Α.Σ. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ 2 – 2 (ρεπορτάζ) - OlaDeka

Α.Σ. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ 2 – 2 (ρεπορτάζ)

Το Σάββατο 18/10 πραγματοποιήθηκε ο αγώνας μεταξύ του Α.Σ. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΥ και της ομάδας των Γραμμοχωρίων. Το τελικό σκορ ήταν 2 – 2. Ο Παναργειακός προηγήθηκε στο 1ο ημίχρονο με 2 – 0 με γκολ των Γκαγκάνα ( 20′ ) και Βασιλειάδη Λ. ( 25′ ) .Στο 2ο ημίχρονο η ομάδα των Γραμμοχωρίων μείωσε στο 55′ σε 2 – 1 και ισοφάρισε στο 86′ με πέναλντι που υπέδειξε ο διαιτητής κ.Παπαγιάννης. Σημειωτέον ότι ο Παναργειακός πέτυχε γκολ στο 80′ λεπτό με τον Γκλένυ το οποίο ακύρωσε ο επόπτης με υπόδειξη οφσάιντ.

Για την ομάδα του Παναργειακού αγωνίστηκαν οι Τοτονίδης, Κωνσταντινίδης, Μουρατίδης, Παπαηλίας, Αναγνωστόπουλος, Ιωαννίδης, Γκαγκάνας, Βασιλειάδης Λ. , Γκλένυ, Τσαμτσάκης, Βακόπουλος. Ως αλλαγές αγωνίστηκαν Χρήστου στη θέση του Γκαγκάνα ( 70′ ), ο Μάτσιας στη θέση του Κωνσταντινίδη ( 75′ ) και ο Ευσταθιάδης στη θέση του Γκλένυ ( 80′ ).

Την επόμενη αγωνιστική ( 6η ) ο Παναργειακός υποδέχεται στο γήπεδό του την ομάδα του Καλοχωρίου.