ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΟΥ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΤΟΥ 2014

Αρχική » Διάφορα » ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΟΥ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΤΟΥ 2014

ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΟΥ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΤΟΥ 2014
Το φροντιστήριο «ΜΑΘΗΣΗ» 15 χρόνια τώρα, δημιουργεί παράδοση
 ευθύνης, κύρους ποιότητας και υπεροχής γράφοντας απίστευτες επιτυχίες!!!

 Στο φροντιστήριο «ΜΑΘΗΣΗ» είμαστε περήφανοι για την ιστορία μας και 
  τα αποτελέσματα των μαθητών μας στις  Πανελλαδικές εξετάσεις του 2014 και 
  τους συγχαίρουμε θερμά  με την ελπίδα

ότι προσθέσαμε αξία στην αξία τους και 

    τους βοηθήσαμε να κάνουν πράξη τα όνειρά τους!
Ειδικότερα συγχαίρουμε  τον  μαθητή μας  ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ  της θετικής κατεύθυνσης  που είναι  ΠΡΩΤΟΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΝΟΜΟ με 19.258 μόρια.
Το φροντιστήριο «ΜΑΘΗΣΗ» είναι το μοναδικό φροντιστήριο στην Καστοριά
με 4 μαθητές με περισσότερα από 19.000 μόρια με 13 μαθητές με περισσότερα από 18.000 μόρια και με 30 μαθητές με περισσότερα από 17.000 μόρια. 

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ  ΜΠΑΜΠΗΣ      (ΘΕΤΙΚΗ) 19.258
ΗΡΟΔΟΤΟΥ  ΒΑΙΟΣ      (ΘΕΤΙΚΗ) 19.123
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  ΚΩΝ/ΝΟΣ     (ΘΕΤΙΚΗ) 19.066   
ΚΑΜΤΖΗΡΙΔΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ     (ΤΕΧ/ΚΗ)               19.012
ΠΕΤΡΙΔΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ      (ΤΕΧ/ΚΗ)               18.944
ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΗΛΙΑΣ      (ΘΕΤΙΚΗ)               18.779 
ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ  (ΘΕΤΙΚΗ) 18.616   
ΣΑΡΑΦΕΡΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ      (ΤΕΧ/ΚΗ)               18.361  
ΣΑΡΑΦΕΡΑ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ      (ΘΕΤΙΚΗ) 18.277
ΧΑΤΣΙΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ     (ΤΕΧ/ΚΗ)               18.258 
ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ  ΒΑΓΓΕΛΗΣ   (ΘΕΤΙΚΗ)   18.215  
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ  ΒΑΓΓΕΛΗΣ  (ΘΕΤΙΚΗ) 18.171 
ΜΗΤΣΙΑΔΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΑ     (ΘΕΤΙΚΗ) 18.097
ΝΤΕΜΙΡΑΙ  ΤΖΕΣΙΚΑ     (ΤΕΧ/ΚΗ)               17.832 
ΣΙΑΡΑΦΕΡΑ  ΤΑΤΙΑΝΑ      (ΘΕΤΙΚΗ) 17.821
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ                (ΤΕΧ/ΚΗ)           17.740
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΘΑΝΟΣ                    (ΘΕΤΙΚΗ)            17.717 
ΤΥΠΟΑΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ                   (ΘΕΤΙΚΗ) 17.731 
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ  ΧΡΥΣΑ              (ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ)          17.659 
ΚΑΠΑΤΑΣΙΔΗΣ  ΝΙΚΟΣ             (ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ)         17.606
ΠΑΝΑΤΣΑΣ ΠΑΥΛΟΣ                          (ΤΕΧ/ΚΗ)           17.414
ΚΑΡΑΠΙΣΤΟΛΑΣ   ΣΠΥΡΟΣ               (ΘΕΤΙΚΗ) 17.409  
ΣΛΗΜΙΣΤΙΝΟΥ  ΒΙΟΛΕΤΑ                 (ΤΕΧ/ΚΗ) 17.376
ΠΕΤΣΑΛΝΙΚΟΥ  ΗΛΕΚΤΡΑ                (ΤΕΧ/ΚΗ)            17.356 
ΠΑΝΤΑΖΗ  ΦΑΝΗ                 (ΤΕΧ/ΚΗ)  17.258
ΝΑΣΙΟΥ  ΜΑΡΙΑ                                (ΘΕΤΙΚΗ)             17.223 
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ  ΘΟΔΩΡΟΣ              (ΤΕΧ/ΚΗ) 17.200 
ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΑΡΙΟΣ  (ΤΕΧ/ΚΗ) 17.184
ΖΗΣΙΑΔΗ   ΑΙΜΙΛΙΑ                           (ΘΕΤΙΚΗ)            17.038 
ΜΙΚΡΟΥ   ΘΩΜΑΣ                             (ΤΕΧ/ΚΗ)            17.030
Κλειδιά για τις επιτυχίες μας !
  • η υψηλή ποιότητα διδασκαλίας        
  • το δοκιμασμένο σύστημα προετοιμασίας
  • η μεγάλη εμπειρία των καθηγητών μας 
  • η ειλικρινής επικοινωνία με μαθητές και γονείς 
  • Πρωτιές και στις 3 κατευθύνεις !!!
    θετική, θεωρητική, τεχνολογική
    Οι μαθητές μας πρώτοι σε ΟΛΟ ΤΟ ΝΟΜΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ!
    ΣΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
    Πρώτος ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΝΟΜΟ ο Ιωαννίδης Χαράλαμπος με 19,9
    ΣΤΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ 
    Πρώτος ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΝΟΜΟ ο Καμτζηρίδης Γιώργος με 20
    ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ 
    Πρώτος ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΝΟΜΟ ο Πετρίδης Σταύρος με 20
    ΣΤΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ 
    Πρώτη ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΝΟΜΟ (από τους τελειόφοιτους) η Σαραφέρα Χρυσούλα με 19,3






    ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ 


    Πρώτοι  ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΝΟΜΟ οι 
    Αναστασιάδης Βασίλης με 20
    Δημητριάδου Εύη με 20
    Κουμπίδου Αγάπη με 20
    Ντεμιράι Τζέσικα με 20
    Πανταζή Φανή με 20
    Σαλαγιάννης Κων/νος με 20
    Τοκατλίδης Μίλτος με 20 
    ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ


    Πρώτοι  ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΝΟΜΟ οι 
    Βλάχου Ειρήνη με 20
    Καμτζηρίδης Γιώργος με 20
    Κουμπίδου Αγάπη με 20
    Πανταζή Φανή με 20
    Πανταζής Δημήτρης με 20
    Πετρίδης Σταύρος με 20
    Τοκατλίδης Κων/νος με 20
    ΣΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ    Στην πρώτη θέση ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΝΟΜΟ η Σιαραφέρα Τατιάνα  με 20

    Οι μαθητές μας πρώτοι στα Λύκειά τους!

    ΣΤΑ ΛΑΤΙΝΙΚΑ 
    Πρώτες στο Λύκειο Μεσοποταμίας οι Αμαραντίδου Κική με 19,5  και Ζαρομυτίδου Χρύσα με 19,5
    ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ
    Πρώτη στο Λύκειο Μεσοποταμίας η Ζαρομυτίδου Χρύσα  με 17,3
    ΣΤΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ
    Πρώτη στο Λύκειο Μεσοποταμίας η Ζαρομυτίδου Χρύσα  με 17,1
    ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
    Πρώτη στο Λύκειο Μεσοποταμίας η Αμαραντίδου Κική με 19,6


    ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ 
    Πρώτος στο 3ο Λύκειο ο Ηροδότου Βάιος με 19,6.
    Πρώτος  στο 1ο Λύκειο  ο Ιωαννίδης Χαράλαμπος  με 19,5
    Πρώτος στο Λύκειο Μεσοποταμίας  ο Καμτζηρίδης Γιώργος  με 19,4
    Πρώτος στην τεχνολογική  κατεύθυνση στο 3ο  Λύκειο ο Πετρίδης Σταύρος  με 18,1.
    Πρώτη  στην  τεχνολογική κατεύθυνση στο 1ο  Λύκειο η Ντεμιράι Τζέσικα  με 17,2.
    ΣΤΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ 
    Πρώτος ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΝΟΜΟ  και πρώτος στο Λύκειο Μεσοποταμίας  ο  Καμτζηρίδης Γιώργος  με 20
    Πρώτος σε όλα τα Λύκεια της Καστοριάς και πρώτος στο 3ο  Λύκειο ο Σαραφέρας  Χρήστος με 18,8
    Πρώτη στο Λύκειο του Άργους η Χάτσιου Χριστίνα με 18
    ΣΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ 
    Πρώτος ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΝΟΜΟ   και στο 1ο Λύκειο  ο Ιωαννίδης Χαράλαμπος  με  19,9
     Πρώτοι  στο 3ο  Λύκειο οι Πετρίδης Σταύρος με 19,8 και Πιπερόπουλος Ηλίας  με 19,8
    Πρώτος  στο 2ο  Λύκειο ο Αρβανιτάκης Βαγγέλης με 19,5
    Πρώτος στο Λύκειο Μεσοποταμίας  ο Καμτζηρίδης Γιώργος  με 18,9
    ΣΤΗ ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ 
    Πρώτος  στο 1ο  Λύκειο ο Ιωαννίδης Χαράλαμπος   με 18,9
    ΣΤΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ 
    Πρώτος  στο 1ο  Λύκειο ο Ιωαννίδης Χαράλαμπος  με 19.
    Πρώτη στο 2ο  Λύκειο η Σαραφέρα Χρυσούλα με 19,3
    Πρώτος  στο 3ο  Λύκειο ο Πιπερόπουλος Ηλίας  με 19,2
    ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
    Στην πρώτη θέση  ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΝΟΜΟ και 
    πρώτη στο 1ο Λύκειο η Πανταζή Φανή με 20
    Πρώτη στο 2ο Λύκειο η Κουμπίδου Αγάπη με 20
    Πρώτοι στο 3ο Λύκειο οι Πανταζής Δημήτρης με 20, Πετρίδης Σταύρος με 20 και Τοκατλίδης Κων/νος με 20
    Πρώτος στο Λύκειο Μεσοποταμίας  ο Καμτζηρίδης Γιώργος  με 20
    Πρώτη στο Λύκειο του Άργους η Βλάχου Ειρήνη με 20
    ΣΤΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ 
    Πρώτη  ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΝΟΜΟ και πρώτη στο 2ο  Λύκειο η Σαραφέρα Χρυσούλα  με 19,9
    Πρώτος στο Λύκειο Άργους  ο Αντωνιάδης Δημήτρης με 19,8
    Πρώτη  στην τεχνολογική  κατεύθυνση στο 2ο  Λύκειο η Πετσάλνικου Ηλέκτρα  με 19,2.
    ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ
    Στην πρώτη θέση  ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΝΟΜΟ και 
    πρώτες στο 1ο Λύκειο η Ντεμιράι Τζέσικα με 20 και η Πανταζή Φανή με 20
    Πρώτη στο 2ο  Λύκειο η Κουμπίδου Αγάπη με 20
    Πρώτοι στο 3ο Λύκειο οι Αναστασιάδης Βασίλης με 20, Σαλαγιάννης Κων/νος με 20 και Τοκατλίδης Μίλτος με 20 
    Πρώτη στο Λύκειο Μεσοποταμίας  η Δημητριάδου Εύη με 20
    ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
    Πρώτος  ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΝΟΜΟ και  στο 3ο  Λύκειο ο Πετρίδης Σταύρος με 20!
    Πρώτος  στη θετική κατεύθυνση στο 3ο  Λύκειο ο Ηροδότου Βάιος  με 19,7.
    Πρώτος  στο 1ο  Λύκειο ο Ιωαννίδης Χαράλαμπος  με 19,6
    Πρώτος στο Λύκειο Μεσοποταμίας  ο Καμτζηρίδης Γιώργος  με 19,6
    Πρώτος στο Λύκειο Άργους  ο Μικρού Θωμάς  με 19,6
    ΣΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ 
    Πρώτη στο 3ο  Λύκειο η Σιαραφέρα Τατιάνα  με 20

