Αποτελέσματα κλήρωσης της Ελληνικής Διατροφής – Αυτοί είναι οι τυχεροί!

Αποτελέσματα κλήρωσης τις 16 Ιανουαρίου 2017 ανά κατάστημα για τις δωροεπιταγές των 50€

Αρχική » Δυτική Μακεδονία » Καστοριά » Αποτελέσματα κλήρωσης της Ελληνικής Διατροφής – Αυτοί είναι οι τυχεροί!

Αποτελέσματα κλήρωσης τις 16 Ιανουαρίου 2017 ανά κατάστημα για τις δωροεπιταγές των 50€

ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ  14-ΓΡΕΒΕΝΑ

  1. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΡΕΒΕΝΑ
  2. ΛΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΓΡΕΒΕΝΑ
  3. ΚΕΦΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ
  4. ΠΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ
  5. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ
  6. ΠΟΥΔΙΑΡΕΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΓΡΕΒΕΝΑ
  7. ΤΣΑΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΡΕΒΕΝΑ
  8. ΣΥΛΒΙΑ –ΦΑΝΗ ΠΑΡΑΣΧΟΥ
  9. ΠΑΣΙΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΡΕΒΕΝΑ
  10. ΝΤΟΛΙΑΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ
  11. ΜΑΤΘΕΛΗ ΣΟΦΙΑ ΓΡΕΒΕΝΑ
  12. ΠΑΠΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΡΕΒΕΝΑ
  13. ΓΚΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΡΕΒΕΝΑ
  14. ΔΡΟΒΑΤΖΙΚΑ ΑΝΝΑ ΓΡΕΒΕΝΑ
  15. ΔΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΡΕΒΕΝΑ

ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΗ-ΓΡΕΒΕΝΑ

  1. ΤΣΑΒΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΓΡΕΒΕΝΑ
  2. ΜΗΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΡΕΒΕΝΑ
  3. ΤΑΣΚΑΣΑΠΛΙΔΟΥ ΣΗΜΕΛΑ ΓΡΕΒΕΝΑ
  4. ΛΑΖΑΡΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΡΕΒΕΝΑ
  5. ΖΙΩΓΟΥ ΦΙΛΙΩ ΓΡΕΒΕΝΑ
  6. ΜΗΤΣΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΙΑ ΓΡΕΒΕΝΑ
  7. ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΡΕΒΕΝΑ
  8. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΡΕΒΕΝΑ
  9. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΑ
  10. ΑΡΜΠΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΡΕΒΕΝΑ
  11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΡΕΒΕΝΑ
  12. ΒΛΆΧΟΥ ΒΑΣΩ ΓΡΕΒΕΝΑ
  13. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΡΕΒΕΝΑ
  14. ΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΡΕΒΕΝΑ
  15. ΧΑΤΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΡΕΒΕΝΑ

ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΒΑΓΙΑ ΒΕΛΒΕΝΤΟ-ΚΟΖΑΝΗΣ

  1. ΤΣΙΟΥΧΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
  2. ΑΦΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
  3. ΣΙΑΜΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
  4. ΚΟΥΣΑ ΕΛΕΝΗ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
  5. ΚΑΠΕΛΑ ΑΝΝΑ ΒΕΛΒΕΝΤΟ

ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ-ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

  1. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΝΙΚΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
  2. ΤΣΑΪΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  3. ΠΡΟΚΟΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  4. ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΒΑΣΩ
  5. ΤΖΑΧΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  6. ΓΚΑΛΙΤΣΑ ΑΝΝΑ
  7. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  8. ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
  9. ΠΕΤΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
  10. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  11. ΒΑΗΝΑ ΜΑΡΙΑ
  12. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΝΗ
  13. ΔΗΜΣΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ
  14. ΛΙΑΜΠΑ ΕΛΕΝΗ
  15. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  16. ΤΣΑΛΟΥΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  17. ΤΣΟΥΓΓΟΥ ΑΓΝΗ
  18. ΚΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ
  19. ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
  20. MANSOLA BALLHYSA
  21. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ
  22. ΝΟΛΗ ΣΤΕΛΛΑ
  23. ΔΑΤΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΜΑΝΙΑΚΟΙ -ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

  1. ΛΑΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  2. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
  3. ΠΑΠΑΔΑΜΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
  4. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
  5. ΗΛΙΑΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
  6. ΜΙΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  7. ΜΗΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
  8. ΡΕΒΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  9. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  10. ΛΑΖΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
  11. ΚΑΡΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
  12. ΝΑΤΣΗ ΘΩΜΑΗ
  13. ΤΟΥΦΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  14. ΚΑΖΑΡΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  15. ΣΠΙΡΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
  16. ΜΠΑΙΡΑΧΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
  17. ΔΟΥΦΛΙΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ
  18. ΠΑΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  19. ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΡΕΤΗ
  20. ΣΑΧΗΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΚΑΛΑΦΑΤΙΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ

