Ε.Π.Σ. Καστοριάς: Οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων – Ντέρμπι με το καλημέρα

Αρχική » Διάφορα » Ε.Π.Σ. Καστοριάς: Οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων – Ντέρμπι με το καλημέρα

H κλήρωση της ΕΠΣ Καστοριάς για τα πρωταθλήματα της Α΄ και Β΄ Κατηγορίας , πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή ( 22/8 ) το βράδυ στο Αμφιθέατρο της Περιφερειακής Ενότητας Καστοριάς. 


Με το ‘’ καλημέρα ‘’ μάλιστα στις 13 και 14 Σεπτεμβρίου όπου θα διεξαχθεί η 1η αγωνιστική της ΕΠΣ Καστοριάς σε Α’ και Β’ Κατηγορία αντίστοιχα η Α.Ε. Γραμμοχωρίων θα υποδεχτεί την νταμπλούχο Αστραπή Μεσοποταμίας, σε ένα παιχνίδι μεταξύ δύο ομάδων που πέρυσι δώσανε μάχη για την κατάκτηση του τίτλου με τους ‘’ κιτρινόμαυρους ‘’ να καταφέρνουν να κόψουν πρώτοι το νήμα.

Ντέρμπι όμως με το ‘’ καλημέρα θα έχουμε και στη Β’ Κατηγορία με την νεοσύστατη και δυνατή μετά τις καλοκαιρινές μεταγραφικές κινήσεις Πεντάβρυσος να υποδέχεται τον φιλόδοξο και ανανεωμένο ΠΑΣ Λεύκης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων της σεζόν 2014-15 σε Α’ και Β’ Κατηγορία της ΕΠΣ Καστοριάς:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Ε.Π.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ. – 1η   αγωνιστική

Α

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1

ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

2

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ

1

ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

4

ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ

1

ΝΕΣΤΟΡΙΟ

5

ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ

1

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

6

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

7

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΣΤΟΡΑ

8

ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

9

ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ

Ε.Π.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ. – 2η   αγωνιστική

Α

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ

1

ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

2

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

4

ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ

1

ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

5

ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ

1

ΝΕΣΤΟΡΙΟ

6

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

1

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

7

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

8

ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΣΤΟΡΑ

9

ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ

Ε.Π.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ. – 3η   αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