    Οι μαθητές μας με τις υψηλότερες βαθμολογίες!
    ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ
    Συγχαίρουμε τους μαθητές μας που στα φετινά , άκρως απαιτητικά θέματα της έκθεσης, κατάφεραν  να συγκεντρώσουν εξαιρετικά υψηλή βαθμολογία κατορθώνοντας να ενταχθούν στο μικρό ποσοστό του 21,2 % των μαθητών  που πανελληνίως  έγραψαν  από  15 – 17,9.   
    Πρώτη  στο Λύκειο της Μεσοποταμίας  η Ζαρομυτίδου Χρύσα  με  17,3 
    Δεύτερη στη θεωρητική κατεύθυνση στο 1ο Λύκειο η  Βλάχου Δώρα  με  17,2 
    Καπατασίδης Νίκος 17
    Τρίτος  στη θετική κατεύθυνση στο 1ο Λύκειο  ο Λάζης Γιάννης  με  16,6  
    Χάτσιου Χριστίνα 16,5
    Ιωαννίδης Χαράλαμπος 16,4
    Σαλαγιάννης Κων/νος 16,2
    Ζησιάδη Αιμιλία 16
    Κυρατζή Δέσποινα 16
    Πιπερόπουλος Ηλίας 16
    Αρβανιτάκης Βαγγέλης 15,9
    Νικολάου Χαρίκλεια 15,9
    Αντωνιάδης Δημήτρης 15,8
    Πετρίδης Σταύρος 15,8  
    Μπάγγου Ευαγγελία 15,6
    Μπέλλου Ελένη 15,6
    Καλέσης Χρήστος 15,3
    Μητσιάδου Δήμητρα 15,3
    Παπαθωμάς Βαγγέλης 15,3
    Δεύτερη στην τεχνολογική κατεύθυνση στο 1ο Λύκειο η  Σλημιστινού Βιολέτα  με  15,2 
    Τουλάτος Χαρίσιος 15,2
    Τρίτη  στην τεχνολογική κατεύθυνση στο 1ο Λύκειο  η Ντεμιράι Τζέσικα  με  15,1 
    ΣΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
    Οι 12 από τους 15 στην Καστοριά που έγραψαν πάνω από 18 στη Φυσική κατεύθυνσης ήταν μαθητές της «Μάθησης»! 
    Πρώτος  ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΝΟΜΟ  και  1ος στο  1ο Λύκειο  Ιωαννίδης Χαράλαμπος  με  19,9.
    Πρώτος στο  3ο Λύκειο ο  Πετρίδης Σταύρος  με  19,8 
    Πρώτος στο  3ο Λύκειο ο  Πιπερόπουλος  Ηλίας  με  19,8.  
    2ος στο 3ο Λύκειο Ηροδότου Βάϊος 19,7
    Πρώτος στο  2ο Λύκειο ο  Αρβανιτάκης Βαγγέλης  με  19,5 
    Οι μαθητές μας για άλλη μια χρονιά πρώτοι σε όλα τα Λύκεια στην Καστοριά.
    2ος στο 1ο  Λύκειο Τυπόας Γιάννης 19,1
    Πρώτος στο  Λύκειο Μεσοποταμίας ο  Καμτζηρίδης Γιώργος  με  18,9 
    3ος στο 3ο Λύκειο Παπαθωμάς Βαγγέλης 18,9
    Χάτσιου Χριστίνα 18,9
    Σιαραφέρα Τατιάνα 18,7
    2ος στο 2ο Λύκειο Καραπιστόλας Σπύρος 18,5
    Σαλαγιάννης Κων/νος 18,4
    Σαραφέρας Χρήστος 18,2
    Ντεμιράι Τζέσικα 18,1  (Πρώτη στο 1ο Λύκειο στην Τεχνολογική κατεύθυνση)
    Ευαγγέλου Κων/νος 17,9
    Σαραφέρα Χρυσούλα 17,4
    Πανουτσοπούλου Εύη 17,2
    Πετσάλνικου Ηλέκτρα 17,2
    Τα 8 τελευταία χρόνια , 32 μαθητές της «ΜΑΘΗΣΗΣ» έχουν βαθμολογηθεί με 20 ακριβώς (!) στις Πανελλαδικές εξετάσεις στη Φυσική κατεύθυνσης. Μάλιστα τα 6 τελευταία χρόνια ΟΛΟΙ (!) όσοι βαθμολογήθηκαν με 20 στη Φυσική κατεύθυνσης στην Καστοριά (21 μαθητές) εμπιστεύθηκαν το φροντιστήριο «ΜΑΘΗΣΗ»!!!
    Και οι απίστευτες αυτές επιτυχίες συνεχίζονται και φέτος με τους μαθητές μας να έχουν κατακτήσει τις πρώτες θέσεις σ’ όλα τα Λύκεια της Καστοριάς καθώς και στο Νομό!!!
    ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
    Για άλλη μια χρονιά οι περισσότεροι πρωτεύσαντες στα Λύκεια του νομού Καστοριάς εμπιστεύθηκαν το φροντιστήριο «ΜΑΘΗΣΗ».
