Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα (από 02-11-2020 έως 08-11-2020)

Αρχική » Δυτική Μακεδονία » Καστοριά » Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα (από 02-11-2020 έως 08-11-2020)

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 2 έως 8 Νοεμβρίου του έτους 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Δυτικής Μακεδονίας θα είναι τα ακόλουθα:

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ:

  • Δευτέρα (02-11-2020) και ώρες από 15.00 έως 22.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καστοριά – Δισπηλιό – Μαυροχώρι – Πολυκάρπη – Τοιχιό – Μεταμόρφωση – Φωτεινή – Σταυροπόταμος – Μελισσότοπος – Βασιλειάδα – Βέργα – Κλεισούρα – Λιθιά – Κορησός – Αμπελόκηποι – Μηλίτσα – Κωσταράζι – Βογατσικό – Γέρμας – Δισπηλιό – Καστοριά.
  • Τρίτη (03-11-2020) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καστοριά – Δενδροχώρι – Ιεροπηγή – Αγία Κυριακή – Οινόη – Άνω και Κάτω Πτεριά – Πολυάνεμος – Καλοχώρι – Τσάκωνη – Πεντάβρυσος – Ομορφοκκλησιά – Υψηλό – Αυγή – Χιλιόδενδρο – Ποριά –Καστοριά.
  • Τετάρτη (04-11-2020) και ώρες από 15.00 έως 22.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καστοριά  – Κολοκυνθού – Μεσοποταμία – Καλοχώρι – Άνω και Κάτω Πτεριά – Κομνηνάδες – Διποταμία – Χιονάτο  – Νεστόριο – Μελάνθιο – Νίκη – Λάγγα – Βράχος – Πετροπουλάκι – Καστοριά.
  • Πέμπτη (05-11-2020) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καστοριά – Μανιάκοι – Κρανοχώρι – Άνω και Κάτω Πτελέα – Αγία Άννα – Νεστόριο -Κοτύλη – Κυψέλη – Επταχώρι – Χρυσή – Πευκόφυτο – Πεύκο – Καστοριά.
  • Παρασκευή (06-11-2020) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καστοριά – Λεύκη – Κορομηλιά – Ν.Οικισμός Κορεστίων – Κρανιώνας – Μαυρόκαμπος – Χαλάρα – Μακροχώρι – Μελάς – Άνω Μελάς – Αγιος Αντώνιος – Βυσσινιά – Οξυά – Πολυκέρασος  –  Τοιχιό  –  Σιδηροχώρι  –  Κεφαλάρι  –  Απόσκεπος  –  Καστοριά.
  • Σάββατο (07-11-2020)  και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καστοριά – Λαχανόκηποι – Λακκώματα – Κρύα Νερά – Σπήλαια – Ζευγοστάσιο – Άνω και Κάτω Περιβόλι – Καστανόφυτο – Άγ.Ηλίας – Σπήλιος – Κερασώνα – Ανθηρό – Νόστιμο – Βέλος – Διαλεκτό – Βοτάνι – Αμμουδάρα – Ασπροκκλησιά – Αμπελοχώρι – Ασπρονέρι – Κρεμαστή – Λάγουρα – Καστοριά.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΟΖΑΝΗΣ: 

  • Δευτέρα (02-11-2020) και ώρες από 18.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Αλιάκμωνας- Μελιδόνι-Χειμερινό-Μολόχα- Πλατανιά-Σήμαντρο- Βελανιδιά- Στέρνα-Κρυονέρι-Ασπρούλα- Μεσόλογγος-Χορηγός- Λευκοθέα- Λευκαδιό- Βροντή-Απιδέα- Ρόκαστρο- Λούβρη -Κριμήνι- Ροδοχώρι -Ανθοχώρι- Φυτόκιο- Λουκόμι-Πυλωρί- Αξιόκαστρο-  Κλήμα- Τραπεζίτσα- Πανάρετη– Πολύλακκο.
  • Τρίτη (03-11-2020) 18:00 έως 24:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καλαμιά-Αλωνάκια- Ανθότοπος- Κηπάρι – Κοκκιναράς -Σκήτη – Ξηρολίμνη – Δαφνερό- Παλιόκαστρο- Μικρόκαστρο- Μεσοπόταμος –Γαλατινή – Καλονέρι – Εράτυρα – Πελεκάνος – Δρυόβουνο – Σισάνι -Βλάστη- Νάμματα – Ανναράχη – Εμπόριο – Κρυόβρυση – Μηλοχώρι – Φούφας – Μεταμόρφωση – Λυγερή – N. Νικόπολη –Σιδερά – Λιβερά – Κτενάς
  • Τετάρτη (04-11-2020) 14:00 έως 22:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ομαλή- Αγίασμα- Σταυροδρόμι- Διχείμαρο- Πλακίδα- Δαμασκηνιά- Κλεισώρεια- Δραγασιά-Ζώνη- – Λυκνάδες- Λεύκη – Άγιος Θεόδωρος- Αχλαδιά- Κοιλάδι- Άγιοι Ανάργυροι- Πολυκάστανο- Δάφνη -Ανθούσα- Τριάδα- Αυγερινός- Βυθός –Πεντάλοφος- Δίλοφος – Σωτήρας- Μόρφη- Βουχωρίνα- Κορυφή- Χρυσαυγή-Γλυκοκερασιά
  • Πέμπτη (05-11-2020) και ώρες από 09:00 έως 17:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Νέο Κλείτος – Πρωτοχώρι – Λευκοπηγή-Αγία Παρασκευή Ροδιανή -Κερασιά- Κτένι- Αιανή- Χρώμιο-Καισαρειά- Κήπος- Κάτω Κώμη- Μηλιά -Άνω Κώμη- Σπάρτο- Κοντοβούνι- Σταυρωτή-Πύργος- Ανατολή- Αμυγδαλιά- Βαθύλακκος- Νεραΐδα- Αύρα- Ίμερα- Πολύφυτος -Πετρανά- Μεσσιανή- Κουβούκλια- Ροδίτης- Λεύκαρα- Οινόη- Πτελέα.
  • Παρασκευή (06-11-2020) και ώρες από 09.00 έως 17.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:. Δροσερό-Γαλάτεια – Ολυμπιάδα – Περδίκκας – Πεντάβρυσος – Ανατολικό –  Κομνηνά- Μαυροδένδρι- Ποντοκώμη – Μεσόβουνο- Πύργοι-Άγιος Χριστόφορος –Καρυοχώρι- Σκάφη-Σπηλιά – Ερμακιά – Πτελεώνας -Ακρινή –Προφήτης Ηλίας (Παρχάρια) – Άγιος Δημήτριος -Ρυάκιο-Άγιο Πνεύμα-Παρχάρι Τετραλόφου –Τετράλοφος – Άγιος Χαράλαμπος – Βοσκοχώρι- Αυγή – Καπνοχώρι- Άγιοι Θεόδωροι -Λεβέντης-Πολύμυλος – Ζωοδόχος Πηγή-Αγία Παρασκευή- Γαλάνη-Κρεμαστή- Θυμαριά – Κοιλάδα. 
  • Κυριακή (08-11-2020) και ώρες από 18.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ρύμνιο -Φρούριο- Μικρόβαλτο- Τρανόβαλτο- Λαζαράδες – Ελάτη- Λιβαδερό- Μεταξά-Τριγωνικό- Πολύραχο- Προσήλιο-Λάβα-Καστανιά- Παλαιογράτσανο Καταφύγιο- Βελβεντό- Αγία Κυριακή-Αυλές- Γούλες-Κρανίδια-Πλατανόρευμα.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΦΛΩΡΙΝΑΣ:

  • Δευτέρα (02-11-2020) και ώρες από 08.00 έως 14.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Πρώτη – Κλαδοράχη – Άνω Κλεινές – Ακρίτας – Παρόρι – Εθνικό – Κρατερό -Αγία Παρασκευή – Νίκη – Πολυπλάτανος – Κάτω Κλεινές – Άνω/Κάτω Καλλινίκη – Μαρίνα – Μεσοχώρι – Μεσόκαμπος.
  • Τρίτη (03-11-2020) και ώρες από 08.00 έως 14.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Σκοπός – Αχλάδα – Μελίτη – Νεοχωράκι – Λόφοι – Κέλλη – Άγιος Βαρθολομαίος.
  • Τετάρτη (04-11-2020) και ώρες από 08.00 έως 14.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Φλάμπουρο – Λεπτοκαρύα – Κολχική – Υδρούσα – Άνω Υδρούσα – Δροσοπηγή – Τροπαιούχος – Ατραπός – Τριανταφυλλιά – Πολυπόταμος.
  • Πέμπτη (05-11-2020) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Κλειδί – Φαράγγι – Μανιάκι – Αντίγονο – Πελαργός – Φιλώτας – Λεβαία – Βεγόρα – Άγιος Παντελεήμονας – Πέτρες.
  • Παρασκευή (06-11-2020) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Βαρικό – Λέχοβο – Ασπρόγεια – Σκλήθρο – Νυμφαίο – Αγραπιδιές – Αετός – Βαλτόνερα – Λιμνοχώρι – Ανάργυροι.
  • Σάββατο (07-11-2020) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Βροντερό – Πύλη – Ψαράδες – Πλατύ – Καλλιθέα – Λευκώνας – Καρυές – Μικρολίμνη – Πράσινο – Ανταρτικό – Πισοδέρι.
Κοινοποίηση:
error

Σχολιάστε αυτό το άρθρο

σχόλια