ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ: ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ – ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΔΡΕΣ

Αρχική » Διάφορα » ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ: ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ – ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΔΡΕΣ

Αυτές είναι οι έδρες που καταλαμβάνει κάθε συνδυασμός στον Δήμο Καστοριάς, καθώς και όλα τα ονόματα των νέων υποψηφίων δημοτικών και τοπικών συμβούλων.

ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Α. Ο επιτυχών συνδυασμός «ΕΝ – ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ» καταλαμβάνει 25 έδρες
εκ των οποίων 8 κατά την πρώτη και 17 κατά τη δεύτερη κατανομή.
Οι έδρες αυτές κατανέμονται ως εξής:
1) Εκλογική περιφέρεια Αγίας Τριάδος   4
2) Εκλογική περιφέρεια Αγίων Αναργύρων 1
3) Εκλογική περιφέρεια Βιτσίου σε 2
4) Εκλογική περιφέρεια Καστοριάς   10
5) Εκλογική περιφέρεια Καστρακίου 1
6) Εκλογική περιφέρεια Κλεισούρας   1
7) Εκλογική περιφέρεια Κορεστίων     1
8) Εκλογική περιφέρεια Μακεδνών   3
9) Εκλογική περιφέρεια Μεσοποταμίας 2

Β. Ο α’ επιλαχών συνδυασμός «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ», καταλαμβάνει 10 έδρες
εκ των οποίων 7 κατά την πρώτη και 3 κατά τη δεύτερη κατανομή.
Οι έδρες αυτές κατανέμονται ως εξής:
1) Εκλογική περιφέρεια Αγίας Τριάδος   2
2) Εκλογική περιφέρεια Αγίων Αναργύρων 1
3) Εκλογική περιφέρεια Καστοριάς   4
4) Εκλογική περιφέρεια Μακεδνών     1
5) Εκλογική περιφέρεια Μεσοποταμίας 2

Γ. Ο β’ επιλαχών συνδυασμός «ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ –ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΟΡΟΥΜΕ!»
καταλαμβάνει 3 έδρες κατά την πρώτη κατανομή.
Οι έδρες αυτές κατανέμονται ως εξής:
1) Εκλογική περιφέρεια Αγίας Τριάδος   1
2) Εκλογική περιφέρεια Καστοριάς   1
3) Εκλογική περιφέρεια Μεσοποταμίας 1

Δ. Ο γ’ επιλαχών συνδυασμός «ΓΙΝΕΤΑΙ», καταλαμβάνει 1 έδρα
κατά την πρώτη κατανομή η οποία κατανέμεται ως εξής:
1) Εκλογική περιφέρεια Καστοριάς   1

Ε. Ο δ’ επιλαχών συνδυασμός   «ΕΝ. ΔΗΜΟ. ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ», 
καταλαμβάνει 1 έδρα κατά την πρώτη κατανομή η οποία κατανέμεται ως εξής:
1) Εκλογική περιφέρεια Καστοριάς   1

ΣΤ. Ο ε’ επιλαχών συνδυασμός «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ», 
καταλαμβάνει 1 έδρα κατά την πρώτη κατανομή η οποία κατανέμεται ως εξής:
1) Εκλογική περιφέρεια Καστοριάς   1
Α. Για τον επιτυχόντα συνδυασμό
«ΕΝ –ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ»:
1) Στην εκλογική περιφέρεια Αγίας Τριάδος

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι
1.ΜΥΛΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ454
2.ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ432
3.ΣΑΝΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ380
4. ΖΗΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ346
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι
1.ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ337
2.ΜΗΛΙΟΥ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ324
3.ΖΗΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ255
4.ΚΑΠΑΤΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ242
5.ΤΖΑΜΠΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ235
6.ΠΕΤΡΕΝΤΣΗ-ΝΑΟΥΜ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ195
7.ΗΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ187

2) Στην εκλογική περιφέρεια Αγίων Αναργύρων

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι
1.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΠΕΤΡΟΥ353
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι
1.ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ321
2.ΜΗΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ294
3.ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ196

3) Στην εκλογική περιφέρεια Βιτσίου

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι
1.ΤΕΡΨΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του   ΠΑΝΤΕΛΗ592
2.ΣΤΟΥΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ       362

