ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ:ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ – ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΔΡΕΣ

Αρχική » Διάφορα » ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ:ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ – ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΔΡΕΣ

ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ:ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ - ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΔΡΕΣ

Αυτές είναι οι έδρες που καταλαμβάνει κάθε συνδυασμός στον Δήμο Άργους Ορεστικού, καθώς και όλα τα ονόματα των νέων υποψηφίων δημοτικών και τοπικών συμβούλων

ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

Α. Ο επιτυχών συνδυασμός «ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ» καταλαμβάνει 17 έδρες οι οποίες κατανέμονται ως εξής:
1) Εκλογική περιφέρεια Άργους Ορεστικού: 13
2) Εκλογική περιφέρεια Ίωνος Δραγούμη: 4
Β. Ο α’ επιλαχών συνδυασμός «ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗ ΣΤΑΣΙΜΟΤΗΤΑ» καταλαμβάνει 8 έδρες οι οποίες κατανέμονται ως εξής:
1) Εκλογική περιφέρεια Άργους Ορεστικού: 6
2) Εκλογική περιφέρεια Ίωνος Δραγούμη: 2
Γ. Ο β’ επιλαχών συνδυασμός «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ» καταλαμβάνει 2 έδρες οι οποίες κατανέμονται ως εξής:
1) Εκλογική περιφέρεια Άργους Ορεστικού: 1
2) Εκλογική περιφέρεια Ίωνος Δραγούμη: 1
Α. Για τον επιτυχόντα συνδυασμό
«ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ»:
1. Στην εκλογική περιφέρεια Άργους Ορεστικού

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του   ΘΩΜΑ 764
2. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του   ΠΑΥΛΟΥ 727
3. ΒΙΤΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ 605
4. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 578
5. ΚΑΛΤΣΙΑΔΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΗΝΑ του   ΙΩΑΝΝΗ 522
6. ΤΑΤΣΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του   ΣΤΑΥΡΟΥ 494
7. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΣΙΚΕΡ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 457
8. ΜΠΕΛΟΝΑΚΗ-ΠΡΩΪΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ   του   ΙΩΑΝΝΗ 452
9. ΚΑΡΑΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 440
10. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του   ΝΙΚΟΛΑΟΥ 414
11. ΦΙΛΙΑΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 413
12. ΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του   ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 412
13. ΖΕΖΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ 392
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΜΟΥΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   του ΙΩΑΝΝΗ385
2. ΜΠΟΥΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του ΠΕΡΙΚΛΗ355
3. ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του   ΧΡΗΣΤΟΥ353
4. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του ΘΕΟΔΩΡΟΥ321
5. ΝΑΣΚΟΥ-ΔΕΜΙΡΤΖΙΔΟΥ ΘΩΜΑΗ (ΜΙΜΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ289
6. ΛΙΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΕΤΚΑΝΑ ΒΕΝΕΤΙΑ του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ288
7. ΜΠΟΥΤΣΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   (ΤΣΕΓΑΣ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ283
8. ΤΣΟΥΛΟΥΚΙΔΟΥ-ΚΟΖΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΙΑ) του   ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ280
9. ΚΑΡΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ263
10. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ   του ΝΙΚΟΛΑΟΥ228
11. ΓΚΑΛΙΤΣΑΣ ΜΗΝΑΣ   του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ225

2. Στην εκλογική περιφέρεια Ίωνος Δραγούμη

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 701
2. ΧΑΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 689
3. ΔΙΓΚΑ-ΣΙΔΕΡΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ (ΒΕΡΑ)   του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 534
4. ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του   ΣΤΕΡΓΙΟΥ532
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ   του ΝΙΚΟΛΑΟΥ511
2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του   ΑΝΤΩΝΙΟΥ489
3. ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ382
4. ΛΙΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του   ΕΥΘΥΜΙΟΥ373
5. ΓΚΑΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΤΟΥ336
6. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ305
7. ΜΟΥΡΑΤΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ271
8. ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του   ΙΩΑΝΝΗ262
9. ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ250
10. ΤΖΗΚΑ-ΔΟΛΛΑ ΒΑΪΑ (ΒΑΪΤΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ233

Β. Για τον α’ επιλαχόντα συνδυασμό
«ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗ ΣΤΑΣΙΜΟΤΗΤΑ»:
1) Στην εκλογική περιφέρεια Άργους Ορεστικού