4

ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ

ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ

3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

2

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

1

ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

1

ΝΕΣΤΟΡΙΟ

ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ

1

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΣΤΟΡΑ

1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

Ε.Π.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ. – 4η   αγωνιστική

Α

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

5

ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ

1

ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

4

ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ

6

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ

7

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

2

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

8

ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

1

ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

9

ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ

1

ΝΕΣΤΟΡΙΟ

1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΣΤΟΡΑ

1

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

Ε.Π.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ. – 5η   αγωνιστική

Α

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1

ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

6

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

7

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

5

ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ

8

ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

4

ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ

9

ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ

3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ

1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΣΤΟΡΑ

2

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

1

ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

1

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

1

ΝΕΣΤΟΡΙΟ

Ε.Π.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ. – 6η   αγωνιστική

Α

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

7

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

1

ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

6

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

8

ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

5

ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ

9

ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ

4

ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ

1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΣΤΟΡΑ

3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ

1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

2

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

1

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

1

ΜΕΓ. ΣΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

1

ΝΕΣΤΟΡΙΟ

Ε.Π.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ. – 7η   αγωνιστική

Α

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1

ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

8

ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

9

ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ

7

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΣΤΟΡΑ

6

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

5

ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ

1

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

4

ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ

1

ΝΕΣΤΟΡΙΟ

3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ

1

ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

2

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

Ε.Π.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ. – 8η   αγωνιστική

Α

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

9

ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ

1

ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

8

ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΣΤΟΡΑ

7

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

6

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

1

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

5

ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ

1

ΝΕΣΤΟΡΙΟ

4

ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ

1

ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ

2

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

Ε.Π.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ. – 9η   αγωνιστική

Α

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1

ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΣΤΟΡΑ

1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

9

ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ

1

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

8

ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

1

ΝΕΣΤΟΡΙΟ

7

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

1

ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

6

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

2

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

5

ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ

4

ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ

3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ

Ε.Π.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ. – 10η   αγωνιστική

Α

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

1

ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΣΤΟΡΑ

1

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

9

ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ

1

ΝΕΣΤΟΡΙΟ

8

ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

1

ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

7

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

2

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

6

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ

5

ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ

4

ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ

Ε.Π.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ. – 11η   αγωνιστική

Α

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1

ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

1

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

1

ΝΕΣΤΟΡΙΟ

1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

1

ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΣΤΟΡΑ

2

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

9

ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ

3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ

8

ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

4

ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ

7

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

6

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

5

ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ

Ε.Π.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ. – 12η   αγωνιστική

  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1

ΝΕΣΤΟΡΙΟ

1

ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

1

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

1

ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

2

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΣΤΟΡΑ

3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ

9

ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ

4

ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ

8

ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

5

ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ

7

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

6

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

Ε.Π.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ. – 13η   αγωνιστική

  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1

ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

1

ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

2

ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ

1

ΝΕΣΤΟΡΙΟ

3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ

1

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

4

ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ

1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

5

ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ

1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΣΤΟΡΑ

6

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

9

ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ

8

ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

7

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Ε.Π.Σ.Μ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Β ΚΑΤ. – 1η   αγωνιστική

Α

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1

ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ

2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

4

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ

1

ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ

5

ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ

1

ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ

6

ΧΙΟΝΑΤΟ

9

ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ

7

ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ

8

ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ

3

ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

  
Ε.Π.Σ.Μ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Β ΚΑΤ. – 2η   αγωνιστική

  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

3

ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

1

ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ

2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

4

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ

1

ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ

6

ΧΙΟΝΑΤΟ

1

ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ

7

ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ

8

ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ

9

ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ

5

ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ

  
Ε.Π.Σ.Μ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Β ΚΑΤ. – 3η   αγωνιστική

  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1

ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ

4

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ

5

ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ

3

ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

6

ΧΙΟΝΑΤΟ

2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

8

ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ

1

ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ

9

ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ

1

ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ

7

ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ

  
Ε.Π.Σ.Μ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Β ΚΑΤ. – 4η   αγωνιστική

  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

5

ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ

1

ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ

4

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ

6

ΧΙΟΝΑΤΟ

3

ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

7

ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ

2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

8

ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ

1

ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ

1

ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ

9

ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ

  
Ε.Π.Σ.Μ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Β ΚΑΤ. – 5η   αγωνιστική

  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

 
1

ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ

6

ΧΙΟΝΑΤΟ

 
7

ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ

5

ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ

 
8

ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ

4

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ

 
9

ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ

3

ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

 
1

ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ

2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

 
1

ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ

   
Ε.Π.Σ.Μ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Β ΚΑΤ. – 6η   αγωνιστική

Α

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

7

ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ

1

ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ

6

ΧΙΟΝΑΤΟ

8

ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ

5

ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ

9

ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ

4

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ

1

ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ

3

ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

1

ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ

2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

  
        
Ε.Π.Σ.Μ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Β ΚΑΤ. – 7η   αγωνιστική

Α

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1

ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ

8

ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ

9

ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ

7

ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ

1

ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ

6

ΧΙΟΝΑΤΟ

1

ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ

5

ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ

2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

3

ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

4

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ

  
Ε.Π.Σ.Μ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Β ΚΑΤ. – 8η   αγωνιστική

  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

9

ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ

1

ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ

8

ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ

1

ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ

7

ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ

1

ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ

5

ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ

2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

4

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ

3

ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

6

ΧΙΟΝΑΤΟ

  
Ε.Π.Σ.Μ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Β ΚΑΤ. – 9η   αγωνιστική

Α

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1

ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ

1

ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ

1

ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ

9

ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ

2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

7

ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ

3

ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

6

ΧΙΟΝΑΤΟ

4

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ

5

ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ

8

ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ

  
Ε.Π.Σ.Μ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Β ΚΑΤ. – 10η   αγωνιστική

  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1

ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ

1

ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ

9

ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ

2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

8

ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ

3

ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

7

ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ

4

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ

6

ΧΙΟΝΑΤΟ

5

ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ

  ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ

  
Ε.Π.Σ.Μ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Β ΚΑΤ. – 11η   αγωνιστική

  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

Α

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

1

ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ

3

ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

1

ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ

4

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ

9

ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ

5

ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ

8

ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ

6

ΧΙΟΝΑΤΟ

7

ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ

1

ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ

  

 ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ

Κοινοποίηση:
error

Σχολιάστε αυτό το άρθρο

σχόλια