4) Στην εκλογική περιφέρεια Καστοριάς

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ484
2.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ482
3.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ445
4.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ440
5.ΛΙΑΝΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ426
6.ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ423
7.ΜΠΙΝΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ416
8.ΛΙΤΣΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ394
9.ΚΑΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ387
10.ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ371

Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1.ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ-ΣΟΥΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ348
2.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ344
3.ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ-ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΚΟΣΜΑ337
4.ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του   ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ333
5.ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΟΣΜΑ304
6.ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ286
7.ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ-ΙΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ275
8.ΠΙΣΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ263
9.ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ255
10.ΤΣΟΜΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ242
11.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ-ΜΠΑΜΠΟΥΛΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ236
12.ΔΟΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ214
13.ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΗΝΑ199
14.ΓΚΑΡΑ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ189
15.ΣΙΓΓΕΡΗ-ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ159
16.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ158
17.ΓΚΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ147
18.ΠΑΝΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ135
19.ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ129
20.ΧΩΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΖΗΣΗ120
21.ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ90
22.ΚΟΥΣΟΥΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ83

5) Στην εκλογική περιφέρεια Καστρακίου

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1.ΜΠΑΜΠΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του   ΙΩΑΝΝΗ168

6) Στην εκλογική περιφέρεια Κλεισούρας

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΤΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ243

7) Στην εκλογική περιφέρεια Κορεστείων

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1.ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ177

Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1.ΚΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του   ΗΛΙΑ141

8) Στην εκλογική περιφέρεια Μακεδνών

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1.ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ378
2.ΔΑΓΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ336
3.ΠΕΤΣΑΛΝΙΚΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ287

Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1.ΠΕΤΚΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       275
2.ΔΕΔΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ251
3.ΓΙΑΜΠΑΝΗ ΕΛΛΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ207

9) Στην εκλογική περιφέρεια Μεσοποταμίας

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1.ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ         652
2.ΠΑΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΖΑΧΟΣ) του ΠΑΥΛΟΥ         633

Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1.ΦΟΥΛΙΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ       614
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ       362
3.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       290
4.ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ       270

Β. Για τον α’ επιλαχόντα συνδυασμό
«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ »:
1) Στην εκλογική περιφέρεια Αγίας Τριάδος

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του   ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ768
2. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ417
  1. Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ364
2. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ356
3. ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ330
4. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ317
5. ΝΑΤΣΗ-ΛΑΖΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ273
6. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΑΜΠΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ268
7. ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ268
8. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ243
9. ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ165
10. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ141
11. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ107

2) Στην εκλογική περιφέρεια Αγίων Αναργύρων

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΒΕΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ342

Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΤΣΟΠΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ217
2. ΣΑΡΑΦΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ46

3) Στην εκλογική περιφέρεια Καστοριάς

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΤΖΗΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥΥποψ. Δήμαρχος
2. ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 861
3. ΠΕΤΚΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ768
4.ΤΟΣΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ690

Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΚΕΝΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ655
2. ΠΟΛΥΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΦΩΤΙΟΥ588
3. ΗΡΓΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ473
4. ΜΙΣΚΙΑ-ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ390
5. ΚΑΡΑΤΑΓΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ350
6. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ – ΤΣΙΝΤΖΙΦΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ317
7. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ295
8. ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΩΜΑ294
9. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ284
10.ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΕΣΤΟΡΑ269
11.ΜΗΤΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΕΣΤΗ219
12.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ210
13.ΣΚΑΠΕΡΔΑ-ΜΑΓΓΑΝΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ194
14.ΣΕΤΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ170
15.ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ166
16.ΜΑΝΤΖΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΒΙΚΥ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ154
17.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ140
18.ΔΟΥΚΑ-ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ126
19.ΚΟΡΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ125
20.ΛΑΠΟΡΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ117
21.ΠΑΠΑΘΩΜΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ114
22.ΛΙΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ112
23.ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ107
24.ΚΛΑΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ101
25.ΚΩΤΟΡΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ95
26.ΣΜΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΑΧΙΛΕΩΣ81
27.ΜΠΙΖΟΓΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ80
28.ΠΑΣΧΑΛΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΙΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ73
29.ΦΥΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ71
30.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΡΡΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ67
31.ΝΑΤΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ65
32.ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ42
33.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΗΛΙΑ36

