ΣΕΓΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΙΑ 2017

Τα αναλυτικά αποτελέσματα των αγώνων

kids-athletics-axilleias-2017
Αρχική » Δυτική Μακεδονία » Καστοριά » ΣΕΓΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΙΑ 2017

Διεξήχθησαν χθες 24 Μαΐου, στο ΔΑΚ Γρεβενών οι αγώνες στίβου “ΑΧΙΛΛΕΙΑ”, με μεγάλη
επιτυχία και με αντίξοες καιρικές συνθήκες (έβρεχε για μία ώρα περίπου).
Ωστόσο, ο καιρός δεν εμπόδισε αρκετούς από τους αθλητές-τριες να πετύχουν τα όρια για τα
Πανελλήνια Πρωταθλήματα.
Πριν την έναρξη των αγώνων, έγινε παρουσίαση του προγράμματος KID’S ATHLETICS όπου
συμμετείχαν μαθητές-τριες Δημοτικών Σχολείων των Γρεβενών αλλά και μικροί αθλητές-τριες
των σωματείων.
Στους αγώνες συμμετείχαν συνολικά 23 σωματεία του ΣΕΓΑΣ.
Τα αναλυτικά αποτελέσματα των αγώνων έχουν ως εξής:
100 μ. ΑΝΔΡΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ
(ΟΡ Α:11″24 – ΟΡ Ε:11″34 – ΟΡ Π:11″64)
1ΜΠΡΑΧΟΣΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΤΩΝΗΣ1996334206ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ11″12
2ΜΗΝΑΣΙΩΑΝΝΗΣ1993270188ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ11″78
3ΛΑΜΠΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ2001329584ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ11″97
4ΛΙΑΠΑΤΗΣΙΩΑΝΝΗΣ2001333251ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ12″00
5ΠΑΣΣΑΛΗΣΖΑΦΕΙΡΙΟΣ2000325411ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ12″11
6ΜΑΚΡΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ2000362256ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ12″60
(άνεμος:-0,7)
400 μ. ΑΝΔΡΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ
(ΟΡ Α:51″14 – ΟΡ Ε:52″64 – ΟΡ Π:52″84)
1ΔΙΒΑΡΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1996331536ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ52″16
2ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ2000342066ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ53″80
3ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣΠΑΝΤΕΛΗΣ2001325976ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ56″78
4ΤΣΟΤΣΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2001359908ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ57″90
5ΔΑΔΟΠΟΥΛΟΣΜΙΧΑΗΛ2001368152ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ60″16
ΜΗΝΑΣΙΩΑΝΝΗΣ1993270188ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣDNF
800 μ. ΑΝΔΡΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ
(ΟΡ Α:1’57″64 – ΟΡ Ε:2’00″64 – ΟΡ Π:2’04″14)
1ΤΖΙΛΙΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ2000358792ΑΣ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ2’16″55
2ΤΣΙΡΝΑΡΗΣΙΩΑΝΝΗΣ1999351516ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ2’29″83
ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’
(ΟΡ Α:6,80 – ΟΡ Ε:6,60 – ΟΡ Π:6,35 – ΟΡ ΠΠ Α':5,80)
1ΠΑΣΣΑΛΗΣΖΑΦΕΙΡΙΟΣ2000325411ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ6,31
(άνεμος:+0,8)
2ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣΝΙΚΗΦΟΡΟΣ1999309554ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ6,29
(άνεμος:+1,1)
3ΛΑΜΠΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ2001329584ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ5,83
(άνεμος:+0,6)
4ΚΑΡΑΝΙΚΟΣΙΩΑΝΝΗΣ2000358030ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ5,65
(άνεμος:-1,6)
5ΚΟΝΤΟΓΩΓΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ2001365908ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ5,52
(άνεμος:+1,0)
6ΔΑΔΑΛΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1998358021ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ5,31
(άνεμος:+0,1)
7ΚΑΡΑΜΗΤΡΑΚΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2002345251ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ5,27
(άνεμος:+0,2)
8ΜΥΛΩΝΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2003343519ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ5,17
(άνεμος:+0,1)
9ΡΙΖΟΣΣΩΤΗΡΙΟΣ2002358028ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ5,15
(άνεμος:+0,1)
10ΧΑΙΝΤΑΡΙΔΑΥΙΔ2003368804ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ5,06
(άνεμος:+0,7)
11ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2002368339ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ4,94
(άνεμος:+0,2)
12ΤΡΙΜΠΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ2003334697ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ3,98
(άνεμος:+0,4)
80 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’
(ΟΡ ΠΠ Α':9″94)
Α’ ΣΕΙΡΑ(άνεμος:-0,9)
1ΤΣΙΑΟΥΣΗΣΛΑΖΑΡΟΣ2003342014ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ10″28
2ΠΑΤΜΑΝΟΓΛΟΥΙΩΑΝΝΗΣ2003364556ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ10″76
3ΣΚΛΙΑΣΠΕΤΡΟΣ2002336288ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ10″84
4ΧΗΡΑΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2002366000ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ11″21
Β’ ΣΕΙΡΑ(άνεμος:+0,2)
1ΧΑΙΔΑΣΟΡΕΣΤΗΣ2002362260ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ9″65
2ΤΣΑΝΙΣΑΪΜΙΡ2003354448ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ9″95
3ΠΑΠΟΥΤΣΗΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ2003361597ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ10″18
4ΚΑΡΑΜΗΤΡΑΚΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2002345251ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ10″32
5ΤΣΙΚΟΥΡΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2003365922ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ10″33
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1ΧΑΙΔΑΣΟΡΕΣΤΗΣ2002362260ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ9″65
2ΤΣΑΝΙΣΑΪΜΙΡ2003354448ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ9″95
3ΠΑΠΟΥΤΣΗΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ2003361597ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ10″18
4ΤΣΙΑΟΥΣΗΣΛΑΖΑΡΟΣ2003342014ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ10″28
5ΚΑΡΑΜΗΤΡΑΚΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2002345251ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ10″32
6ΤΣΙΚΟΥΡΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2003365922ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ10″33
7ΠΑΤΜΑΝΟΓΛΟΥΙΩΑΝΝΗΣ2003364556ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ10″76
8ΣΚΛΙΑΣΠΕΤΡΟΣ2002336288ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ10″84
9ΧΗΡΑΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2002366000ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ11″21
150 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’
(ΟΡ ΠΠ Α':18″64)
Α’ ΣΕΙΡΑ(άνεμος:-3,0)
1ΝΟΚΟΑΓΓΕΛΟΣ2002368151ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ18″67
2ΛΟΦΤΣΑΛΗΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ2002356966ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ18″99
3ΝΙΚΟΥΑΝΤΩΝΙΟΣ2003343676ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ19″31
4ΠΑΥΛΙΔΗΣΠΕΤΡΟΣ2003368791ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ21″65
Β’ ΣΕΙΡΑ(άνεμος:-0,2)
1ΓΚΟΓΚΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2002346605ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ17″34
2ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣΣΠΥΡΙΔΩΝ2003357998ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ17″44
3ΠΛΑΤΩΝΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ2002350873ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ18″25
4ΠΑΥΛΙΔΗΣΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ2003335802ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ’9318″84
5ΜΑΡΤΣΗΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ2002361633ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ19″00
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1ΓΚΟΓΚΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2002346605ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ17″34
2ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣΣΠΥΡΙΔΩΝ2003357998ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ17″44
3ΠΛΑΤΩΝΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ2002350873ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ18″25
4ΝΟΚΟΑΓΓΕΛΟΣ2002368151ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ18″67
5ΠΑΥΛΙΔΗΣΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ2003335802ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ’9318″84
6ΛΟΦΤΣΑΛΗΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ2002356966ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ18″99
7ΜΑΡΤΣΗΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ2002361633ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ19″00
8ΝΙΚΟΥΑΝΤΩΝΙΟΣ2003343676ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ19″31
9ΠΑΥΛΙΔΗΣΠΕΤΡΟΣ2003368791ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ21″65
1000 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’
(ΟΡ ΠΠ Α':2’58″14)
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2002353626ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ2’56″90
2ΤΖΙΟΛΑΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2003358033ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ2’59″66
3ΚΙΤΣΑΣΠΕΤΡΟΣ2003359872ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ3’00″37
ΧΑΡΙΣΙΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2003354155ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝDNF
4 Χ 80 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’
(ΟΡ ΠΠ Α':39″14)
1ΠΛΑΤΩΝΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ2002350873ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ38″15
ΧΑΙΝΤΑΡΙΔΑΥΙΔ2003368804ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ2003361597ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΑΙΔΑΣΟΡΕΣΤΗΣ2002362260ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2ΓΚΟΓΚΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2002346605ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ39″33
ΛΟΦΤΣΑΛΗΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ2002356966ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΤΜΑΝΟΓΛΟΥΙΩΑΝΝΗΣ2003364556ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΥΛΩΝΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2003343519ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
3ΖΙΩΓΑΣΕΥΘΥΜΙΟΣ2002341929ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ40″93
ΡΙΖΟΣΣΩΤΗΡΙΟΣ2002358028ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΖΙΟΛΑΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2003358033ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΣΙΚΟΥΡΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2003365922ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’
(ΟΡ ΠΠ Α':13,00)
1ΜΗΛΙΩΝΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2002341934ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ13,25
2ΣΑΚΑΛΙΔΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ2002338733ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ11,00
3ΜΑΡΙΝΗΣΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ2002348201ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ10,96
4ΧΡΗΣΤΙΔΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2003343681ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ9,17
5ΤΖΩΡΤΖΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2004349409ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ8,35
6ΠΕΝΟΠΟΥΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ2003359302ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ6,89
7ΤΖΗΜΟΡΩΤΑΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΣΑΒΒΑΣ2003358016ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ6,47
60 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’
1ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣΧΡΗΣΤΟΣ2004359743ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ8″3
2ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣΑΓΓΕΛΟΣ2005365893ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ8″5
3ΠΕΝΟΠΟΥΛΟΣΕΥΘΥΜΙΟΣ2005359298ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ8″7
4ΝΤΑΒΑΡΟΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ2004359745ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ8″7
5ΠΑΪΤΑΡΙΔΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2004361259ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ9″3
1000 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’
1ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣΤΡΥΦΩΝ2004363278ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ3’23″59
2ΠΕΤΣΑΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ2004360918ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ3’25″45
3ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣΣΕΡΑΦΕΙΜ2005348581ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ3’26″58
4ΦΟΥΡΓΚΑΤΣΙΩΤΗΣΣΩΤΗΡΙΟΣ2005348273ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ3’26″74
5ΜΗΛΙΔΩΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2004366001ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ4’00″65
ΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗΣΧΡΗΣΤΟΣ2004366601ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣDNF
4 Χ 60 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’
1ΛΙΟΥΓΚΟΣΔΗΜΗΤΡΗΣ2004349001ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ33″6
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2004367037ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΝΗΣΓΙΩΡΓΟΣ2005368347ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΖΩΡΤΖΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2004349409ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2ΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗΣΧΡΗΣΤΟΣ2004366601ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ34″2
ΝΤΑΒΑΡΟΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ2004359745ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣΧΡΗΣΤΟΣ2004359743ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΠΕΤΣΑΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ2004360918ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ2005365889ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝDNF
ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣΑΓΓΕΛΟΣ2005365893ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΩΥΣΙΑΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ2005365915ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΤΣΙΚΑΣΙΩΑΝΝΗΣ2004365913ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’
1ΠΑΠΟΥΤΣΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2004367037ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ5,42
2ΠΑΤΣΙΚΑΣΙΩΑΝΝΗΣ2004365913ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ5,30
