Με 60 αθλητές συμμετείχε ο Ναυτικός Όμιλος Μαυροχωρίου στους Διασυλλογικούς αγώνες που διοργάνωσε ο Ναυτικός Όμιλος Καστοριάς κατακτώντας 19 μετάλλια

Αρχική » Αθλητικά » Με 60 αθλητές συμμετείχε ο Ναυτικός Όμιλος Μαυροχωρίου στους Διασυλλογικούς αγώνες που διοργάνωσε ο Ναυτικός Όμιλος Καστοριάς κατακτώντας 19 μετάλλια

Με 60 αθλητές συμμετείχε ο Ναυτικός Όμιλος Μαυροχωρίου στους Διασυλλογικούς αγώνες που διοργάνωσε ο Ναυτικός Όμιλος Καστοριάς κατακτώντας 19 μετάλλια. 2 Χρυσά – 6 Αργυρά – 8 Χάλκινα μετάλλια . Στην κατηγορία junior συμμετείχε με τρία πληρώματα και κατέκτησε 3 μετάλλια .

    Ο Πρόεδρος & το ΔΣ συγχαίρει τους αθλητές & τις αθλήτριες για τις επιτυχίες τους , καθώς και τους προπονητές του ομίλου Τσαλούχο Ιωάννη και Τσίντζου Ιουλία για  την άρτια προετοιμασία της ομάδας. .

Αναλυτικά τα  αποτελέσματα: 

    Στην κατηγορία των junior (γεν. 2010-2011) συμμετείχαν 3 πληρώματά μας, όπου η διοργάνωση βράβευσε όλους του συμμετέχοντες για την προσπάθεια τους:

4x Κορασίδων: 

Κυβεντίδου Ουρανία – Αθανασίου Βάια – Κοκκινίδου Σμαράγδα – Μεσητίδου Δήμητρα

1x Κορασίδων:

 Ηλιοπούλου Αναστασία 

4x Παίδων: 

Μιχαήλ Ηλίας – Κυριακίδης Κυριάκος – Κωνσταντουλάκης Μάριος – Βλάχος Δημητρής 

2x Κορασίδων : Χρυσό μετάλλιο .

Χριστοπούλου Χριστίνα – Κατσανέβα Κατερίνα .

2x Κορασίδων : Αργυρό μετάλλιο .

 Βλάχου Δήμητρα – Γαλάνη Καλλιόπη .

2x Κορασίδων Αρχαρίων : Χρυσό μετάλλιο .

Τερζοπούλου Νεφέλη – Παντελίδου Ελισάβετ .

1x Εφήβων : Αργυρό μετάλλιο . 

Γεωργίου Λάζαρος .

1x Παίδων : Αργυρό μετάλλιο .

Δάσκαλος Άγγελος .

1x Παίδων : Αργυρό Μετάλλιο . 

Γαλάνης Παντελής .

2x Παίδων : Αργυρό μετάλλιο . Δάσκαλος Άγγελος – Γαλάνης Παντελής .

4x Κορασίδων Αρχαρίων : Αργυρό μετάλλιο . Παπαθανασίου Μαρία – Μπουρλή Στέλλα – Μεσητίδου Βασιλική – Λαζαρίδου Ραφαηλία .
4x Κορασίδων Αρχαρίων : Χάλκινο μετάλλιο . Μπούσιου Δέσποινα – Μπουρλή Αθανασία – Συστάτση  Μερόπη – Λίλιου Ολυμπία .

2x Εφήβων : Χάλκινο μετάλλιο . Μπούσιος Γιάννης – Γεωργίου Λάζαρος .

4x Παίδων : Χάλκινο μετάλλιο . Κατσαούνης Βασίλης – Τσακυρίδης Παύλος – Λαμπαδάριος Αναστάσης – Μπίζιος Μιχάλης .

1x Κορασίδων : Χάλκινο μετάλλιο .Βλάχου Δήμητρα .

2x Παίδων : Χάλκινο μετάλλιο . Κατσαούνης Βασίλης – Παπαθανασίου Γιώργος.

4x Εφήβων : Χάλκινο μετάλλιο . Τσακυρίδης Παύλος – Λαμπαδάριος Αναστάσης – Μπίζιος Μιχάλης – Παπαγιάννης Αθανάσιος.

4x Παίδων Αρχαρίων : Χάλκινο μετάλλιο . Μονοχολιάς Βασίλης – Ηλιόπουλος Νικόλαος – Τριανταφύλλου Γιώργος – Νικολαΐδης Μιχάλης.

2x Παίδων Αρχαρίων : Χάλκινο μετάλλιο . Παρουσάκης Αθανάσιος – Ηλιάδης Γιώργος .

2x Κορασίδων Αρχαρίων : 4η θέση. Καραΐσκου Τάνια – Ποδάρα Αριάδνη .
4x Παίδων Αρχαρίων : 4η θέση . Καράτζιος Πάρης – Τζημούρτας Σταύρος – Τερψιάδης Νικόλαος –  Βακόπουλος Δημήτρης .
4x Κορασίδων : 4η θέση . Παπαϊωάννου Ασπασία – Κυριακίδου Αναστασία – Χριστοπούλου Χριστίνα – Κατσανέβα Κατερίνα .
2x Παίδων : 4η θέση . Παπαγιάννης Κωσταντίνος – Κωνσταντουλάκης Αθανάσιος .
1x Εφήβων : 4η θέση . Μπούσιος Γιάννης .
1x Παίδων : 4η θέση . Παπαγιάννης Κωνσταντίνος .
4x Νεανίδων : 4η θέση . Μπίζιου Ήλια – Μεγακλή Αρετή – Σταυρίδου Φιλαρέτη – Ρούδη Γεωργία .
4x Παίδων : 5η θέση . Ρούντος Παναγιώτης – Αναγνωστόπουλος Αναστάσης – Σιαπέρδας  Ιορδάνης – Κωνσταντουλάκης Γιώργος .
4x Παίδων : 5η θέση . Παπαγιάννης Αθανάσιος – Άλτας Φώτης – Κωνσταντουλάκης Αθανάσιος – Αθανασίου Γιώργος .
4x Παίδων : 5η θέση . Γαλάνη Καλλιόπη – Πετκανά Αναστασία – Σταυρίδου Φιλαρέτη – Ρούδη Γεωργία .

Πηγή

Κοινοποίηση:

Σχολιάστε αυτό το άρθρο

σχόλια