4) Στην εκλογική περιφέρεια Μακεδνών

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1.ΤΣΑΪΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ528

Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ293
2. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ187
3. ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ170
4. ΤΣΙΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ135
5. ΚΟΥΣΤΑΣ   ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ98
6. ΣΗΜΙΤΖΗ ΤΙΝΚΑ (ΑΘΗΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ40

5) Στην εκλογική περιφέρεια Μεσοποταμίας

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ1116
2. ΜΟΥΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 464

Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΜΠΑΤΣΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ451
2. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ343
3. ΠΑΛΑΙΟΔΗΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ317
4. ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΟΛΓΑ του ΖΗΣΗ276
5. ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ210
6. ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ204

Γ. Για τον β’ επιλαχόντα συνδυασμό
«ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ –ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!»:
1) Στην εκλογική περιφέρεια Αγίας Τριάδος

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
219

Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ208
2. ΤΣΑΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ201
3. ΒΛΑΧΑΒΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ200
4. ΓΑΒΙΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ177
5. ΝΑΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ168
6.ΝΤΙΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ155
7.ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ147
8.ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ92
9. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ90
10.ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ81
11.ΣΙΣΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ72
12.ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ69

2) Στην εκλογική περιφέρεια Καστοριάς

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΥποψ. Δήμαρχος

Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1.ΑΛΒΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΤΖΟΕΝ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ255
2.ZHKOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                 204
3.ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΛΑΜΠΡΟΥ203
4.ΧΑΤΖΗ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΦΙΛΙΠΠΟΥ180
5.ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ177
6.ΠΑΡΙΣΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ158
7.ΖΟΡΠΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                    155
8.ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ–ΠΟΥΡΓΟΥΤΖΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ145
9.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ     120
10.ΖΥΜΠΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       114
11.ΝΙΚΟΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ112
12.ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       106
13.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ101
14.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ97
15.ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       90
16. ΝΟΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ82
17. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ82
18.ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ77
19.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΟΛΓΑ του ΘΩΜΑ76
20.ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ   75
21.ΡΗΜΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΗΛΙΑ69
22.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΟΣΜΑ                                             68
23.ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                         67
24.ΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ60
25.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ60
26.ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     58
27.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΧΙΛΛΕΑ57
28.ΚΟΝΤΟΥ – ΚΟΥΛΟΥΜΠΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ (ΝΟΡΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        54
29.ΤΗΛΑΒΕΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ52
30. ΤΑΣΙΟΣ ΝΑΟΥΜ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ52
31.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ44
32.ΓΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΑΟΥΜ35
33.ΠΕΛΚΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΑΧΙΛΛΕΑ35
34.ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ34
35.ΣΟΦΙΔΗΣ ΠΑΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ33
36.ΧΑΤΖΗΜΑΓΚΑ ΖΩΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ31

3) Στην εκλογική περιφέρεια Μεσοποταμίας

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ309

Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ233
2. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ82
3. ΜΟΡΦΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ55
4. ΜΙΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ48

Δ. Για τον γ’ επιλαχόντα συνδυασμό
«ΓΙΝΕΤΑΙ»:
1) Στην εκλογική περιφέρεια Καστοριάς

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΚΟΥΜΠΑΝΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΙΩΑΝΝΗΥποψ. Δήμαρχος

Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1.ΒΛΙΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 281
2.ΚΟΥΜΠΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΟΥΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ233
3.ΚΑΡΑΤΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τουΣΤΕΡΓΙΟΥ189
4.ΠΑΣΙΩΝΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ137
5.ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ116
6.ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ111
7.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ103
8.ΓΚΙΑΛΗ ΘΕΑΝΩ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ       96
9.ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ       85    
10.ΤΡΥΦΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       83
11.ΜΠΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     81
12.ΓΙΑΝΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   77
13.ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         77
14.ΠΑΠΑΠΛΙΟΥΡΑ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   66
15.ΙΤΣΟΥ ΡΕΒΕΚΑ του ΙΩΑΝΝΗ   57
16.ΣΙΟΥΤΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ   35
17.ΑΣΝΑΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   20
18.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ13