  1. ΧΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ
  2. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΖΩΗ
  3. ΝΤΟΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  4. ΤΖΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
  5. ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  6. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  7. ΓΟΥΜΠΙΔΕΝΗ ΕΛΕΝΗ
  8. ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΤΟΥΛΑ
  9. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  10. ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  11. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  12. ΖΟΡΜΠΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΚΟΣΜΑΣ ΘΩΜΑΣ -ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

  1. ΜΑΡΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  2. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  3. ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΠΗΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
  5. ΤΟΡΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΟΤΑ
  6. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
  7. ΠΑΓΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
  8. ΜΠΟΥΚΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
  9. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
  10. ΤΡΥΓΩΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  11. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  12. ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΕΑ ΕΛΛΗ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  2. ΜΠΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  3. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  4. ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  5. ΠΑΠΑΘΩΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  6. ΓΙΑΝΝΑΔΟΤ ΒΑΙΤΣΑ
  7. ΛΙΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  8. ΣΑΜΑΡΑ ΙΟΥΛΙΑ
  9. ΜΗΤΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
  10. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ
  11. ΔΑΤΣΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΔΙΛΟΓΛΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

  1. ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  2. ΚΟΥΤΣΙΩΝΗ ΑΝΝΑ
  3. ΚΑΡΠΟΖΗΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
  4. ΛΑΒΑΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  5. ΠΑΤΣΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
  6. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  7. ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  8. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΑΓΝΗ
  9. ΓΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  10. ΣΑΤΑΤΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ

ΣΚΗΠΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΕΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑ

  1. ΠΑΝΟΥ ΖΩΗ
  2. ΜΠΑΣΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ
  3. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΘΕΟΔΟΤΑ
  5. ΣΕΚΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
  6. ΜΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  7. ΜΠΟΥΡΝΟΣΟΥΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  8. ΤΕΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  9. ΤΣΑΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  10. ΤΣΑΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -ΚΟΖΑΝΗ

  1. ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
  2. ΜΟΣXΟΥ ΕΛΕΝΗ
  3. ΤΣΙΛΙΚΑ ΕΛΠΙΔΑ
  4. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
  6. ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  7. ΤΣΟΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  8. ΒΑΡΔΑΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
  9. ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  10. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΟΛΓΑ

ΤΖΟΥΦΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΡΡΑΧΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

  1. ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
  2. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
  3. ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  4. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  5. ΣΤΑΙΟΥ ΣΟΦΙΑ
  6. ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  7. ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΦΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΑΝΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

  1. ΜΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  2. ΝΤΙΝΑ ΕΛΕΝΗ
  3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  4. ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  5. ΚΥΡΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  6. ΜΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  7. ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΒΑΓΓΕΛΙΩ

ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΧΗ
  2. ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  3. ΚΟΤΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ
  4. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΤΣΟΣ
  5. ΤΟΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  6. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
  7. ΓΑΝΤΣΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΓΚΟΥΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ -ΚΟΖΑΝΗ

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
  3. ΒΑΝΤΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
  4. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  5. ΠΑΣΤΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
  6. ΤΟΣΟΥΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
  7. ΤΣΙΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΒΟΛΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ  ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

  1. ΚΟΥΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
  2. ΔΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  3. ΖΕΡΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  4. ΚΑΜΠΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  5. ΤΣΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  6. ΚΟΥΣΤΑ ΕΦΗ
  7. ΚΑΖΑΡΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  8. ΤΖΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
  9. ΜΑΓΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  10. ΥΦΑΝΤΗ ΑΝΝΑ
  11. ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΘΕΟΤΟΚΗΣ

ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΙΟ

  1. ΜΑΛΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  2. ΚΟΣΜΑΣ ΘΩΜΑΣ
  3. ΖΙΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
  4. ΛΙΑΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
  5. ΤΟΠΑΛΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  6. ΜΑΝΩΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  7. ΠΟΥΝΗΣ ΦΩΤΗΣ
  8. ΜΗΛΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  9. ΣΤΑΜΠΟΥΛΤΖΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ
  10. ΧΑΣΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΥΜΠΟΣ ΤΡΥΦΩΝ ΝΕΟΣ ΟΙΚΙΣΜΟΣ -ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

  1. ΜΠΕΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  2. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
  3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
  4. ΔΑΠΑΚΑ ΜΑΡΙΑΝΑ
  5. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  6. ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

  1. ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
  3. ΤΟΜΠΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  4. ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  5. ΤΡΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
  6. ΤΑΤΑΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  7. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  8. ΤΣΙΦΛΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑ

  1. ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  2. ΛΙΑΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
  3. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑ
  4. ΣΑΡΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΑΙΔΩ
  5. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΤΖΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΛΕΧΟΒΟ-ΦΛΩΡΙΝΑΣ

