Στίβος: Τα αποτελέσματα του Διασυλλογικού Πρωταθλήματος Α-Γ & ΣΥΝΘΕΤΩΝ Κ 16 που πραγματοποιήθηκε στο Άργος Ορεστικό

Αρχική » Αθλητικά » Στίβος: Τα αποτελέσματα του Διασυλλογικού Πρωταθλήματος Α-Γ & ΣΥΝΘΕΤΩΝ Κ 16 που πραγματοποιήθηκε στο Άργος Ορεστικό

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ου ΟΜΙΛΟΥ
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α-Γ & ΣΥΝΘΕΤΩΝ Κ 16
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΜΑΪΟΥ 2021
80 μ.εμπ. ΕΞΑΘΛΟΥ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΩΡΑ 17:00 (ΟΡΙΟ: 3000Β.)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 23 ΚΑΡΑΖΙΩΤΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2006 368838 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 15,59 -1,3 578
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 17:00 (ΟΡΙΟ: 35,00)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 36 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1986 365295 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 44,72 13
2 76 ΔΑΤΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 304855 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 25,31
100 μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 17:10 (ΟΡΙΟ: 11″84)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 2 5 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 343306 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11,34 -2,9 ΆΛΛΗ ΕΑΣ
2 102 6 ΤΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 378311 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11,45 -2,9 13
3 12 4 ΚΡΟΥΣΟΡΑΤΗΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ 2002 384502 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11,71 -2,9 11
4 95 7 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2003 342014 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11,88 -2,9
5 69 1 ΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 375925 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 12,16 -2,9
6 68 3 ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005 391591 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 12,39 -2,9
7 19 8 ΑΛΗΧΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 368495 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 12,40 -2,9
8 77 2 ΔΑΤΣΙΑΔΗΣ ΔΩΡΟΘΕΟΣ 2001 334658 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 12,51 -2,9
100 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 17:20 (ΟΡΙΟ: 13″74)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 89 5 ΑΒΡΑΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 344872 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 13,43 -2,3 13
2 93 3 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 366593 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 13,61 -2,3 11
3 149 4 ΔΗΛΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 394425 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13,94 -2,3
4 99 6 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2005 348801 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 14,40 -2,3
ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 17:20 (ΟΡΙΟ: 5,00)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 72 ΜΙΖΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 314341 ΠΑΟΚ 6,07 +1,70 ΆΛΛΗ ΕΑΣ
2 96 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2005 358622 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 5,00 +2,00 13
3 44 ΤΖΗΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 375270 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4,83 +1,00
4 46 ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ 2005 358005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4,80 +1,40
5 79 ΖΗΚΟΥ ΜΑΡΙΛΗ 2005 392288 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 4,17 +1,20
ΜΗΚΟΣ ΕΞΑΘΛΟΥ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΩΡΑ 17:20 (ΟΡΙΟ: 3000Β.)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 23 ΚΑΡΑΖΙΩΤΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2006 368838 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 5,00 +1,60 789
400 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 17:30 (ΟΡΙΟ: 1’05″04)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 32 6 ΒΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΖΩΗ 2004 365912 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1,01,54 13
2 148 5 ΣΤΑΜΚΟΥΛΗ ΦΑΙΔΡΑ 2005 348799 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1,03,60 11
3 74 4 ΑΛΛΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 383692 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 1,06,12
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 17:30 (ΟΡΙΟ: 44,00)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 45 ΤΖΙΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 358033 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 45,25 13
400 μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 17:40 (ΟΡΙΟ: 54″24)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 35 5 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1989 255661 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 52,08 13
2 65 3 ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2004 386143 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 52,20 11
3 17 4 ΡΟΥΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 385773 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 63,48
18 6 ΤΣΙΡΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 351516 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
1500 μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 17:50 (ΟΡΙΟ: 4’23″14)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 18 ΤΣΙΡΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 351516 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 5,28,50
1500 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 18:00 (ΟΡΙΟ: 5’27″14)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 1 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΑ 2004 370903 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5,00,90 ΆΛΛΗ ΕΑΣ
2 85 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΕΥΦΗΜΙΑ 2005 392161 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 5,42,58
3 10 ΤΖΗΚΑΛΑΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 394439 ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 6,31,76
ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 18:00 (ΟΡΙΟ: 6,10)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 78 ΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 350749 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 6,67 +1,90 13
2 41 ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 365913 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 6,50 +0,90 11
3 45 ΤΖΙΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 358033 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 6,20 +1,60 10
4 33 ΔΑΔΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999 358021 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5,78 +1,40
5 8 ΣΑΡΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 390359 ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 5,07 +0,40
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 18:00 (ΟΡΙΟ: 11,50)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 4 ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ 2001 394438 ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 11,23
2 76 ΔΑΤΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 304855 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 9,29
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΕΞΑΘΛΟΥ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΩΡΑ 18:00 (ΟΡΙΟ: 3000Β.)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 23 ΚΑΡΑΖΙΩΤΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2006 368838 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 8,94 563
5000 μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 18:10 (ΟΡΙΟ: 17’00″14)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 3 ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 393259 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17,17,00 ΆΛΛΗ ΕΑΣ
75 ΓΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 368386 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
83 ΜΟΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 383957 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
5000 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 18:10 (ΟΡΙΟ: 21’15″14)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 82 ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2002 355937 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 19,11,99 13
87 ΤΣΕΚΙΝΗ ΣΟΝΙΑ 1976 362199 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
800 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 18:30 ( ΟΡΙΟ: 2’32″14)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 37 ΚΙΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 365992 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2,28,19 13
2 150 ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 343301 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 2,31,02 11
3 100 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2005 359372 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 2,42,27
4 7 ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 394435 ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3,02,12
800 μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 18:40 (ΟΡΙΟ: 2’06″14)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 35 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1989 255661 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2,07,22
2 8 ΣΑΡΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 390359 ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2,36,35
200 μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 18:50 (ΟΡΙΟ: 24″24)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 102 4 ΤΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 378311 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 22,76 -3,0 13
2 95 5 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2003 342014 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 22,92 -3,0 11
3 12 6 ΚΡΟΥΣΟΡΑΤΗΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ 2002 384502 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 22,98 -3,0 10
4 147 3 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 394702 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 25,21 -3,0
ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 18:50 (ΟΡΙΟ: 1,82)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 48 ΧΑΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2003 353162 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2,07 13
2 98 ΒΑΞΕΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 351827 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1,75
3 59 ΠΙΤΣΙΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 373707 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 1,70
ΥΨΟΣ ΕΞΑΘΛΟΥ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΩΡΑ 18:50 (ΟΡΙΟ: 3000Β.)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 23 ΚΑΡΑΖΙΩΤΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2006 368838 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 1,47 712
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 18:50 (ΟΡΙΟ: 9,60)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 28 ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1992 281205 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 12,60 13
2 92 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 2004 344874 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11,44 11
3 6 ΝΤΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 387930 ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 9,43
200 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΩΡΑ 19:00 (ΟΡΙΟ: 28″54)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 96 Α6 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2005 358622 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 29,32 -2,7
2 99 Α5 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2005 348801 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 29,75 -2,7
3 31 Α3 ΒΛΕΤΣΟΥ ΖΩΗ 2005 365896 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 30,43 -2,7
4 67 Α4 ΝΤΥΡΜΑ ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ 2005 379051 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 31,67 -2,7
1 32 Β7 ΒΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΖΩΗ 2004 385912 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 27,45 -1,5
2 93 Β6 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 366593 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 27,94 -1,5
3 97 Β4 ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 359369 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 28,02 -1,5
4 39 Β2 ΝΤΙΝΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2006 365914 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 28,47 -1,5
5 149 Β3 ΔΗΛΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 394425 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 29,40 -1,5
200 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΩΡΑ 19:00 (ΟΡΙΟ: 28″54)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 32 Β7 ΒΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΖΩΗ 2004 385912 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 27,45 -1,5 13
2 93 Β6 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 366593 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 27,94 -1,5 11
3 97 Β4 ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 359369 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 28,02 -1,5 10
4 39 Β2 ΝΤΙΝΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2006 365914 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 28,47 -1,5 9
5 96 Α6 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2005 358622 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 29,32 -2,7
6 149 Β3 ΔΗΛΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 394425 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 29,40 -1,5
7 99 Α5 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2005 348801 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 29,75 -2,7
8 31 Α3 ΒΛΕΤΣΟΥ ΖΩΗ 2005 365896 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 30,43 -2,7
9 67 Α4 ΝΤΥΡΜΑ ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ 2005 379051 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 31,67 -2,7
100 μ.εμπ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 19:10 (ΟΡΙΟ: 18″14)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 91 ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 354442 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 15,94 -1,9 13
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 19:10 (ΟΡΙΟ: 12,80)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 78 ΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 350749 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 12,83 +1,50 13
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 19:10 (ΟΡΙΟ: 10,40)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 72 ΜΙΖΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 314341 ΠΑΟΚ 12,12 +1,10 ΆΛΛΗ ΕΑΣ
2 40 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΝΗ 2004 358020 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11,32 +1,50 13
3 16 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 368504 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10,65 +1,70 11
400 μ.εμπ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 19:20 (ΟΡΙΟ: 1’02″74)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 64 ΖΗΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 359907 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 56,26 13
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 19:20 (ΟΡΙΟ: 33,00)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 34 ΔΗΜΑΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2004 358018 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 30,59