3ΛΙΟΥΓΚΟΣΔΗΜΗΤΡΗΣ2004349001ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ5,20
4ΜΩΥΣΙΑΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ2005365915ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ3,98
5ΤΣΙΝΗΣΓΙΩΡΓΟΣ2005368347ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ3,90
6ΖΓΟΥΡΟΣΙΩΑΝΝΗΣ2005354668ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ3,90
7ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΠΕΤΡΟΣ2005354669ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ3,70
8ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2005368351ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ2,00
8ΠΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ2005367129ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ2,00
50 μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΙΝΙ
1ΚΙΤΣΙΟΥΛΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2007365991ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ8″2
2ΠΑΠΟΥΤΣΗΣΑΝΔΡΕΑΣ2006367036ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ8″4
8 Χ 50 μ. (ΜΙΚΤΗ) ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΙΝΙ
1ΤΣΙΓΑΡΑΣΩΤΗΡΙΑ2006358480ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ1’03″44
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ2006355839ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΡΑΠΤΗΖΩΗ2006358481ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΤΑΤΙΑΝΗ2006358487ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΤΣΙΝΟΥΕΛΕΝΗ2006340875ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΗΤΟΥΕΥΗ2006358491ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣΑΝΔΡΕΑΣ2006367036ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΝΗΕΛΕΝΗ2007368348ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥΑΝΘΗ2006365892ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ1’07″03
ΓΟΥΣΙΟΥΕΦΗ2007365891ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΝΤΙΝΑΓΛΥΚΕΡΙΑ2006365914ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΠΑΖΗΣΗΙΟΥΛΙΑ2008365895ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2007365900ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΙΣΑΑΚΙΔΗΣΑΝΕΣΤΗΣ2007358023ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΛΟΛΑΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ2007365917ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΣΟΥΦΛΙΔΗΣΑΝΘΙΜΟΣ2006365896ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
3ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ2006362905ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ1’12″79
ΡΑΚΟΒΑΛΗΣΑΝΤΩΝΙΟΣ2007368916ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ2008368914ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΓΙΟΥΡΣΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006362906ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΜΗΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗ2007368917ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥΓΛΥΚΕΡΙΑ2006362919ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΣΤΡΕΖΟΥΜΑΡΙΑ2006362913ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΤΖΕΚΟΥΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ2006362903ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΙΝΙ
1ΤΖΑΜΙΧΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2006364963ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ4,00
2ΒΑΪΡΙΝΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2006358259ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ3,90
3ΒΑΡΝΑΣΙΔΗΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ2006356771ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ3,56
4ΛΟΛΑΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ2007365917ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ3,50
5ΣΙΔΕΡΗΣΦΙΛΙΠΠΟΣ2006362385ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ3,40
6ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2007365900ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ3,20
VORTEX ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΙΝΙ
1ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ2006355839ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ30,50
2ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ2006362905ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ21,65
100 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
(ΟΡ Γ:12″84 – ΟΡ Ν:12″94 – ΟΡ Κ:13″04)
Α’ ΣΕΙΡΑ(άνεμος:-0,4)
1ΛΑΒΑΝΤΣΙΩΤΗΔΗΜΗΤΡΑ1998319143ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ13″49
2ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΑΘΑΝΑΣΙΑ2001338917ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ13″87
3ΚΕΒΡΕΚΙΔΟΥΜΑΡΙΑ2000368796ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ14″41
4ΠΑΠΑΗΛΙΑΕΥΜΟΡΦΙΑ1999331221ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ17″37
Β’ ΣΕΙΡΑ(άνεμος:+0,8)
1ΜΑΣΜΑΝΙΔΟΥΧΑΡΙΚΛΕΙΑ2000332084ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ13″90
2ΡΟΥΣΑΚΗΘΕΟΔΩΡΑ2001368150ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ14″34
3ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΥΘΥΜΙΑ2000317387ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ14″81
4ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥΕΛΕΝΗ2001364550ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ15″54
5ΣΚΙΠΙΤΑΡΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2001331203ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ16″72
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1ΛΑΒΑΝΤΣΙΩΤΗΔΗΜΗΤΡΑ1998319143ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ13″49
2ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΑΘΑΝΑΣΙΑ2001338917ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ13″87
3ΜΑΣΜΑΝΙΔΟΥΧΑΡΙΚΛΕΙΑ2000332084ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ13″90
4ΡΟΥΣΑΚΗΘΕΟΔΩΡΑ2001368150ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ14″34
5ΚΕΒΡΕΚΙΔΟΥΜΑΡΙΑ2000368796ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ14″41
6ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΥΘΥΜΙΑ2000317387ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ14″81
7ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥΕΛΕΝΗ2001364550ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ15″54
8ΣΚΙΠΙΤΑΡΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2001331203ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ16″72
9ΠΑΠΑΗΛΙΑΕΥΜΟΡΦΙΑ1999331221ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ17″37
200 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
(ΟΡ Γ:26″54 – ΟΡ Ν:26″74 – ΟΡ Κ:27″04)
1ΛΑΒΑΝΤΣΙΩΤΗΔΗΜΗΤΡΑ1998319143ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ28″25
2ΚΕΝΑΝΙΔΟΥΝΙΚΟΛΕΤΤΑ2001351418ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ28″28
3ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΑΝΝΑ2000337969ΑΣ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ28″92
4ΜΠΑΜΠΑΛΙΚΗΣΟΦΙΑ2001359916ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ30″04
5ΚΑΤΣΑΚΗΕΛΙΣΣΑΒΕΤ2001354501ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ30″43
6ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2001362037ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ30″79
(άνεμος:-1,4)
800 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
(ΟΡ Γ:2’23″14 – ΟΡ Ν:2’25″64 – ΟΡ Κ:2’27″14)
1ΚΟΙΛΑΝΙΤΗΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ2001338776ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ2’24″04
2ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΟΥΧΡΥΣΟΥΛΑ2001342020ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ2’32″38
3ΠΑΠΑΗΛΙΑΕΥΜΟΡΦΙΑ1999331221ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ3’45″71
ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’
(ΟΡ Γ:5,50 – ΟΡ Ν:5,40 – ΟΡ Κ:5,25 – ΟΡ ΠΚ Α':4,90)
1ΙΣΠΙΚΟΥΔΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ1997316709ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ5,50
(άνεμος:-0,3)
2ΡΑΠΤΗΣΩΤΗΡΙΑ2003343306ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ5,49
(άνεμος:+0,1)
3ΤΣΩΝΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2003340602ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ5,16
(άνεμος:+0,9)
4ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΣΟΦΙΑ2003335002ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ5,10
(άνεμος:+0,9)
5ΤΡΑΪΤΣΗΑΓΓΕΛΙΚΗ2001354511ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ5,04
(άνεμος:+0,1)
6ΓΕΩΡΓΑΚΑΑΝΝΑ1998322491ΑΣ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ4,93
(άνεμος:+0,2)
7ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥΕΥΣΕΒΕΙΑ2001354503ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ4,85
(άνεμος:-0,0)
8ΜΑΓΑΛΙΟΥΔΙΑΜΑΝΤΩ2003350761ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ4,83
(άνεμος:+0,2)
9ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥΠΑΣΧΑΛΙΑ2000332641ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ4,72
(άνεμος:+0,2)
10ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΜΑΡΙΑ2002341669ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ4,70
(άνεμος:+0,4)
11ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥΧΡΥΣΑΝΘΗ2002358740ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ4,63
(άνεμος:-0,0)
12ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥΘΕΟΠΙΣΤΗ2002329800ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ4,56
(άνεμος:+0,5)
13ΚΑΤΣΑΚΗΣΟΦΙΑ2003354500ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ4,40
(άνεμος:-0,0)
14ΣΤΡΑΤΟΥΑΝΔΡΟΜΑΧΗ2002368258ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ4,34
(άνεμος:+0,1)
15ΚΟΥΜΟΥΡΑΣΤΑΜΑΤΙΑ2002346928ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ4,14
(άνεμος:+0,0)
16ΝΤΑΓΚΑΧΡΥΣΟΥΛΑ2000338016ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ3,93
(άνεμος:+0,3)
80 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’
(ΟΡ ΠΚ Α':10″94)
Α’ ΣΕΙΡΑ(άνεμος:+0,1)
1ΠΑΤΣΟΥΚΟΥΙΩΑΝΝΑ2002368421ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ11″18
2ΠΕΠΟΝΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2002360672ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ11″47
3ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥΧΡΥΣΑΝΘΗ2002358740ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ11″85
4ΜΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ2002358258ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ11″89
5ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥΚΑΛΥΨΩ2003354513ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ13″84
Β’ ΣΕΙΡΑ(άνεμος:-0,8)
1ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗΒΙΚΤΩΡΙΑ2002334126ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ10″60
2ΜΑΓΑΛΙΟΥΔΙΑΜΑΝΤΩ2003350761ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ11″50
3ΒΕΛΛΙΟΥΡΟΔΟΥΛΑ2003368792ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ11″88
4ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΦΩΤΕΙΝΗ2002333306ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ12″08
5ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΙΩΑΝΝΑ2003351501ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ12″56
Γ’ ΣΕΙΡΑ(άνεμος:-1,0)
1ΠΑΠΑΝΙΚΟΥΜΑΡΙΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ2003354153ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ11″38
2ΠΑΥΛΟΥΦΑΝΗ2003362914ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ11″69
3ΜΟΤΕΣΝΙΤΣΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2003354499ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ12″01
4ΠΑΛΑΝΤΖΑΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2003366605ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ12″89
5ΦΑΣΟΥΛΑΖΩΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2002331209ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ13″56
6ΤΣΙΑΜΕΤΗΘΩΜΑΗ2002330165ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ13″67
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗΒΙΚΤΩΡΙΑ2002334126ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ10″60
2ΠΑΤΣΟΥΚΟΥΙΩΑΝΝΑ2002368421ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ11″18
3ΠΑΠΑΝΙΚΟΥΜΑΡΙΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ2003354153ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ11″38
4ΠΕΠΟΝΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2002360672ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ11″47
5ΜΑΓΑΛΙΟΥΔΙΑΜΑΝΤΩ2003350761ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ11″50
6ΠΑΥΛΟΥΦΑΝΗ2003362914ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ11″69
7ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥΧΡΥΣΑΝΘΗ2002358740ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ11″85
8ΒΕΛΛΙΟΥΡΟΔΟΥΛΑ2003368792ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ11″88
9ΜΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ2002358258ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ11″89
10ΜΟΤΕΣΝΙΤΣΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2003354499ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ12″01
11ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΦΩΤΕΙΝΗ2002333306ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ12″08
12ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΙΩΑΝΝΑ2003351501ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ12″56
13ΠΑΛΑΝΤΖΑΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2003366605ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ12″89
14ΦΑΣΟΥΛΑΖΩΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2002331209ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ13″56
15ΤΣΙΑΜΕΤΗΘΩΜΑΗ2002330165ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ13″67
16ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥΚΑΛΥΨΩ2003354513ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ13″84
150 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’
(ΟΡ ΠΚ Α':20″74)
Α’ ΣΕΙΡΑ(άνεμος:+2,3)
1ΜΠΑΜΠΙΝΗΧΡΙΣΤΙΝΑ2003341732ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ19″01
2ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚΑΤΕΡΙΝΑ2002354102ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ19″73
3ΖΑΡΙΦΕΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2003345230ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ20″93
4ΖΑΜΑΝΑΚΟΥΜΑΡΙΑ2002341930ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ21″32
ΜΠΛΙΑΓΚΑΙΩΑΝΝΑ2003351509ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣDNF
Β’ ΣΕΙΡΑ(άνεμος:+1,7)
1ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2002341217ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ19″65
2ΒΥΡΛΗΜΑΡΙΑ2002353294ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ19″82
3ΤΑΣΙΟΥΛΑΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2003343309ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ20″90
4ΠΑΠΟΥΛΚΑΝΑΤΑΛΙΑ2003334685ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ22″05
5ΜΠΟΥΤΑΚΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2002336284ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ22″52
6ΔΗΜΟΥΚΛΕΟΠΑΤΡΑ2002348052ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ23″06
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1ΜΠΑΜΠΙΝΗΧΡΙΣΤΙΝΑ2003341732ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ19″01
2ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2002341217ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ19″65
3ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚΑΤΕΡΙΝΑ2002354102ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ19″73
4ΒΥΡΛΗΜΑΡΙΑ2002353294ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ19″82
5ΤΑΣΙΟΥΛΑΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2003343309ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ20″90
6ΖΑΡΙΦΕΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2003345230ΕΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ20″93
7ΖΑΜΑΝΑΚΟΥΜΑΡΙΑ2002341930ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ21″32
8ΠΑΠΟΥΛΚΑΝΑΤΑΛΙΑ2003334685ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ22″05
9ΜΠΟΥΤΑΚΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2002336284ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ22″52
10ΔΗΜΟΥΚΛΕΟΠΑΤΡΑ2002348052ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ23″06
ΜΠΛΙΑΓΚΑΙΩΑΝΝΑ2003351509ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣDNF
4 Χ 80 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’
(ΟΡ ΠΚ Α':43″14)
1ΒΥΡΛΗΜΑΡΙΑ2002353294ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ40″48
ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2002341217ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΣΟΦΙΑ2003335002ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΠΑΜΠΙΝΗΧΡΙΣΤΙΝΑ2003341732ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
2ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚΑΤΕΡΙΝΑ2002354102ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ40″80
ΡΑΠΤΗΣΩΤΗΡΙΑ2003343306ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΑΣΙΟΥΛΑΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2003343309ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗΒΙΚΤΩΡΙΑ2002334126ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3ΓΥΛΤΙΔΟΥΚΥΡΙΑΚΗ2002336320ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ44″87
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥΔΗΜΗΤΡΑ2003347688ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
ΜΑΚΑΡΩΝΑΕΥΤΥΧΙΑ2003353012ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥΓΕΩΡΓΙΑ2003353016ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
4ΜΑΣΤΟΡΑΒΑΓΙΑ2004355156ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ46″33
ΜΠΕΛΛΗΧΡΥΣΑΝΘΗ2004341987ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΜΠΟΥΤΑΚΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2002336284ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΠΑΠΟΥΛΚΑΝΑΤΑΛΙΑ2003334685ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
5ΒΕΛΛΙΟΥΡΟΔΟΥΛΑ2003368792ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ46″83
ΚΑΤΣΑΚΗΣΟΦΙΑ2003354500ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΜΟΤΕΣΝΙΤΣΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2003354499ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥΚΑΛΥΨΩ2003354513ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
6ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΙΩΑΝΝΑ2003351501ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ48″40
ΜΠΛΙΑΓΚΑΙΩΑΝΝΑ2003351509ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΝΤΑΪΛΑΝΗΙΩΑΝΝΑ2003354048ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΠΑΛΑΝΤΖΑΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2003366605ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’
(ΟΡ Κ:12,00 – ΟΡ ΠΚ Α':10,50)
1ΜΠΑΛΑΝΤΑΝΗΕΛΕΝΗ2002354101ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ12,23
2ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥΓΛΥΚΕΡΙΑ2004358114ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ8,63
3ΤΖΙΩΡΑΕΥΑΝΘΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2003358026ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ8,56
4ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΜΑΡΙΑ2002341669ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ8,21
5ΚΟΥΜΟΥΡΑΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2002346933ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ8,18
6ΚΟΥΒΑΡΔΑΔΗΜΗΤΡΑ2004359084ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ8,16
7ΣΤΡΑΤΟΥΑΝΔΡΟΜΑΧΗ2002368258ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ7,76
8ΙΩΑΝΝΟΥΙΩΑΝΝΑ2003362904ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ7,62
9ΚΟΥΒΑΡΔΑΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2004359085ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ7,39
10ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΕΥΘΥΜΙΑ2002354518ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ7,25
11ΓΚΟΥΛΟΥΕΛΕΝΗ2002346222ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ5,97
12ΦΑΣΟΥΛΑΖΩΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2002331209ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ5,46
60 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’
Α’ ΣΕΙΡΑ
1ΜΑΝΗΜΑΡΙΑ2005364960ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ8″3
2ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΙΩΑΝΝΑ2004346930ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ8″6
3ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2004348199ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ8″7
4ΚΟΚΟΒΙΔΟΥΜΕΡΟΠΗ2004368908ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ9″4
5ΚΙΟΣΚΕΡΙΔΟΥΜΑΡΙΑ2005362194ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ10″0
Β’ ΣΕΙΡΑ
1ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΕΛΕΝΗ2005344662ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ8″2
2ΝΤΟΥΛΙΑΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2004359344ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ8″4
3ΜΑΛΙΟΥΦΑΙΦΙΓΕΝΕΙΑ2004342389ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ8″6
4ΖΑΓΚΑΝΙΚΑΟΛΓΑ2004359748ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ8″8
5ΚΑΣΚΑΛΗΓΕΩΡΓΙΑ2005366003ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ10″3
6ΓΟΥΓΟΥΣΗΦΑΝΗ2005361868ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ10″3
Γ’ ΣΕΙΡΑ
1ΠΑΝΤΟΥΕΛΠΙΔΑ2004341728ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ8″5
2ΒΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ2004365912ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ8″7
3ΠΑΣΧΑΛΗΜΑΡΙΑ2005361531ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ8″8
4ΚΥΡΚΟΥΔΗΜΗΤΡΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ2005361956ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ9″1
5ΦΙΤΖΙΟΥΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ2005361257ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ10″1
Δ’ ΣΕΙΡΑ
1ΣΕΪΧΑΝΙΔΟΥΑΓΑΠΗ2004363282ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ8″8
2ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΥΡΑΦΑΕΛΑ2005348197ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ8″9
3ΣΠΑΝΟΥΝΙΚΟΛΕΤΑ2004366603ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ9″2
4ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΔΕΣΠΟΙΝΑ2005362909ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ9″3
5ΧΑΝΤΑΒΑΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ-ΑΝΝΑ2005361952ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ9″5
6ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2004354801ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ10″0
Ε’ ΣΕΙΡΑ
1ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2004340303ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ8″2
2ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΔΗΜΗΤΡΑ2004359746ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ8″6
3ΚΟΥΖΙΝΑΜΗΝΑ2004361260ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ9″4
4ΠΕΤΣΑΚΑΣΣΙΑΝΗ2005367132ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ10″2
5ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2005361258ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ10″3
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΕΛΕΝΗ2005344662ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ8″2
1ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2004340303ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ8″2
3ΜΑΝΗΜΑΡΙΑ2005364960ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ8″3
4ΝΤΟΥΛΙΑΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2004359344ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ8″4
5ΠΑΝΤΟΥΕΛΠΙΔΑ2004341728ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ8″5
6ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΙΩΑΝΝΑ2004346930ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ8″6
6ΜΑΛΙΟΥΦΑΙΦΙΓΕΝΕΙΑ2004342389ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ8″6
6ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΔΗΜΗΤΡΑ2004359746ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ8″6
9ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2004348199ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ8″7
9ΒΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ2004365912ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ8″7
11ΖΑΓΚΑΝΙΚΑΟΛΓΑ2004359748ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ8″8
11ΠΑΣΧΑΛΗΜΑΡΙΑ2005361531ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ8″8
11ΣΕΪΧΑΝΙΔΟΥΑΓΑΠΗ2004363282ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ8″8
14ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΥΡΑΦΑΕΛΑ2005348197ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ8″9
15ΚΥΡΚΟΥΔΗΜΗΤΡΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ2005361956ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ9″1
16ΣΠΑΝΟΥΝΙΚΟΛΕΤΑ2004366603ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ9″2
17ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΔΕΣΠΟΙΝΑ2005362909ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ9″3
18ΚΟΚΟΒΙΔΟΥΜΕΡΟΠΗ2004368908ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ9″4
18ΚΟΥΖΙΝΑΜΗΝΑ2004361260ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ9″4
20ΧΑΝΤΑΒΑΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ-ΑΝΝΑ2005361952ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ9″5
21ΚΙΟΣΚΕΡΙΔΟΥΜΑΡΙΑ2005362194ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ10″0
21ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2004354801ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ10″0
23ΦΙΤΖΙΟΥΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ2005361257ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ10″1
24ΠΕΤΣΑΚΑΣΣΙΑΝΗ2005367132ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ10″2
25ΚΑΣΚΑΛΗΓΕΩΡΓΙΑ2005366003ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ10″3
25ΓΟΥΓΟΥΣΗΦΑΝΗ2005361868ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ10″3
25ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2005361258ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ10″3
1000 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’
1ΖΕΝΕΛΙΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ2005365911ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ3’38″70
2ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2004359747ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ3’42″33
3ΚΟΥΤΣΙΑΛΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2004366602ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ3’45″33
4ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΕΛΛΗ2005361596ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ3’45″85
5ΓΚΟΥΛΟΥΜΕΛΠΟΜΕΝΗ2004343677ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ3’55″25
6ΜΙΧΑΗΛΑΡΕΤΗ2005348196ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ4’00″85
7ΚΙΤΣΙΟΥΛΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2005365992ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ4’02″03
8ΣΤΑΪΝΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑ2004359742ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ4’11″45
9ΜΟΥΓΙΟΕΣΤΕΡ2005355837ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ4’19″52
4 Χ 60 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’
Α’ ΣΕΙΡΑ
1ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2004359747ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ36″2
ΖΑΓΚΑΝΙΚΑΟΛΓΑ2004359748ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΔΗΜΗΤΡΑ2004359746ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΣΠΑΝΟΥΝΙΚΟΛΕΤΑ2004366603ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
2ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2004348199ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ36″9
ΜΠΑΚΑΛΗΡΑΦΑΗΛΙΑ2005355284ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΠΕΤΡΙΔΟΥΜΑΡΙΑ2005368504ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΥΡΑΦΑΕΛΑ2005348197ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
3ΓΟΥΓΟΥΣΗΦΑΝΗ2005361868ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ40″8
ΚΟΥΖΙΝΑΜΗΝΑ2004361260ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2005361258ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΦΙΤΖΙΟΥΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ2005361257ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ
4ΓΚΑΣΗΑΓΝΗ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ2005362243ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ42″8
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2004354801ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ
ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΝΙΚΗ2004348424ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ
ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ2005361485ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ
Β’ ΣΕΙΡΑ
1ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ2005345718ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ32″3
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΕΛΕΝΗ2005344662ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΝΤΟΥΕΛΠΙΔΑ2004341728ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2004340303ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
2ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥΝΙΚΟΛΕΤΑ2004365894ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ36″5
ΒΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ2004365912ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥΣΤΕΡΓΙΑΝΗ2004358020ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗΑΘΗΝΑ2005358005ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
3ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005349399ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ36″8
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥΓΛΥΚΕΡΙΑ2004358114ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΕΛΛΗ2005361596ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΟΥΛΙΟΥΕΛΕΝΗ2005349400ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥΧΡΥΣΟΥΛΑ2004361953ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ37″1
ΚΙΤΣΙΟΥΛΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2005365992ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΥΡΚΟΥΔΗΜΗΤΡΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ2005361956ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΧΑΝΤΑΒΑΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ-ΑΝΝΑ2005361952ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
5ΚΟΚΟΒΙΔΟΥΜΕΡΟΠΗ2004368908ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ38″8
ΛΙΟΝΤΗΣΤΕΦΑΝΙΑ2004362911ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΔΕΣΠΟΙΝΑ2005362909ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΣΕΡΙΔΗΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ2004368912ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ2005345718ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ32″3
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΕΛΕΝΗ2005344662ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΝΤΟΥΕΛΠΙΔΑ2004341728ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2004340303ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
2ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2004359747ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ36″2
ΖΑΓΚΑΝΙΚΑΟΛΓΑ2004359748ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΔΗΜΗΤΡΑ2004359746ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΣΠΑΝΟΥΝΙΚΟΛΕΤΑ2004366603ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
3ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥΝΙΚΟΛΕΤΑ2004365894ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ36″5
ΒΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ2004365912ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥΣΤΕΡΓΙΑΝΗ2004358020ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗΑΘΗΝΑ2005358005ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
4ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005349399ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ36″8
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥΓΛΥΚΕΡΙΑ2004358114ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΕΛΛΗ2005361596ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΟΥΛΙΟΥΕΛΕΝΗ2005349400ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2004348199ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ36″9
ΜΠΑΚΑΛΗΡΑΦΑΗΛΙΑ2005355284ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΠΕΤΡΙΔΟΥΜΑΡΙΑ2005368504ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΥΡΑΦΑΕΛΑ2005348197ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
6ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥΧΡΥΣΟΥΛΑ2004361953ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ37″1
ΚΙΤΣΙΟΥΛΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2005365992ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΥΡΚΟΥΔΗΜΗΤΡΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ2005361956ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΧΑΝΤΑΒΑΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ-ΑΝΝΑ2005361952ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
7ΚΟΚΟΒΙΔΟΥΜΕΡΟΠΗ2004368908ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ38″8
ΛΙΟΝΤΗΣΤΕΦΑΝΙΑ2004362911ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΔΕΣΠΟΙΝΑ2005362909ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΣΕΡΙΔΗΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ2004368912ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
8ΓΟΥΓΟΥΣΗΦΑΝΗ2005361868ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ40″8
ΚΟΥΖΙΝΑΜΗΝΑ2004361260ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2005361258ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΦΙΤΖΙΟΥΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ2005361257ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ
9ΓΚΑΣΗΑΓΝΗ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ2005362243ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ42″8
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2004354801ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ
ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΝΙΚΗ2004348424ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ
ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ2005361485ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ
ΥΨΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’
1ΜΑΡΙΝΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2005348200ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ1,25
2ΚΩΤΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2004355159ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ1,25
3ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥΧΡΥΣΟΥΛΑ2004361953ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ1,20
4ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005349399ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ1,20
5ΔΟΥΜΠΑΛΗΕΛΠΙΔΑ2005354514ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ1,10
5ΜΠΑΚΑΛΗΡΑΦΑΗΛΙΑ2005355284ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ1,10
7ΛΙΟΝΤΗΣΤΕΦΑΝΙΑ2004362911ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ1,10
8ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ2005361485ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ1,10
ΓΚΑΣΗΑΓΝΗ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ2005362243ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣFAILED
ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’
1ΓΚΟΜΟΣΙΔΗΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ2004361111ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ4,70
2ΚΑΡΑΔΗΜΟΥΒΑΪΑ2004343365ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ4,46
3ΒΛΑΧΟΥΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗ2004341436ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ4,44
4ΣΕΡΙΔΗΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ2004368912ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ4,34
5ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ2005345718ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ4,32
6ΜΠΕΛΛΗΧΡΥΣΑΝΘΗ2004341987ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ4,25
7ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥΝΙΚΟΛΕΤΑ2004365894ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ4,20
8ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗ2005364966ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ4,20
9ΜΑΣΤΟΡΑΒΑΓΙΑ2004355156ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ4,20
10ΠΟΥΛΙΟΥΕΛΕΝΗ2005349400ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ4,12
11ΠΕΤΡΙΔΟΥΜΑΡΙΑ2005368504ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ4,07
12ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗΑΘΗΝΑ2005358005ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ4,00
13ΤΕΓΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2005365904ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ3,70