    Πρώτος στο  3ο Λύκειο ο Ηροδότου Βάιος  με  19,6
    Πρώτος στο  1ο Λύκειο ο Ιωαννίδης  Χαράλαμπος  με  19,5  
    Πρώτος στο Λύκειο Μεσοποταμίας  ο Καμτζηρίδης Γιώργος  με 19,4
    Πρώτος στην τεχνολογική κατεύθυνση στο 3ο Λύκειο Πετρίδης Σταύρος   με  18,1 
    Δεύτερος  στην τεχνολογική κατεύθυνση 3ο Λύκειο Σαραφέρας Χρήστος   με  17,7 
    Δεύτερος  στη θετική κατεύθυνση στο 3ο Λύκειο Πιπερόπουλος Ηλίας  με  17,3 
    Πρώτη στην τεχνολογική κατεύθυνση στο 1ο Λύκειο Ντεμιράι Τζέσικα  με  17,2 
    Αρβανιτάκης Βαγγέλης 17
    Δεύτερη στην τεχνολογική κατεύθυνση στο 1ο Λύκειο η Πανταζή Φανή με  16,6 
    Τρίτος  στην τεχνολογική στο 3ο Λύκειο ο Καλέσης Θεοχάρης  με  16,5 
    Τρίτη  στην τεχνολογική κατεύθυνση στο Λύκειο του Άργους  η Χάτσιου Χριστίνα  με  16,4 
    Αναστασιάδης Βασίλης 16
    Εμμανουήλ Θάνος 15,8
    Πανταζής Δημήτρης 15,6
    Παπαθωμάς Βαγγέλης 15,6
    Πετσάλνικου Ηλέκτρα 15,2
    Σαλαγιάννης   Κων/νος 15,2
    Τσούμαρης Αποστόλης 15
    Για άλλη μια χρονιά οι μαθητές του φροντιστηρίου «ΜΑΘΗΣΗ» ανέδειξαν την ποιοτική δουλειά και τη διαχρονική αξία της διδασκαλίας από έμπειρους καθηγητές.
    ΣΤΗ ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
    Δεύτερος  στο 3ο Λύκειο ο Ηροδότου Βάιος  με 19,6  
    Δεύτερος  στο Λύκειο Άργους  ο Τσούμαρης Αποστόλης  με  19,2 
    Μητσιάδου Δήμητρα 19,1
    Πρώτος  στο 1ο Λύκειο  ο Ιωαννίδης Χαράλαμπος  με  18,9 
    Παπαθωμάς Βαγγέλης 18,8
    Πιπερόπουλος Ηλίας 18,7
    Σιαραφέρα  Τατιάνα 18,5
    Σαλαγιάννης Κων/νος 18,6
    Τρίτος  στο 1ο Λύκειο  ο Τυπόας Γιάννης  με  18,4 
    Αρβανιτάκης Βαγγέλης 18,2   (Τρίτος στο 1ο Λύκειο στους τελειόφοιτους)
    Σαραφέρα Χρυσούλα 18
    Καραπιστόλας Σπύρος 17,6
    Ζησιάδη Αιμιλία 17
     Στα 15 χρόνια λειτουργίας του φροντιστηρίου «ΜΑΘΗΣΗ» οι άριστες βαθμολογίες των μαθητών στο μάθημα της Χημείας δικαιώνουν την επιλογή τους και μας κάνουν περήφανους.  
    ΣΤΑ ΛΑΤΙΝΙΚΑ
    Πρώτη στο Λύκειο της Μεσοποταμίας η  Αμαραντίδου Κική  με  19,5 
    Πρώτη στο Λύκειο της Μεσοποταμίας η  Ζαρομυτίδου Χρύσα  με  19,5  
    Βλάχου Δώρα 17,6 
    Καπατασίδης Νίκος 17,6
    Ζυπίδου Βαρβάρα                        17,4  
    Γραντσάρη Ευγενία 16,7
    ΣΤΑ ΑΡΧΑΙΑ
    Τρίτος  στο 3ο Λύκειο  ο  Καπατασίδης Νίκος  με  16,6 
    Αμαραντίδου Κική 16,1
    Ζαρομυτίδου Χρύσα 16
    Κυρατζή Δέσποινα                       15,4  
    Βλάχου Δώρα 15
    ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
    Πρώτη  στο Λύκειο Μεσοποταμίας η Αμαραντίδου Κική  με  19,6 
    Τρίτος  στο 3ο Λύκειο  ο Καπατασίδης Νίκος  με  18,5 
    Ζαρομυτίδου Χρύσα 16,5
    ΣΤΗΝ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ
    Πρώτη  στη Μεσοποταμία  η  Ζαρομυτίδου Χρύσα  με  17,1 
    Τρίτη  στο 2ο Λύκειο Κυρατζή Δέσποινα με  15,8 
    ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ
    Πρώτη  στο 1ο Λύκειο  η Ντεμιράι Τζέσικα  με  20 
    Δεύτερη στο 2ο Λύκειο  η Κουμπίδου Αγάπη  με  20 
    Πρώτος  στο 3ο Λύκειο  ο Αναστασιάδης Βασίλης  με  20 
