ΔΗΜΟΣ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ:ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ – ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΔΡΕΣ

Αρχική » Διάφορα » ΔΗΜΟΣ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ:ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ – ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΔΡΕΣ

Αυτές είναι έδρες που καταλαμβάνει κάθε συνδυασμός στον Δήμο Άργους Ορεστικού, καθώς και όλα τα ονόματα των νέων υποψηφίων δημοτικών και τοπικών συμβούλων 

ΔΗΜΟΣ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ

Α. Ο επιτυχών συνδυασμός «ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ» καταλαμβάνει 10
έδρες, εκ των οποίων 3 κατά την πρώτη και 7 κατά τη δεύτερη κατανομή.

Οι έδρες αυτές κατανέμονται ως εξής:

1) Εκλογική περιφέρεια Ακριτών: 1

2) Εκλογική περιφέρεια Αρρένων: 2

3) Εκλογική περιφέρεια Γράμμου: 1

4) Εκλογική περιφέρεια Νεστορίου: 6

Β. Ο α’ επιλαχών συνδυασμός «ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ…ΜΠΟΡΟΥΜΕ…ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ»
καταλαμβάνει 4 έδρες, εκ των οποίων 3 κατά την πρώτη και 1 κατά τη
δεύτερη κατανομή.

Οι έδρες αυτές κατανέμονται ως εξής:

1) Εκλογική περιφέρεια Ακριτών: 2

2) Εκλογική περιφέρεια Νεστορίου:2

Γ. Ο β’ επιλαχών συνδυασμός «ΟΡΑΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΡΑΜΜΟΥ» καταλαμβάνει 3 έδρες κατά την πρώτη κατανομή.

Οι έδρες αυτές κατανέμονται ως εξής:

1) Εκλογική περιφέρεια Ακριτών: 1

2) Εκλογική περιφέρεια Αρρένων: 1

3) Εκλογική περιφέρεια Νεστορίου: 1

Δ. Ο συνδυασμός «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ» δεν καταλαμβάνει έδρες.

Α. Για τον επιτυχόντα συνδυασμό «ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ»:

1) Στην εκλογική περιφέρεια Ακριτών

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι
 1. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ       370
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι
  1. 1) ΣΕΡΕΜΕΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
334
2) ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ   ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ269
3) ΟΛΟΚΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ37

2) Στην εκλογική περιφέρεια Αρρένων

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι
 1. ΛΕΚΚΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                 227
 2. ΜΑΝΤΖΟΥΦΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ           115
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι
 1. ΤΣΙΓΑΡΑ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ24

3) Στην εκλογική περιφέρεια Γράμμου

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι
ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ90

4) Στην εκλογική περιφέρεια Νεστορίου

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΙΩΑΝΝΟΥ   ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΙΩΑΝΝΗ   263
2) ΓΑΚΗΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ206
3) ΒΑΡΝΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΡΙΖΟΥ                                           206
4) ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ     ΘΩΜΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ               190
5) ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ             183
6) ΣΤΑΜΠΟΥΛΤΖΗΣ ΘΕΜΕΛΗΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ   177
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΙΩΑΝΝΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ171
2) ΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ169
3) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ   ΚΟΣΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ161
4) ΖΙΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ135
5) ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ134
6) ΤΟΠΑΛΤΣΗ ΚΑΙΤΗ του ΣΠΥΡΟΥ129
7) ΚΟΥΣΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (συζ. ΔΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ Θ.) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ58

Β. Για τον α’ επιλαχόντα συνδυασμό ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ….ΜΠΟΡΟΥΜΕ…ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ..»:

1) Στην εκλογική περιφέρεια Ακριτών

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι
  1. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                              
399
  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΕΦΤΟΥΛΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                      
248
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι
  1. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
207
  1. ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
194
  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
112
  1. ΚΟΣΕΤΣΙΔΟΥ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   του
83
  1. ΤΡΥΓΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
48

2) Στην εκλογική περιφέρεια Νεστορίου

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι
  1. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Υποψ.δήμαρχος
2. ΣΟΥΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΣΧΑΛΗ   246
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι
  1. 1. ΝΤΑΟΥΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
242
  1. 2. ΠΑΤΣΑΒΡΑ –ΓΚΑΡΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
169
3.ΤΖΗΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ155
  1. 4. ΠΑΠΑΤΖΗΜΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
154
5. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ152
6.ΚΑΡΑΔΕΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ110
7. ΓΑΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ84
8.ΠΑΣΧΟΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ84
 9. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ48
10. ΣΤΑΜΠΟΥΛΤΖΗ ΑΓΝΟΥΛΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ35
11. ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ30
12. ΣΙΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΟΡΕΣΤΗ19

Γ. Για τον β’ επιλαχόντα συνδυασμό «ΟΡΑΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΡΑΜΜΟΥ»:

1) Στην εκλογική περιφέρεια Ακριτών

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι
 1. ΠΑΤΗΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ183
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ   του ΝΙΚΟΛΑΟΥ128
2) ΚΕΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του     ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ96
3) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   του ΠΑΥΛΟΥ75
4) ΦΟΥΛΙΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ54

2) Στην εκλογική περιφέρεια Αρρένων

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥΥποψ.δήμαρχος
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι
  1. ΚΩΣΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
140
  1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
119
  1. ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
95
  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
79
  1. ΒΛΑΧΑΒΑ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
59
6) ΤΣΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ9

  1. Στην εκλογική περιφέρεια Νεστορίου
Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι
  1. ΜΠΑΜΠΟΥΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
154
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι
  1. ΚΟΣΜΑ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΩΜΑ
130
  1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
120
  1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
107
  1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ     του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
104
  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
101
  1. ΤΣΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
95
  1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
91
  1. ΓΚΡΙΜΠΑΟΥ ΑΓΓΕΛΑ του ΝΤΙΤΕΡ
75
  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
74
10)ΚΟΣΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ59
11)ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ55
12)ΓΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ34

Ακολούθως, στο δήμο Νεστορίου υφίστανται 12 τοπικές κοινότητες, στις 9
από τις οποίες εκλέγονται εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας και στις 3
συμβούλια τοπικής κοινότητας.