Ε. Για τον δ’ επιλαχόντα συνδυασμό
«ΕΝ. ΔΗΜΟ. ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ»:
1) Στην εκλογική περιφέρεια Καστοριάς

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥΥποψ. Δήμαρχος

Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ162
2. ΠΑΠΑΜΑΝΤΖΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ156
3. ΤΣΩΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ102
4. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ102
5. ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ100
6. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ81
7. ΚΑΛΕΝΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ79
8. ΚΟΡΜΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ71
9. ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ66
10. ΑΛΒΑΝΟΣ ΡΑΫΜΟΝΔΟΣ του   ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ65
11.ΓΚΑΛΙΤΣΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ63
12. ΡΟΥΦΟΣ   ΠΕΤΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ56
13. ΣΚΕΝΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ52
14.ΤΖΟΥΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ51
15. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΙΩΑΝΝΗ48
16. ΖΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ46
17. ΣΥΝΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του   ΧΡΗΣΤΟΥ45
18. ΓΕΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ42
19. ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ του   ΓΑΒΡΙΗΛ42
20.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ41
21. ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       39
22. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ37
23. ΜΠΑΣΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ, συζ. ΓΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ35
24. ΤΡΥΓΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ30
25. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ28
26. ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ27
27. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ26
28. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ25
29. ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ21
30. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΦΩΤΙΟΥ20
31. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ18
32. ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ13
33. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΕΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ9
34. ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ9
35. ΓΙΟΡΓΚΑΚΙ ΧΡΗΣΤΟΣ του   ΚΩΤΣΟ5

Ζ. Για τον ε’ επιλαχόντα συνδυασμό
«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ»:
1) Στην εκλογική περιφέρεια Καστοριάς

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΧΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥΥποψ. Δήμαρχος

Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι

1.ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ83
2.ΣΑΛΒΑΡΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ69
3.ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ45
4.ΠΑΡΙΣΗ ΘΕΟΔΟΤΑ του ΑΝΔΡΕΑ43
5.ΤΙΓΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ42
6.ΜΕΓΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ33
7.ΤΟΥΦΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ33
8. ΚΟΛΚΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ24
9. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ24
10. ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ24
11.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ17
12.ΓΟΥΡΖΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ14
13.ΚΡΙΚΩΝΗ ΘΕΩΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ12
14. ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ11
15.ΠΑΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ11
16.ΦΡΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ8
17.ΚΑΤΣΙΜΕΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ3
18.ΠΑΛΗΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ1

Ακολούθως, οι έδρες των συμβούλων των δημοτικών κοινοτήτων Καστοριάς,
Μανιάκων και Μεσοποταμίας του Δήμου Καστοριάς ανέρχονται σε 11, 5 και 5
αντίστοιχα, οι οποίες, σύμφωνα με τη διάταξη του άρθρου 36 του Ν.
3852/2010 σε συνδυασμό και με τις διατάξεις των άρθρων 32, 39 του ίδιου
ως άνω νόμου, θα πρέπει να κατανεμηθούν βάσει του αριθμού των έγκυρων
ψηφοδελτίων που έλαβε ο κάθε συνδυασμός, με τον επιτυχόντα συνδυασμό να
καταλαμβάνει τα 3/5 των εδρών και τους επιλαχόντες τα 2/5, λαμβανομένου
υπ΄ όψιν για την κατανομή των εδρών του συνόλου των έγκυρων ψηφοδελτίων
που έλαβε ο κάθε συνδυασμός σε όλα τα εκλογικά τμήματα της εδαφικής
περιφέρειας του δήμου. Συνεπώς, βάσει των ανωτέρω, η κατανομή των εδρών
των δημοτικών κοινοτήτων Καστοριάς, Μανιάκων και Μεσοποταμίας, έχει ως
εξής:
1) ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Α. Ο επιτυχών συνδυασμός «ΕΝ – ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ» καταλαμβάνει 7 έδρες.
Β. Ο α’ επιλαχών συνδυασμός «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» καταλαμβάνει 3 έδρες.
Ο β’ επιλαχών συνδυασμός «ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ –ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!» καταλαμβάνει 1 έδρα.
Οι γ΄, δ΄ και ε΄ επιλαχόντες συνδυασμοί «ΓΙΝΕΤΑΙ», «ΕΝ. ΔΗΜΟ. ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ» και «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ» δεν καταλαμβάνουν έδρα.
Α. Για τον επιτυχόντα συνδυασμό «ΕΝ – ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ»:

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
1. ΣΙΣΤΟΒΑΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΙΣΙΔΩΡΟΥ354
2. ΜΕΣΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ329
3. ΤΡΑΝΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΑΟΥΜ324
4. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ296
5. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ191
6. ΜΟΡΦΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ186
7. ΤΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ184
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
1. ΜΥΛΩΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΑΒΒΑ167
2. ΠΑΠΑΔΑΜΙΑΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΚΥΡΟΥ144
3. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ135
4. ΝΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ127
12.ΜΑΡΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ126

Β. Για τον α’ επιλαχόντα συνδυασμό «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ»:

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
1.ΡΗΜΟΥ-ΣΜΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ472
2.ΡΙΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ408
3.ΔΑΡΑΒΙΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ273
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
1. ΧΑΤΟΥΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ263
2. ΓΚΕΤΣΙΟΥ-ΡΟΝΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ205
3. ΜΑΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ193
4. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ182
5. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ179
6. ΚΩΤΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ171
7. ΒΛΑΧΟΣ ΑΧΙΛΕΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ158
8. ΣΤΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ124
9. ΜΑΣΣΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ72

Γ. Για τον β’ επιλαχόντα συνδυασμό
«ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ –ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!»:

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
1. ΚΟΥΡΑΚΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΠΕΤΡΟΥ239
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
1. ΧΡΗΣΤΟΥ – ΔΟΛΛΑ ΧΑΪΔΩ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ131
2. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ113
3. ΓΚΟΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ104
4. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΪΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ77
5. ΦΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ68
6. ΤΟΣΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΝΑ) του ΜΗΝΑ62
7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΛΗ του ΦΡΟΙΞΟΥ48
8. ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ43
9. ΜΗΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ37
10.ΤΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ33
11.ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ24

2) ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΙΑΚΩΝ
Α. Ο επιτυχών συνδυασμός «ΕΝ – ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ» καταλαμβάνει 3 έδρες.
Β. Ο α’ επιλαχών συνδυασμός «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» καταλαμβάνει 1 έδρα.
Ο β’ επιλαχών συνδυασμός «ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ –ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!» καταλαμβάνει 1 έδρα.
Οι γ΄, δ΄ και ε΄ επιλαχόντες συνδυασμοί «ΓΙΝΕΤΑΙ», «ΕΝ. ΔΗΜΟ. ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ» και «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ» δεν καταλαμβάνουν έδρα.
Επομένως, με βάση τα παραπάνω, θα πρέπει να ανακηρυχθούν οι
κατωτέρω αναφερόμενοι υποψήφιοι των συνδυασμών που έλαβαν έδρες ως
τακτικοί και αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι της δημοτικής
κοινότητας Μανιάκων σύμφωνα με τον αριθμό των σταυρών προτίμησης που
έλαβε καθένας από αυτούς (άρθρο 38 Ν. 3852/2010) και πιο συγκεκριμένα:

Α. Για τον επιτυχόντα συνδυασμό «ΕΝ – ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ»:

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
1.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ171
2.ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 136
3.ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ109
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
1. ΦΙΛΗΜΕΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ80
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ52
3. ΖΙΑΖΙΑ ΗΛΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ33

Β. Για τον α’ επιλαχόντα συνδυασμό «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ»:

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
1.ΚΟΛΟΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ169
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΓΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ139
2. ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ101
3. ΚΟΣΜΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ77
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ56

Γ. Για τον β’ επιλαχόντα συνδυασμό
«ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ –ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!»:

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
1.ΠΑΣΣΑΛΗ – ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ269
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
1. ΠΑΥΛΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ106
2. ΜΠΑΣΙΑΡΙΔΟΥ ΝΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ66
3.ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ   ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ544.
  1. 4. ΣΤΑΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
   39
5. ΚΟΖΛΕΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ7

2) ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
Α. Ο επιτυχών συνδυασμός «ΕΝ – ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ» καταλαμβάνει 3 έδρες.
Β. Ο α’ επιλαχών συνδυασμός «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» καταλαμβάνει 1 έδρα.
Ο β’ επιλαχών συνδυασμός «ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ –ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!» καταλαμβάνει 1 έδρα.
Οι γ΄, δ΄ και ε΄ επιλαχόντες συνδυασμοί «ΓΙΝΕΤΑΙ», «ΕΝ. ΔΗΜΟ. ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ» και «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ» δεν καταλαμβάνουν έδρα.
Επομένως, με βάση τα παραπάνω, θα πρέπει να ανακηρυχθούν οι
κατωτέρω αναφερόμενοι υποψήφιοι των συνδυασμών που έλαβαν έδρες ως
τακτικοί και αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι της δημοτικής
κοινότητας Μεσοποταμίας σύμφωνα με τον αριθμό των σταυρών προτίμησης που
έλαβε καθένας από αυτούς (άρθρο 38 Ν. 3852/2010) και πιο συγκεκριμένα:

Α. Για τον επιτυχόντα συνδυασμό «ΕΝ – ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ»:

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
1.ΜΑΣΚΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 233
2.ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ199
3.ΦΟΥΛΙΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ181
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
1.ΚΕΡΑΜΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ161
2.ΚΑΪΤΑΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΛΟΥΚΑ159
3.ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ128

Β. Για τον α’ επιλαχόντα συνδυασμό «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ»:

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
1.ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ305
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
1.ΚΑΪΤΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ213
2.ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ205
3.ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ201
4.ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ117
5.ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΖΗΣΗ54

Γ. Για τον β’ επιλαχόντα συνδυασμό
«ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ –ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!»:

Τακτικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
1.ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ72
Αναπληρωματικοί δημοτικοί σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας
1. ΖΥΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ56
2. ΤΣΙΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ53
3. ΝΙΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ41
4. ΔΙΧΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ23
5. ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ6

Ακολούθως, στο δήμο Καστοριάς υφίστανται   34 τοπικές κοινότητες,
στις 18 από τις οποίες εκλέγονται εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας και
στις 16 συμβούλια τοπικής κοινότητας.

Οι κατωτέρω αναγραφόμενες έδρες εκάστου 3μελούς τοπικού συμβουλίου θα
πρέπει να κατανεμηθούν αναλογικά σύμφωνα με όσα ορίζονται στη διάταξη
του άρθρου 37 του Ν. 3852/2010 μεταξύ των υποψηφίων όλων των συνδυασμών
που συμμετείχαν στις εκλογές και είχαν υποψηφίους για κάθε συμβούλιο
τοπικής κοινότητας και βάσει του αριθμού των έγκυρων ψηφοδελτίων που
έλαβε ο κάθε συνδυασμός στην περιφέρεια της οικείας τοπικής κοινότητας.
Υπογραμμίζεται ότι κατά τη διάταξη του άρθρου 40 του Ν. 3852/2010
τακτικοί σύμβουλοι του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας εκλέγονται από
τους υποψηφίους κάθε συνδυασμού, κατά σειρά, αυτοί που έλαβαν τους
περισσότερους σταυρούς προτίμησης ενώ εκπρόσωπος της τοπικής κοινότητας
εκλέγεται από τους υποψηφίους του συνδυασμού που πλειοψήφησε εκείνος που
έλαβε τους περισσότερους σταυρούς προτίμησης και, τέλος, ως πρόεδρος
του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας ανακηρύσσεται ο υποψήφιος
σύμβουλος του πλειοψηφήσαντος συνδυασμού που έλαβε τους περισσότερους
σταυρούς προτίμησης. Οι υπόλοιποι υποψήφιοι σύμβουλοι ανακηρύσσονται ως
αναπληρωματικοί των τακτικών συμβούλων της τοπικής κοινότητας ή του
εκπροσώπου της τοπικής κοινότητας. Κατόπιν των ανωτέρω, θα πρέπει να
ανακηρυχθούν οι κατωτέρω αναφερόμενοι υποψήφιοι των συνδυασμών που
έλαβαν έδρες ως πρόεδροι, εκπρόσωποι και τακτικοί και αναπληρωματικοί
σύμβουλοι των τοπικών κοινοτήτων ως εξής:

  1. Τοπική κοινότητα ΑΥΓΗΣ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» ο

ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ90

2. Τοπική Κοινότητα ΚΟΡΟΜΗΛΕΑΣ (3μελές συμβούλιο)
Εκλέγονται οι εξής:
-Από τον συνδυασμό «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» ως Πρόεδρος

  1. ΣΕΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΟΥ
57
  1. Ως Τακτικό μέλος:
  1. ΤΗΛΙΑΒΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
55
Ως αναπληρωματικά μέλη :
2) ΚΕΤΣΕΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16
3) ΤΣΟΥΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ9

-Από τον συνδυασμό «ΕΝ- ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ » ως τακτικό μέλος

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ50
Ως αναπληρωματικά μέλη:
1) ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ26
2) ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ8

3. Τοπική κοινότητα ΛΕΥΚΗΣ (3μελές συμβούλιο)
Εκλέγονται οι εξής:
-Από τον συνδυασμό ««ΕΝ- ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ»» ως Πρόεδρος

  1. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
117
  1. Ως αναπληρωματικά μέλη:
  1. ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
26
2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ5

-Από τον συνδυασμό ««ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ»» ως τακτικό μέλος

ΤΣΑΤΣΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΖΗΣΗ50
Ως αναπληρωματικά μέλη:
1) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΟΥΤΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ18
2) ΣΑΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ3

-Από τον συνδυασμό «ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !» ως τακτικό μέλος

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ

29
Ως αναπληρωματικό μέλος:
ΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ12

  1. 4. Τοπική κοινότητα ΟΜΟΡΦΟΚΚΛΗΣΙΑΣ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό ««ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» ο

1) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΥ25

5. Τοπική Κοινότητα ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ (3μελές συμβούλιο)
Εκλέγονται οι εξής:
-Από τον συνδυασμό ««ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ»» ως Πρόεδρος

  1. ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
164
  1. Ως αναπληρωματικά μέλη:
  1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
60
2) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΥ49

-Από τον συνδυασμό ««ΕΝ- ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ»» ως τακτικό μέλος

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ103
Ως αναπληρωματικά μέλη:
1) ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ79
2) ΔΕΛΗΠΟΡΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ26

Από τον συνδυασμό ««ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !»» ως τακτικό μέλος

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

56

  1. Τοπική κοινότητα ΤΣΑΚΩΝΗΣ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό ««ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ»» ως τακτικός ο

ΜΑΝΩΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ91
Ως αναπληρωματικός η
ΜΕΝΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ20

7. Τοπική Κοινότητα ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ (3μελές συμβούλιο)
Εκλέγονται οι εξής:
-Από τον συνδυασμό ««ΕΝ- ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ»» ως Πρόεδρος

  1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
180
  1. Ως τακτικό μέλος:
  1. ΚΥΡΙΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
115
Ως αναπληρωματικό μέλος:
1) ΚΡΟΜΛΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   6

-Από τον συνδυασμό ««ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ»» ως τακτικό μέλος

ΤΖΑΜΠΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ74
Ως αναπληρωματικά μέλη:
1) ΤΣΕΝΙΚΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ66
2) ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ42
3) ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ37

8. Τοπική Κοινότητα ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ   (3μελές συμβούλιο)
Εκλέγονται οι εξής:
-Από τον συνδυασμό ««ΕΝ- ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ»» ως Πρόεδρος

  1. ΠΡΟΚΟΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
127

Από τον συνδυασμό ««ΓΙΝΕΤΑΙ»» ως τακτικό μέλος

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ89
Ως αναπληρωματικά μέλη:
ΚΙΤΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ17

-Από τον συνδυασμό ««ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ»» ως τακτικό μέλος

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ28
Ως αναπληρωματικά μέλη:
1) ΤΣΟΜΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ26
2) ΜΠΟΥΤΣΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ26

9. Τοπική Κοινότητα ΚΟΡΗΣΟΥ (3μελές συμβούλιο)
Εκλέγονται οι εξής:
-Από τον συνδυασμό ««ΕΝ- ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ»» ως Πρόεδρος

