθηκε το ματς της 5ης αγωνιστικής μεταξύ των ομάδων ΕΠΣ Καστοριας – ΕΠΣ Πιερίας, που ήταν να διεξαχθεί την προηγούμενη Τετάρτη.
ΑΓΩΝΕΣ ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ (1η αγων) Κ-15 Κ-17
ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 5-0 1-3
5η Αγωνιστική (ΤΕΤΑΡΤΗ 09/03)
Γρεβενά – Ημαθία Αναβολή
Καστοριά – Πιερία Αναβολή
Φλώρινα – Κοζάνη Αναβολή
Πέλλα – Κιλκίς 1-0 3-0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ-15
1. ΠΕΛΛΑ 10
2. ΗΜΑΘΙΑ 9
3. ΚΟΖΑΝΗ 9
4. ΠΙΕΡΙΑ 9
5. ΚΙΛΚΙΣ 9
6. ΦΛΩΡΙΝΑ 2
7. ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1
8. ΓΡΕΒΕΝΑ 0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ-17
1. ΗΜΑΘΙΑ 12
2. ΚΟΖΑΝΗ 9
3. ΦΛΩΡΙΝΑ 9
4. ΠΙΕΡΙΑ 6
5. ΚΑΣΤΟΡΙΑ 6
6. ΠΕΛΛΑ 4
7. ΚΙΛΚΙΣ 3
8. ΓΡΕΒΕΝΑ 1
6η αγωνιστική (ΤΕΤΑΡΤΗ 16/03) – ΏΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ Κ-15 12:00 και Κ-17 14:30
Καστοριά – Γρεβενά
Ημαθία – Φλώρινα
Πιερία – Πέλλα
Κοζάνη – Κιλκίς
7η Αγωνιστική
Φλώρινα – Γρεβενά
Πέλλα – Καστοριά
Κιλκίς – Ημαθία
Κοζάνη – Πιερία

ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ”ΙRIS CATERING”
ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ- ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Κ-15
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΓΚΟΛΙΑΣ (ΚΑΣΤΩΡ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ(ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΤΣΑΚΟΥΡΙΔΗΣ( ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ)
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΑΣΤΩΡ)
ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΗΣ( ΚΑΣΤΩΡ)
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ(ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ)
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ)
ΛΙΟΛΙΟΣ(ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ)
ΚΟΥΛΟΥΚΛΙΔΗΣ(ΚΡΟΝΟΣ)
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ(ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΕΞΑΡΧΟΣ ( ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ)
ΠΟΣΤΕΚΙΔΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΤΖΑΝΙΔΗΣ(ΚΑΣΤΩΡ)
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ(ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.)
ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ( ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ)
ΚΟΝΤΣΙΩΤΗΣ( ΡΟΣΟΝΕΡΙ)
ΤΖΗΚΑΛΑΓΙΑΣ (ΚΑΣΤΩΡ)
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ (ΚΑΣΤΩΡ)
ΤΣΑΓΚΑΛΗΣ (ΚΑΣΤΩΡ)

Κ-17

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ)
ΤΖΙΑΡΑΣ ( ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ)
ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ (ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ)
ΜΠΟΔΑΣ (ΒΙΤΣΙ)
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ (ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ)
ΓΙΑΝΝΗΚΩΤΣΙΟΣ (ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ)
ΖΗΚΟΣ (ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ)
ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ)
ΠΑΣΙΩΛΗΣ (ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ)
ΤΑΧΤΑΤΖΗΣ (ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ)
ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΚΑΣΤΩΡ)
ΜΠΛΙΟΥΚΑΣ (ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ)
ΓΚΟΛΙΑΣ (ΚΑΣΤΩΡ)
ΠΟΠΗΣ ΧΡ (ΒΙΤΣΙ)
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ (ΚΑΣΤΩΡ)
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ (ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ)
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ (ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ)
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ)
ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980)
ΡΑΤΣ (ΚΑΣΤΩΡ)

Σχολιάστε αυτό το άρθρο

σχόλια