Ξεκινάει σήμερα το “3ο Τουρνουά Ποδοσφαίρου στον Προφήτη Ηλία”

ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Αρχική » Δυτική Μακεδονία » Καστοριά » Ξεκινάει σήμερα το “3ο Τουρνουά Ποδοσφαίρου στον Προφήτη Ηλία”

TOYRNOYA

Με 24 ομάδες σε 4 ομίλους ξεκινάει σήμερα το “3ο Τουρνουά Ποδοσφαίρου στον Προφήτη Ηλία”.  Έξι αγώνας κάθε μέρα, με τις αναμετρήσεις να ξεκινούν στις 6 το απόγευμα και να τελειώνουν τα μεσάνυχτα. Με τον μεγάλο τελικό να είναι προγραμματισμένος για την Πέμπτη 6 Ιουλίου στις 20:00

22/06
1. Ροζ πανθηρες- perfect Balance αιχμή 18:00
2. Τοιχιό Κρου-Γουέστ Χαμαλια 19:00
3. Πανασχετικοι- αναγέννηση Ντολτσου 20:00
4. Βότκα Τζουνιορς- Γαλαζοαιματοι 21:00
5. Σαρβαιβορς-Κουραγιο βαγιεκανο 22:00
6.Χοντριμ τιμ-Μπαλαδειρος 23:00

23/06
1. Πιαστον Βίλα- χαντμπολερες 18:00
2. Άπαιχτοι- μαχητές 19:00
3. Λας βεργκας- north bay 20:00
4. Κατσικοπόδαροι- μπλε πανθηρες 21:00
5. Yolo- Γατοπαρδοι 22:00
6. Μπαλαδεϊρος- τοιχιό κρου

24/06
1. Πανασχετικοι- Βότκα Τζουνιορς 18:00
2. Τσακαριτα-* 19:00
3. Κουράγιο Βαγιεκανο- Γουέστ Χαμαλια 20:00
4. Γαλαζοαίματοι- perfect Balance αιχμή 21:00
5. Χοντριμ τιμ- σαρβαιβορς 22:00
6. Αναγέννηση Ντολτσου- ροζ πανθηρες

25/06
1. Λας βεργκας-Πιαστον Βίλα 18:00
2. Χαντμπολερες- μπλε πανθηρες 19:00
3. Άπαιχτοι- Yolo 20:00
4. Μαχητές- Τσακαριτα 21:00
5. North Bay- κατσικοπόδαροι 22:00
6. Γατοπαρδοι – * 23:00

26/06
1. Μπαλαδεϊρος- Γουέστ Χαμαλια 18:00
2. Πανασχετικοι- Γαλαζοαιματοι 19:00
3. Χοντριμ τιμ- κουράγιο Βαγιεκανο 20:00
4. Αναγέννηση Ντολτσου- perfect Balance αιχμή 21:00
5. Βότκα Τζουνιορς- ροζ πανθηρες 22:00
6. Σαρβαιβορς- τοιχιό 23:00

27/06
1. Yolo – τσακαριτα 18:00
2. Πιαστον Βίλα- κατσικοπόδαροι 19:00
3. Άπαιχτοι-Γατοπαρδοι 20:00
4. North Bay- μπλε πανθηρες 21:00
5. Μαχητές- * 22:00
6. Λας βεργκας- χαντμπολερες 23:00

28/06
1. Αναγέννηση Ντολτσού- Βότκα Τζουνιορς 18:00
2. Χοντριμ τιμ- Γουέστ Χαμαλια 19:00
3. Κουράγιο Βαγιεκανο- τοιχιό κρου 20:00
4. Πανασχετικοι- perfect Balance αιχμή 21:00
5. Μπαλαδεϊρος- σαρβαιβορς 22:00
6. Γαλαζοαίματοι- ροζ πανθηρες 23:00

29/06
1. Λας βεργκας- μπλε πανθηρες 18:00
2. Χαντμπολερες- κατσικοπόδαροι 19:00
3. North Bay- πιαστον Βίλα 20:00
4. Γατοπαρδοι- τσακαριτα 21:00
5. Μαχητές- Yolo 22:00
6. Άπαιχτοι- * 23:00

30/06
1. Πανασχετικοι- ροζ πανθηρες 18:00
2. Αναγέννηση Ντολτσου- Γαλαζοαιματοι 19:00
3. Βότκα Τζουνιορς- perfect Balance αιχμή 20:00
4. Σαρβαιβορς-γουεστ Χαμαλια 21:00
5. Χοντριμ τιμ- τοιχιό κρου 22:00
6. Μπαλαδεϊρος- κουράγιο Βαγιεκανο 23:00

01/07
1. Μαχητές- Γατοπαρδοι 18:00
2. Άπαιχτοι- τσακαριτα 19:00
3. North Bay- χαντμπολερες 20:00
4. Λας βεργκας- κατσικοπόδαροι 21:00
5. ΥοΙο- * 22:00
6. Πιαστον Βίλα- μπλε πανθηρες 23:00

02/07
1. 19:00
2. 20:00
3. 21:00
4. 22:00

03/07
1. 19:00
2. 20:00
3. 21:00
4. 22:00

04/07
1. 19:00
2. 20:00
3. 21:00
4. 22:00

05/07
1. 20:00
2. 21:00

06/07
1. 20:00

Οι ομάδες

1ος όμιλος

1. Χοντροιμ team
2. Μπαλαδεϊρος
3. Survivors
4. Κουράγιο Βαγιεκανο
5. Τοιχιό crew
6. West hamalia
__________________________
2ος όμιλος

1. Πανασχετικοι
2. Αναγέννηση Ντολτσου
3. Vodka Junior’s
4. Γαλαζοαίματοι
5. Ροζ πανθηρες
6. Perfect Balance
__________________________
3oς όμιλος

1. Las Vergas
2. North Bay
3. Πιαστον Βίλα
4. Χαντμπολερες
5. Κατσικοπόδαροι
6. Μπλε πάνθηρες
___________________________
4ος όμιλος

1. Άπαιχτοι
2. Μαχητές
3. Yolo fc
4. Γατοπαρδοι
5. Τσακαριτα
6. ***********

 

Κοινοποίηση:
error

Σχολιάστε αυτό το άρθρο

σχόλια