    Πρώτος  στο 3ο Λύκειο ο Τοκατλίδης Μίλτος  με  20 
    Πρώτη  στο 1ο Λύκειο  η Πανταζή Φανή  με 20 
    Πρώτος  στο 3ο Λύκειο  ο Σαλαγιάννης Κων/νος  με  20 
    Πρώτη  στο Λύκειο της Μεσοποταμίας  η  Δημητριάδου Εύη  με  20 
    Πρώτος  στο Λύκειο του Άργους  ο Αθανασουλόπουλος Μάριος  με   19,9 
    Δεύτερος  στο 2ο Λύκειο  ο Παπαχρήστου Θωμάς   με  19,8 
    Δεύτερος  στο 2ο Λύκειο  ο Σιάμος Μηνάς  με  19,2 
    Μπέγος Ραφαήλ                                          18,9  
    Βλάχος Μιχαήλ 18,9
    Δεύτερος  στο 1ο Λύκειο  ο Κοκκαλένιος Θόδωρος  με  18,8 
    Νικολάου Χαρίκλεια 18,5
    Τρίτη  στο 1ο Λύκειο  η Σλημιστινού Βιολέτα  με  18,4  
    Βλάχου Δώρα 18,1 
    Τσαδήλας Παναγιώτης 17,3
    Για ακόμη μια χρονιά οι πρώτοι στις Αρχές Οικονομικής Θεωρίας σ’ όλα τα Λύκεια Καστοριάς ήταν μαθητές μας. 
    Η επιλογή τους πρώτον να επιλέξουν τις Αρχές Οικονομικής Θεωρίας ως μάθημα επιλογής και δεύτερον το φροντιστήριο «ΜΑΘΗΣΗ» τους δικαίωσε. 
    Συγχαρητήρια!
    ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
    «Το ΑΟΔΕ – MANAGEMENT είναι μια μορφή τέχνης που ενεργοποιεί τους συνεργάτες σου και βοηθά να δίνουν το 110% των δυνατοτήτων τους».
    Πρώτη στο 2ο Λύκειο  η Κουμπίδου Αγάπη  με  20 
    Πρώτος  στο 3ο Λύκειο  ο Πανταζής Δημήτρης   με  20 
    Πρώτος  στο 3ο Λύκειο  ο Πετρίδης Σταύρος  με  20 
    Πρώτος  στο 3ο Λύκειο  ο Τοκατλίδης Κων/νος   με  20 
    Πρώτος  στο Λύκειο της Μεσοποταμίας  ο Καμτζηρίδης Γιώργος  με  20 
    Πρώτη  στο 1ο Λύκειο  η Πανταζή Φανή   με  20 
    Πρώτη  στο Λύκειο του Άργους  η Βλάχου Ειρήνη  με  20 
    Δεύτερη  στο 2ο Λύκειο  η Πετσάλνικου Ηλέκτρα  με  19,8 
    Δεύτερη στο 3ο Λύκειο  η Εμμανουηλίδου Ηρώ  με  19,8 
    Δεύτερη στο Λύκειο της Μεσοποταμίας  η Δημητριάδου Εύη  με  19,8 
    Δεύτερη στο 1ο Λύκειο  η Αντωνιάδου Ζωή   με  19,8 
    Τρίτος  στο 3ο Λύκειο  ο Τοκαλτίδης  Μίλτος   με  19,6  
    Γραντσάρης Λευτέρης 19,6 
    Φιλίππου Παντελής 19,6
    Τρίτος  στο 3ο Λύκειο  ο Τράσιας Κων/νος   με  19,6 
    Σαραφέρας Χρήστος 19,5
    Μαρματάκης Βαγγέλης 19,3
    Ντεμιράι Τζέσικα 19,3
    Νικολάου Χαρά 19,3
    Σλημιστινού Βιολέτα 19,2
    Μυλωνάς Γιάννης 19
    Κοκκαλένιος Θόδωρος 19
    Τράσιας Γιώργος 19
    Αναστασιάδης Βασίλης 18,8
    Χάτσιου Χριστίνα 18,5
    Πανουτσοπούλου Εύη 18,4
    Παπαστεφάνου Βαγγέλης 18,3
     «Η πείρα ετών, η μεθοδικότητα και η εργατικότητα βοήθησε και φέτος τους μαθητές μας να φτάσουν στο ΑΟΔΕ στο 110% των δυνατοτήτων τους». 
    ΣΤΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
    Πρώτη  ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΛΥΚΕΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ (!) η Σαραφέρα Χρυσούλα  με  19,9 
    Πρώτος  στο Άργος  ο Αντωνιάδης Δημήτρης  με  19,8 
    Δεύτερος στο 3ο Λύκειο  ο Καπατασίδης Νίκος  με   19,7 
    Τρίτη στο 3ο Λύκειο  η Ζησιάδη Αιμιλία   με   19,6 
    Δεύτερος  στο 1ο Λύκειο  ο Τυπόας Γιάννης  με   19,5 
    Δεύτερη  στη Μεσοποταμία  η Αμαραντίδου Κική  με   19,3 
    Μπάγγου Ευαγγελία 19,2 