14ΚΑΦΑΣΗΑΦΡΟΔΙΤΗ2005348222ΑΣ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ3,70
15ΣΑΠΟΥΝΑΜΑΡΙΑ2005351517ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ3,70
16ΖΙΩΓΑΜΑΡΙΑΝΝΑ2005361529ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ3,66
17ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΝΙΚΗ2004348424ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ3,60
18ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2005354512ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ3,52
19ΒΛΕΤΣΟΥΖΩΗ2005365896ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ3,50
20ΝΑΛΠΑΝΤΙΔΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ2005353161ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ3,42
21ΓΙΩΣΗΝΑΤΑΛΙΑ2005368790ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ3,30
22ΣΙΛΙΩΝΗΕΛΕΝΗ2005362209ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ3,10
50 μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΙΝΙ
Α’ ΣΕΙΡΑ
1ΔΡΑΜΤΣΙΚΑΙΩΑΝΝΑ2006365990ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ9″5
2ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΤΑΤΙΑΝΗ2006358487ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ9″5
3ΝΙΚΟΥΔΑΦΝΗ2007366005ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ9″9
4ΝΤΙΝΗΔΗΜΗΤΡΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ2006361867ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ10″7
5ΜΑΣΤΟΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2006355154ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ11″1
ΤΣΙΝΗΕΛΕΝΗ2007368348ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝDNF
Β’ ΣΕΙΡΑ
1ΣΑΪΛΑΚΗΑΓΓΕΛΙΚΗ2006359059ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ8″9
2ΡΑΠΤΗΖΩΗ2006358481ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ8″9
3ΓΟΥΣΙΟΥΕΥΘΥΜΙΑ2007365891ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ10″2
4ΜΠΑΙΝΕΤΑΑΓΑΠΗ2006361954ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ11″0
5ΚΑΣΚΑΛΗΘΕΟΔΩΡΑ2007366004ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ11″3
6ΜΠΟΥΖΑΝΗΕΛΕΝΗ2007367128ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ11″4
Γ’ ΣΕΙΡΑ
1ΤΡΑΪΤΣΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2006368789ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ9″3
2ΜΗΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗ2007368917ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ9″8
3ΣΕΪΧΑΝΙΔΟΥΜΑΡΙΑ2006363281ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ10″6
4ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ2008368914ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ10″7
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1ΣΑΪΛΑΚΗΑΓΓΕΛΙΚΗ2006359059ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ8″9
2ΡΑΠΤΗΖΩΗ2006358481ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ8″9
3ΤΡΑΪΤΣΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2006368789ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ9″3
4ΔΡΑΜΤΣΙΚΑΙΩΑΝΝΑ2006365990ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ9″5
5ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΤΑΤΙΑΝΗ2006358487ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ9″5
6ΜΗΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗ2007368917ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ9″8
7ΝΙΚΟΥΔΑΦΝΗ2007366005ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ9″9
8ΓΟΥΣΙΟΥΕΥΘΥΜΙΑ2007365891ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ10″2
9ΣΕΪΧΑΝΙΔΟΥΜΑΡΙΑ2006363281ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ10″6
10ΝΤΙΝΗΔΗΜΗΤΡΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ2006361867ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ10″7
10ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ2008368914ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ10″7
12ΜΠΑΙΝΕΤΑΑΓΑΠΗ2006361954ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ11″0
13ΜΑΣΤΟΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2006355154ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ11″1
14ΚΑΣΚΑΛΗΘΕΟΔΩΡΑ2007366004ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ11″3
15ΜΠΟΥΖΑΝΗΕΛΕΝΗ2007367128ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ11″4
ΤΣΙΝΗΕΛΕΝΗ2007368348ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝDNF
ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΙΝΙ
1ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣΟΦΙΑ2006355179ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ4,10
2ΚΑΤΣΙΝΟΥΕΛΕΝΗ2006340875ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ4,00
3ΚΑΤΩΝΙΔΟΥΜΑΡΙΑ2006367203ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ3,98
4ΚΟΥΛΙΔΟΥΕΛΙΣΑΒΕΤ2006363275ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ3,90
5ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥΣΟΦΙΑ2006355285ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ3,90
6ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥΑΝΘΗ2006365892ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ3,78
7ΒΑΡΔΑΝΙΚΑΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2006356755ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ3,70
8ΝΙΚΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑ2006359054ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ3,65
9ΝΤΙΝΑΓΛΥΚΕΡΙΑ2006365914ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ3,65
10ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑ2007367130ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ3,60
11ΙΩΑΝΝΟΥΙΩΑΝΝΑ2006356774ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ3,50
12ΣΙΛΙΩΝΗΘΩΜΑΗ2006362208ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ3,35
13ΤΖΕΚΟΥΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ2006362903ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ3,35
14ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥΦΛΩΡΑ2006368788ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ3,30
15ΧΗΤΟΥΕΥΗ2006358491ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ3,23
16ΣΤΡΕΖΟΥΜΑΡΙΑ2006362913ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ3,12
17ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥΓΛΥΚΕΡΙΑ2006362919ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ2,90
18ΠΑΠΑΖΗΣΗΙΟΥΛΙΑ2008365895ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ2,50
VORTEX ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΙΝΙ
1ΤΣΙΓΑΡΑΣΩΤΗΡΙΑ2006358480ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ25,90
2ΚΩΣΤΑΡΑΕΛΛΗ2006361908ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ24,30
3ΔΕΛΙΑΔΗΣΤΕΛΛΑ2007368550ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ22,32
4ΠΟΛΑΤΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2006363274ΓΕΠΘ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ18,10
5ΠΕΤΡΙΔΟΥΚΑΤΕΡΙΝΑ2006368797ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ14,00
6ΓΙΟΥΡΣΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006362906ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ13,60
7ΣΙΛΙΩΝΗΣΤΕΦΑΝΙΑ2007368551ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ13,20
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Οι αθλητές-τριες που είναι έντονα γραμμένοι
έχουν πιάσει τα όρια για τα Πανελλήνια Πρωταθλήματα
ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΝΑΝΙΑΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

 

Κοινοποίηση:
error

Σχολιάστε αυτό το άρθρο

σχόλια