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΩΡΑ 19:20 (ΟΡΙΟ: 3000Β.)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 23 ΚΑΡΑΖΙΩΤΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2006 368838 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 18,62 362
ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 19:25 (ΟΡΙΟ: 1,50)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 91 ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 354442 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1,61 13
2 28 ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1992 281205 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 1,58 11
3 30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 365894 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1,58 10
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 100 μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 19:30 (ΟΡΙΟ: 46″44)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 66 ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2004 386146 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 47,36
65 ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2004 386143 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
68 ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005 391591 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
69 ΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 375925 ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 19:40 (ΟΡΙΟ: 32,00)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 92 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 2004 344874 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 46,15 13
2 94 ΤΣΙΑΚΙΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2001 329361 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 38,89 11
3 90 ΔΕΛΗΖΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 333146 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 33,91 10
1200 μ. ΕΞΑΘΛΟΥ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΩΡΑ 19:50 (ΟΡΙΟ: 3000Β.)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 23 ΚΑΡΑΖΙΩΤΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2006 368838 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 5,12,77 580
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΞΑΘΛΟΥ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΩΡΑ 19:50 (ΟΡΙΟ: 3000Β.)
(80 μ.εμπ.-ΜΗΚΟΣ-ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΥΨΟΣ-ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ-1200 μ.)
ΚΑΤΑ ΤΑΞΗ ΑΡ. ΑΘΛ. ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΑΡ. ΔΕΛΤ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 23 ΚΑΡΑΖΙΩΤΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2006 368838 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 3584 Β. 13
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΣΥΝΘΕΤΩΝ Κ16 ΕΞΑΘΛΟY 5ου ΟΜΙΛΟΥ

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ


Κοινοποίηση:

Σχολιάστε αυτό το άρθρο

σχόλια