    Πρώτη στην τεχνολογική κατεύθυνση στο 2ο Λύκειο  η  Πετσάλνικου Ηλέκτρα   με   19,2 
    Τρίτος  στο 2ο Λύκειο  ο Καραπιστόλας Σπύρος  με  19,1 
    Λάζης Γιάννης 19,1
    Τουλάτος Χαρίσιος 19,1
    Θεοδώρου Γιάννης 19
    Μητσιάδου Δήμητρα 18,8
    Πιπερόπουλος Ηλίας  18,6
    Αργυρίου Εύη 18,3
    Αντωνιάδου Ζωή 18,1
    Μπέλλου Ελένη 18
    Νάσιου Μαρία 18
    Τράσιας Κώστας 17,8
    Εμμανουηλίδου Ηρώ 17,8
    Ζαρομυτίδου Χρύσα 17,7
    Κυρατζή Δέσποινα 17,7
    Τοκατλίδης Κώστας 17,5
    Τσουκαλά Βασιλική 17,4
    Τράσιας Γιώργος 17,4
    Πίπλιου Ευγενία 17,3
    Μαρματάκης Λευτέρης 17,2
    Στεργίου Δημήτρης 17,1
    Τσοτσούλη Κων/να 17  

    ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
    Πρώτος  και μοναδικός (!) ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΝΟΜΟ  ο Καμτζηρίδης Γιώργος  με 20  
    Πρώτος ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΛΥΚΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (!) ο Σαραφέρας Χρήστος με  18,8
    Και οι τρεις πρώτοι στο 3ο Λύκειο είναι μαθητές μας!!! 
    Πρώτη στο Λύκειο Άργους Ορεστικού  η  Χάτσιου Χριστίνα  με  18
    Δεύτερος στο 3ο Λύκειο ο Πετρίδης Σταύρος  με  17,8
    Τρίτος στο 1ο Λύκειο ο  Τσοτσούλης  Άγγελος    με  17,4 
    Τρίτος στο 3ο Λύκειο ο  Τσαδήλας Παναγιώτης  με  16,7
    Δεύτερος στο 2ο  Λύκειο ο  Γραντσάρης  Λευτέρης   με  16,7 
    Δεύτερος στο 2ο Λύκειο ο Πανάτσας Παύλος  με  16,7
    Μικρού Θωμάς 16,7
    Θεοδώρου Ιωάννης 16,1
    Αναστασιάδης Βασίλης 16
    Τρίτη στο 2ο  Λύκειο η  Πετσάλνικου Ηλέκτρα    με  15,8
    Βουρλιάς Γιάννης 15,7
    Κουμπίδου Αγάπη 15
    Εδώ και 15 χρόνια στο μάθημα Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον οι πρωτιές ανήκουν σταθερά  στο φροντιστήριο «ΜΑΘΗΣΗ»!!!
    ΣΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
    Στην πρώτη θέση ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΝΟΜΟ η Σιαραφέρα Τατιάνα  με 20 
    Παπαθωμάς Βαγγέλης 19
    Βουρλιάς Γιάννης 18,7
    ΣΤΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
    Πρώτος στο 1ο Λύκειο ο Ιωαννίδης Χαράλαμπος   με  19
    Πρώτη  στους  τελειόφοιτους  στο  2ο  Λύκειο η  Σαραφέρα Χρυσούλα   με  19,3
    Πρώτος  στο 3ο  Λύκειο ο Πιπερόπουλος Ηλίας  με  19,2