  1. ΒΟΥΖΑ ΞΑΝΘΙΠΠΗ
  2. ΜΠΑΛΑΞΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ
  3. ΜΑΤΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  4. ΚΑΝΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  5. ΓΚΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΝΑΤΙΝΟΣ-ΚΑΛΙΘΕΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

  1. ΞΕΝΑΚΗ ΘΕΑΝΩ
  2. ΚΑΨΗΜΑΛΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
  3. ΤΡΑΙΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
  4. ΠΛΙΟΥΜΠΑ ΕΡΙΦΥΛΛΗ
  5. ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΠΑΛΑΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΩ ΚΩΜΗ-ΚΟΖΑΝΗΣ

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΑ
  2. ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  3. ΠΑΠΑΚΑΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
  4. ΜΟΥΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΒΟΥΛΤΣΙΟΥ ΑΓΑΠΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑ

  1. ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
  2. ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΝΙΚΗ
  3. ΓΕΡΑΚΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
  4. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΖΩΗ ΚΑΛΟΝΕΡΙ- ΚΟΖΑΝΗ

  1. ΠΑΣΤΟΥΡΜΑΝΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  2. ΖΗΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
  3. ΠΑΣΧΑΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑ
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑ

  1. ΛΙΝΟΣΠΟΡΗ ΜΑΡΙΑ
  2. ΒΡΥΔΗΣ – ΡΙΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  3. ΣΑΒΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
  4. ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
  5. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΕΝΗ
  6. ΓΙΣΔΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΙΝΟ ΝΕΡΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

  1. ΜΗΤΡΟΥΣΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
  2. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  3. ΔΙΣΛΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  4. ΓΚΙΟΖΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΜΙΧΟΣ Ο.Ε. ΛΙΒΑΔΕΡΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

  1. ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΣΟΦΙΑ
  2. ΓΚΙΟΥΡΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
  3. ΦΑΡΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΤΩ ΚΩΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

  1. ΖΥΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  2. ΜΠΑΧΑΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  3. ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΦΟΡΤΟΜΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ

  1. ΚΑΛΕΝΤΖΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  2. ΣΟΛΑΚΗ ΝΤΟΡΗ
  3. ΜΠΟΥΚΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  4. ΣΜΙΞΙΩΤΗ ΣΕΒΑΣΤΗ
  5. ΔΟΥΠΚΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΒΙΟΛΕΤΑ Ο.Ε. ΕΡΑΤΥΡΑ -ΚΟΖΑΝΗΣ

  1. ΓΛΟΥΜΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  2. ΔΙΟΓΚΑΡΗ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ
  3. ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

  1. ΤΣΑΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  2. ΓΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  3. ΦΤΑΚΑ ΜΑΙΡΗ

ΛΟΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΕΛΛΙ ΓΡΕΒΕΝΑ

  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  2. ΝΤΑΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  3. ΖΓΚΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΣΠΥΡΟ ΝΕΟ ΚΛΕΙΤΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

  1. ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ
  2. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΜΠΟΣ
  3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  5. ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  6. ΚΥΡΙΛΛΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ

ΤΡΙΜΙΤΖΙΟΥ ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

  1. ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
  2. ΤΕΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  3. ΚΛΗΜΑΤΣΟΥΔΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΤΟΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΟΡΙΑ-ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

  1. ΜΠΟΥΤΑΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  2. ΣΙΑΝΗ ΑΘΗΝΑ
  3. ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΚΙΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  2. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  3. ΚΟΛΟΥΣΗ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΠΟΥΤΟΓΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΕΣΚΑΤΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

  1. ΧΡΥΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  2. ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  3. ΛΑΒΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΤΖΙΩΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΙΕΡΟΠΗΓΗ&ΚΑΣΤΟΡΙΑ

  1. ΛΙΑΜΗ ΒΑΣΩ
  2. ΜΠΑΚΑΛΗ ΖΩΗ
  3. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ

ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΖΑΝΗ

  1. ΧΡΙΒΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  2. ΠΑΡΑΜΟΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
  3. ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΦΑΝΑΚΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
  2. ΠΑΛΕΖΙΝΑ ΣΤΕΛΛΑ

ΤΣΙΦΤΣΗ ΑΡΕΤΗ ΚΑΡΥΔΙΤΣΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

  1. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  2. ΤΣΑΚΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΛΙΤΣΑ-ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
  4. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  5. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΑΝΕΣΤΑΚΗ ΖΩΗ ΦΙΛΩΤΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ

  1. ΑΜΠΑΤΖΗ ΑΘΗΝΑ
  2. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
  3. ΠΑΠΑΓΩΟΥ ΕΛΕΝΗ
  4. ΗΛΙΑΔΟΥ ΛΙΤΣΑ

 

ΟΙ ΤΥΧΕΡΟΙ ΘΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ.

Κοινοποίηση:
error

Σχολιάστε αυτό το άρθρο

σχόλια