Εκλέγονται οι εξής:

1. Τοπική κοινότητα ΔΙΠΟΤΑΜΙΑΣ (3μελές συμβούλιο)

Εκλέγονται οι εξής:

-Από τον συνδυασμό «ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ…ΜΠΟΡΟΥΜΕ…ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ» ως Πρόεδρος

  1. 1) ΤΟΤΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
137
  1. Ως αναπληρωματικά μέλη:
  1. 1) ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ
99
2) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ3

Από τον συνδυασμό «ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ» ως τακτικό μέλος

  1. ΚΙΛΙΤΣΙΔΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
98
Ως αναπληρωματικά μέλη:
  1. ΖΟΡΜΠΙΔΗΣ   ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
55
  1. ΟΛΟΚΤΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
36
  1. ΤΟΜΠΑΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
10

Από τον συνδυασμό «ΟΡΑΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΡΑΜΜΟΥ» ως τακτικό μέλος

ΤΟΤΟΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ75
Ως αναπληρωματικό μέλος:
  1. ΣΙ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
30

2. Τοπική κοινότητα ΚΟΜΝΗΝΑΔΩΝ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό «ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ…ΜΠΟΡΟΥΜΕ…ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ» η

  1. ΚΑΛΛΙΦΑΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
58

3. Τοπική κοινότητα ΠΟΛΥΑΝΕΜΟΥ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό «ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ…ΜΠΟΡΟΥΜΕ…ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ» ο

  1. ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
22

4. Τοπική κοινότητα ΧΙΟΝΑΤΟΥ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό «ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ» ως τακτικός ο

ΚΕΚΙΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ53
Ως αναπληρωματικός ο
ΒΑΡΤΑΝΙΔΗΣ     ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ16

5.Τοπική κοινότητα ΕΠΤΑΧΩΡΙΟΥ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό «ΟΡΑΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΡΑΜΜΟΥ» ο

  1. ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ     ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
121

6.Τοπική κοινότητα ΖΟΥΖΟΥΛΗΣ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό «ΟΡΑΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΡΑΜΜΟΥ» ως τακτικός ο

ΠΑΥΛΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ50
Ως αναπληρωματικός ο
  1. Π   ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
13

7.Τοπική κοινότητα ΧΡΥΣΗΣ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό «ΟΡΑΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΡΑΜΜΟΥ» ως τακτικός ο

ΦΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ86
  1. Ως αναπληρωματικός
ΝΙΚΑΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ76

8.Τοπική κοινότητα ΓΡΑΜΜΟΥ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό «ΟΡΑΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΡΑΜΜΟΥ» ως τακτική η

ΜΑΤΣΙΑ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ35
  1. Ως αναπληρωματικός
ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ13

9.Τοπική κοινότητα ΚΟΤΥΛΗΣ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό «ΟΡΑΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΡΑΜΜΟΥ» ο

  1. ΚΟΣΜΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
88

10. Τοπική κοινότητα ΚΥΨΕΛΗΣ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό «ΟΡΑΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΡΑΜΜΟΥ» ο

  1. ΝΤΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
75

11.Τοπική κοινότητα ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ (3μελές συμβούλιο)

Εκλέγονται οι εξής:

Από τον συνδυασμό «ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ» ως Πρόεδρος η

ΓΙΟΥΠΑ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ181
Ως αναπληρωματικοί οι
1) ΚΙΩΣΣΕ   ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ103
2) ΝΤΑΦΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ43

Από τον συνδυασμό «ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ…ΜΠΟΡΟΥΜΕ…ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ» ως τακτικό μέλος η

ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗ ΟΛΓΑ του ΖΗΣΗ109
  1. Ως αναπληρωματικά μέλη
  1. 1) ΜΑΛΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
101
  1. 2) ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
54

– Από τον συνδυασμό «ΟΡΑΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΡΑΜΜΟΥ» ως τακτικό μέλος ο

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ48
Ως αναπληρωματικά μέλη
  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
23
2) ΓΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ21

12.Τοπική κοινότητα ΠΤΕΛΕΑΣ (3μελές συμβούλιο)

Από τον συνδυασμό «ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ» ως Πρόεδρος η

ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ71
  1. Ως τακτικό μέλος ο
  1. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
67
Ως αναπληρωματικό μέλος
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ7

Από τον συνδυασμό «ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ…ΜΠΟΡΟΥΜΕ…ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ» ως τακτικό μέλος η

ΣΟΥΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ89
Ως αναπληρωματικά μέλη
1) ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ21
2) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ11

ΣΕΝΤΡΑ

Κοινοποίηση:
error

Σχολιάστε αυτό το άρθρο

σχόλια