    Οι πέντε από τους έξι μαθητές με ΑΡΙΣΤΗ επίδοση  στο 3ο Λύκειο ήταν μαθητές μας
    Ηροδότου Βάϊος 19
    Μητσιάδου Δήμητρα 18,7
    Ζησιάδη Αιμιλία 18,6
    Σαλαγιάννης Κωνσταντίνος 18,2 
     Καραπιστόλας  Σπύρος               18,1  (Τρίτος στο 2ο Λύκειο στους τελειόφοιτους)
    Παπαθωμάς Βαγγέλης  18
    Λάζης Γιάννης  17,8
    Μαρματάκης Λευτέρης  17,8
    Βόλτση Ειρήνη  17,7
    Αρβανιτάκης Βαγγέλης  17,3
    Τυπόας Γιάννης  17
    Σιαραφέρα Τατιάνα 16,9
    Νάσιου Μαρία 16,4
    Για μια ακόμη χρονιά τα αποτελέσματα των πανελλαδικών εξετάσεων ανταμείβουν τους κόπους των μαθητών μας και επαληθεύουν τη φήμη του φροντιστηρίου μας. ΕΝΑ όνομα, ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!
    ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
    Για άλλη μια χρονιά οι περισσότερες πρωτιές στα Λύκεια του Νομού Καστοριάς είναι του φροντιστηρίου «ΜΑΘΗΣΗ»!!!
    Πρώτος σε όλο το νομό Καστοριάς με το μοναδικό (!) 20  ο Πετρίδης Σταύρος.
    Πρώτος στη θετική κατεύθυνση στο 3ο Λύκειο ο Ηροδότου Βάιος  με  19,7 
    Πρώτος  στο 1ο Λύκειο  ο Ιωαννίδης Χαράλαμπος   με  19,6 
    Πρώτος  στο Λύκειο Μεσοποταμίας  ο Καμτζηρίδης Γιώργος  με 19,6. 
    Πρώτος  στο Λύκειο του Άργους  ο Μικρού Θωμάς   με  19,6 
    Τρίτος  στην τεχν/κή στο 3ο Λύκειο  ο Σαραφέρας Χρήστος  με  19,5 
    Αναστασιάδης Βασίλης 19,4
    Δεύτερη στην τεχν/κή  κατεύθυνση στο 1ο Λύκειο  η Πανταζή Φανή   με  19,3 
    Τρίτη  στην τεχν/κή κατεύθυνση στο Άργος  η Χάτσιου Χριστίνα  με  19,2 
    Σλημιστινού Βιολέτα 19
    Ντεμιράι Τζέσικα 18,8
    Δεύτερος  στη θετική κατεύθυνση στο 3ο Λύκειο  ο Σαλαγιάννης Κων/νος   με  18,8 
    Τοκατλίδης Μίλτος 18,5
    Ποράβου Ελισάβετ 18,4
    Καλέσης Θεοχάρης 17,9
    Τσίκος Μιχαήλ 17,9
    Δεύτερος  στη θετική κατεύθυνση στο 2ο Λύκειο  ο Αρβανιτάκης Βαγγέλης   με  17,8  
    Κοκκαλένιος Θόδωρος 17,8
    Πανουτσοπούλου Εύη 17,7
    Πετρίδης Γιώργος 17,7
    Νικολάου Χαρίκλεια 17,2
    Πανταζής Δημήτρης 17,2
    Καλέσης Χρήστος  17,1 
    Φροντιστήριο «ΜΑΘΗΣΗ»!!!
    Πιστό στο ραντεβού με τις υψηλές επιδόσεις!!!!
    Διεύθυνση  σπουδών :  
    Βούλα Γιαννηκώτσιου  
    Κρις Μεγγούδης  
    Μπέση Πάτσιου

    Νίκος Παπουτσίδης
    Κοινοποίηση:
    error

    Σχολιάστε αυτό το άρθρο

    σχόλια