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΥποψ. δήμαρχος
2. ΣΑΡΙΔΗ ΜΕΛΑΝΙΑ του ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ723
3. ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ349
  1. ΑΔΑΜ   ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
323
5. ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ299
6. ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ273
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι
  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
255
2. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ244
3. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ237
4. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ237
5.ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ216
6. ΜΑΚΡΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ214
7. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του   ΣΤΕΡΓΙΟΥ208
8. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ181
9. ΚΕΦΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ174
 10. ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ168
11. ΜΕΛΤΣΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ147
12. ΔΟΥΚΑΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   του   ΝΑΠΟΛΕΩΝ143
13. ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ   του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ103
14. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ99
15. ΚΩΤΣΙΑ   ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ96
16. ΧΑΤΖΟΥΛΗ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΥΛΟΥ83
17. ΓΚΑΝΑΣΟΥ-ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ   ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ82
18. ΣΑΡΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ73
19. ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ   ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΗΛΙΑ65

2- Στην εκλογική περιφέρεια Ίωνος Δραγούμη

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΤΖΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ444
2. ΔΟΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ403
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ   ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ400
2. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ373
3. ΔΟΥΦΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ302
4. ΚΟΣΚΙΝΑΡΗ   ΑΡΓΥΡΩ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ262
5. ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ143
6. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ141

Γ. Για τον β’ επιλαχόντα συνδυασμό
«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ»
1) Στην εκλογική περιφέρεια Άργους Ορεστικού

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΥποψ. δήμαρχος
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΖΕΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ104
2. ΜΙΧΑΗΛ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ90
3. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ78
4. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ50
5. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ45
6. ΤΣΟΥΜΑΝΑΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΒΙΡΓΙΛΙΟΥ40
7. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΟΣΜΑ37
8. ΣΛΗΜΙΣΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ36
9. ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ33
10. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ31
11. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΣΕΝΙΟΥ29
12. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΣΑΒΒΑ27
13. ΓΚΛΙΑΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ27
14. ΤΖΗΚΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ25
15. ΝΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ25
16. ΜΑΥΡΑΝΤΖΑ ΝΤΑΝΟΥΤΑ-ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΝΙΣΛΑΦ23
17. ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ23
18. ΜΠΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ19
19. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ9
20. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΗΛΙΑ4

1) Στην εκλογική περιφέρεια Ίωνος Δραγούμη

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι
  1. ΣΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ                      
73
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι
  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
72
  1. ΔΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
66
  1. ΜΠΛΙΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
49
  1. ΣΚΑΔΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
43
  1. ΥΦΑΝΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
40
  1. 7.    ΚΑΚΑΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΕΛΟΠΙΔΑ
40

Ακολούθως, οι έδρες των συμβούλων της δημοτικής κοινότητας Άργους
Ορεστικού του Δήμου Άργους Ορεστικού ανέρχονται σε 5 οι οποίες, σύμφωνα
με τη διάταξη του άρθρου 36 του Ν. 3852/2010 σε συνδυασμό και με τις
διατάξεις των άρθρων 32, 39 του ίδιου ως άνω νόμου, θα πρέπει να
κατανεμηθούν βάσει του αριθμού των έγκυρων ψηφοδελτίων που έλαβε ο κάθε
συνδυασμός, με τον επιτυχόντα συνδυασμό να καταλαμβάνει τα 3/5 των εδρών
και τους επιλαχόντες τα 2/5, λαμβανομένου υπ΄ όψιν για την κατανομή των
εδρών του συνόλου των έγκυρων ψηφοδελτίων που έλαβε ο κάθε συνδυασμός
σε όλα τα εκλογικά τμήματα της εδαφικής περιφέρειας του δήμου. Συνεπώς,
βάσει των ανωτέρω, η κατανομή των εδρών της δημοτικής κοινότητας Άργους
Ορεστικού έχει ως εξής:
Α. Ο επιτυχών συνδυασμός «ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ» καταλαμβάνει 3 έδρες.
Β. Ο α’ επιλαχών συνδυασμός «ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗ ΣΤΑΣΙΜΟΤΗΤΑ» καταλαμβάνει 2 έδρες.
Ο β’ επιλαχών συνδυασμός «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ» δεν καταλαμβάνει έδρα
Α. Για τον επιτυχόντα συνδυασμό «ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ»:

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
1. ΜΟΥΤΖΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του ΓΕΩΡΓΙΟΥ707
2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΩΗ     του ΙΩΑΝΝΗ465
3. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ   του ΝΙΚΟΛΑΟΥ445
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΙΝΑ του   ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ356
2. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του   ΝΙΚΟΛΑΟΥ339
3. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ215

Β. Για τον α’ επιλαχόντα συνδυασμό «ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗ ΣΤΑΣΙΜΟΤΗΤΑ»:

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
1. ΜΠΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ399
2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ264
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
  1. ΜΠΟΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
252
2.ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ   του ΓΕΩΡΓΙΟΥ232
3. ΚΙΤΣΟΥ-ΤΟΝΟΡΕΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ104

Ακολούθως, στο Δήμο Άργους Ορεστικού υφίστανται 17 τοπικές
κοινότητες, στις 11 από τις οποίες εκλέγονται εκπρόσωποι της τοπικής
κοινότητας και στις 6 συμβούλια τοπικής κοινότητας.

1.Τοπική κοινότητα ΑΓΙΟΥ ΗΛΙΑ (Εκπρόσωπος)
Εκλέγεται από τον συνδυασμό «ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ»:

Ως τακτικός
1. ΜΠΟΥΡΙΝΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ21
Ως αναπληρωματική
2. ΜΩΡΑΪΤΗ ΒΕΡΩΝΗ του   ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ10

2.Τοπική κοινότητα ΑΜΜΟΥΔΑΡΑΣ (Εκπρόσωπος)
Εκλέγεται από τον συνδυασμό «ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ»:

Ως τακτική
1. ΜΟΥΣΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 101
Ως αναπληρωματική
1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ-ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΑΡΕΤΗ του   ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ98

3.Τοπική κοινότητα ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑΣ (3μελές συμβούλιο)
Εκλέγονται από τον συνδυασμό «ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ» οι εξής:

Ως Πρόεδρος
1. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ122
Ως τακτικό μέλος
2. ΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ   του ΣΤΕΡΓΙΟΥ94
Ως αναπληρωματικό μέλος
3. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΞΑΝΘΟΥΛΑ του   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ33

Εκλέγονται από τον συνδυασμό «ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗ ΣΤΑΣΙΜΟΤΗΤΑ οι εξής:

Ως τακτικό μέλος
1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ50
Ως αναπληρωματικά μέλη
1. ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ35
2. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ   ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ30

4.Τοπική κοινότητα ΒΡΑΧΟΥ (Εκπρόσωπος)
Εκλέγονται από τον συνδυασμό «ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ» οι εξής:

Ως τακτικός
1. ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ   του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ39
Ως αναπληρωματικός
2. ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του   ΧΡΗΣΤΟΥ29

5
.Τοπική κοινότητα ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ (Εκπρόσωπος)
Εκλέγονται από τον συνδυασμό «ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ» οι εξής:

Ως τακτικός
1. ΛΙΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 57
Ως αναπληρωματική
1. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΕΝΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ35

6.Τοπική κοινότητα ΚΑΣΤΑΝΟΦΥΤΟΥ (Εκπρόσωπος)
Εκλέγονται από τον συνδυασμό «ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ» οι εξής:

Ως τακτικός
1. ΚΑΡΤΖΟΣ ΆΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ68
Ως αναπληρωματικός
1. ΖΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ3

7.Τοπική κοινότητα ΛΑΓΚΑΣ (Εκπρόσωπος)
Εκλέγονται από τον συνδυασμό «ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ» οι εξής:

Ως τακτική
1. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ   του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ44
Ως αναπληρωματικός
1. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του   ΧΡΗΣΤΟΥ33

8.Τοπική κοινότητα ΛΑΚΚΩΜΑΤΩΝ (Εκπρόσωπος)
Εκλέγονται από τον συνδυασμό «ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ» οι εξής:

Ως τακτικός
1. ΒΛΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ81
Ως αναπληρωματικός
1. ΜΠΑΤΣΕΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ66

9.Τοπική κοινότητα ΜΕΛΑΝΘΙΟΥ (Εκπρόσωπος)
Εκλέγονται από τον συνδυασμό «ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ» οι εξής:

Ως τακτικός
1. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ   του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ111
Ως αναπληρωματικός
1. ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ82

10.Τοπική κοινότητα ΝΟΣΤΙΜΟΥ (Εκπρόσωπος)
Εκλέγονται από τον συνδυασμό «ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ» οι εξής:

Ως τακτική
1. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙΤΗ   του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ64
Ως αναπληρωματικός
2. ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ48

1
1.Τοπική κοινότητα ΣΠΗΛΑΙΩΝ (Εκπρόσωπος)
Εκλέγονται από τον συνδυασμό «ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ» οι εξής:

Ως τακτικός
1. ΖΟΥΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΩΤΙΟΥ52
Ως αναπληρωματικός
2. ΣΚΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ14

12.Τοπική κοινότητα ΣΠΗΛΙΟΥ (Εκπρόσωπος)
Εκλέγονται από τον συνδυασμό «ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗ ΣΤΑΣΙΜΟΤΗΤΑ» οι εξής:

Ως τακτικός
  1. ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
46
Ως αναπληρωματικός
1. ΒΑΣΑΔΗΣ   ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ17

13.Τοπική κοινότητα ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (3μελές συμβούλιο)
Εκλέγονται από τον συνδυασμό «ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ» οι εξής:

Ως Πρόεδρος
1. ΤΡΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ     του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ164
Ως τακτικό μέλος
1. ΚΟΒΑΤΣΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ   του ΙΩΑΝΝΗ120
Ως αναπληρωματικός
1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του   ΣΤΕΡΓΙΟΥ35

Εκλέγονται από τον συνδυασμό «ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗ ΣΤΑΣΙΜΟΤΗΤΑ» οι εξής:

Ως τακτικό μέλος
1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ47
Ως αναπληρωματικό μέλος
1. ΚΟΥΤΣΗ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ(ΡΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ42

14.Τοπική κοινότητα ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ (3μελές συμβούλιο)
Εκλέγονται από τον συνδυασμό «ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ» οι εξής:

Ως Πρόεδρος
1. ΓΚΑΣΙΩΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ   του ΖΗΣΗ207
Ως τακτικά μέλη
1. ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ96
2. ΤΣΙΤΣΙΠΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ62
Ως αναπληρωματικό μέλος
1. ΓΚΟΓΚΟΥ-ΜΠΑΓΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   του ΓΕΩΡΓΙΟΥ18

15.Τοπική κοινότητα ΓΕΡΜΑ (3μελές συμβούλιο)
Εκλέγονται από τον συνδυασμό «ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ» οι εξής:

Ως Πρόεδρος
1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του   ΙΩΑΝΝΗ221
Ως τακτικό μέλος
1. ΤΑΣΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ51
Ως αναπληρωματικά μέλη
1. ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ35
2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ15

Εκλέγονται από τον συνδυασμό «ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗ ΣΤΑΣΙΜΟΤΗΤΑ» οι εξής:

Ως τακτικό μέλος
1. ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ-ΦΑΦΟΥΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 115
Ως αναπληρωματικά μέλη
1. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ27
2. ΔΟΥΦΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ15

1
6.Τοπική κοινότητα ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ (3μελές συμβούλιο)
Εκλέγονται από τον συνδυασμό «ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ» οι εξής:

Ως Πρόεδρος
1. ΦΟΡΕΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ142
Ως τακτικό μέλος
1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   του ΠΑΝΤΕΛΗ108
Ως αναπληρωματικά μέλη
1. ΒΟΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΣΤΕΦΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ39
2. ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ23

Εκλέγονται από τον συνδυασμό «ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗ ΣΤΑΣΙΜΟΤΗΤΑ» οι εξής:

Ως τακτικό μέλος
1. ΒΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ92
Ως αναπληρωματικά μέλη
1. ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΣΗΦ73
2. ΛΑÏΟΥ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ59
3. ΧΑΤΣΙΟΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ19

1
7.Τοπική κοινότητα ΜΗΛΙΤΣΑΣ (3μελές συμβούλιο)
Εκλέγονται από τον συνδυασμό «ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ» οι εξής:

Ως Πρόεδρος
1. ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του ΝΙΚΟΛΑΟΥ102
Ως τακτικά μέλη
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΗ του   ΛΑΜΠΡΟΥ32
2. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ23
Ως αναπληρωματικό μέλος
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ8
Κοινοποίηση:
error

Σχολιάστε αυτό το άρθρο

σχόλια