  1. ΓΟΥΓΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ
240
  1. Ως αναπληρωματικά μέλη:
  1. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ
41
2) ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΥΜΕΩΝ34

-Από τον συνδυασμό ««ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ»» ως τακτικό μέλος

ΒΕΛΛΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ67
Ως αναπληρωματικά μέλη:
1) ΜΠΟΝΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ49
2) ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ40
3) ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ34

-Από τον συνδυασμό «ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !» ως τακτικό μέλος

ΨΩΜΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
28
Ως αναπληρωματικό μέλος:
1) ΜΠΑΝΤΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ33
2) ΤΣΟΠΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ26
3) ΤΑΓΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ   ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ13

  1. Τοπική       Κοινότητα ΛΙΘΙΑΣ (3μελές συμβούλιο)

Εκλέγονται οι εξής:
-Από τον συνδυασμό ««ΕΝ- ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ» ως Πρόεδρος

  1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
82
  1. Ως Τακτκό μέλος:
  1. ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ
52

-Από τον συνδυασμό ««ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ»» ως τακτικό μέλος

ΚΩΣΤΕΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ104
Ως αναπληρωματικά μέλη:
ΣΙΟΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ   8

11. Τοπική Κοινότητα ΜΕΛΙΣΣΟΤΟΠΟΥ (3μελές συμβούλιο)
Εκλέγονται οι εξής:
-Από τον συνδυασμό ««ΕΝ- ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ»» ως Πρόεδρος

  1. ΒΟΛΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
75
  1. Ως αναπληρωματικά μέλη:
  1. ΠΑΛΕΖΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
62

-Από τον συνδυασμό «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» ως τακτικό μέλος

ΜΟΥΧΑΡΕΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΜΕΘΟΔΙΟΥ79
Ως αναπληρωματικά μέλη:
ΜΑΝΑΡΗ ΕΡΜΙΟΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ4

Από τον συνδυασμό «ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !» ως τακτικό μέλος

ΓΙΑΓΚΟΥΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ   ΣΤΕΦΑΝΟΥ54

  1. Τοπική κοινότητα ΒΥΣΣΙΝΕΑΣ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό ««ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ»» ως τακτικός ο

ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ42
Ως αναπληρωματικός ο
ΠΑΠΑΤΩΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ13

13. Τοπική Κοινότητα ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (3μελές συμβούλιο)
Εκλέγονται οι εξής:
-Από τον συνδυασμό ««ΕΝ- ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ»» ως Πρόεδρος

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
53
  1. Ως αναπληρωματικά μέλη:
  1. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
29
2) ΤΡΑΪΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ7

-Από τον συνδυασμό ««ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» ως τακτικό μέλος

ΚΥΒΕΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ84
Ως αναπληρωματικά μέλη:
ΚΩΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ3

-Από τον συνδυασμό ««ΕΝ. ΔΗΜΟ. ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ»» ως τακτικό μέλος

ΦΩΤΕΙΝΙΩΤΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ25

  1. Τοπική κοινότητα ΟΞΥΑΣ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό ««ΓΙΝΕΤΑΙ»» ως τακτικός ο

ΜΑΡΚΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΥ40

  1. Τοπική κοινότητα ΠΟΛΥΚΕΡΑΣΟΥ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό ««ΕΝ- ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ» ο

ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ16

  1. Τοπική κοινότητα ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό ««ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» ο

ΝΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ84

17.Τοπική Κοινότητα ΤΟΙΧΙΟΥ (3μελές συμβούλιο)
Εκλέγονται οι εξής:
-Από τον συνδυασμό «ΕΝ- ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ» ως Πρόεδρος

  1. ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
136
  1. Ως τακτικό μέλος:
  1. ΕΛΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
102
Ως αναπληρωματικά μέλη:
  1. ΠΟΠΗ ΘΕΟΔΟΤΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
42
2) ΓΩΝΙΑΝΑΚΗ –ΤΣΟΥΚΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ17

-Από τον συνδυασμό ««ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» ως τακτικό μέλος

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ   ΣΤΕΦΑΝΟΥ55
Ως αναπληρωματικά μέλη:
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ42

  1. Τοπική κοινότητα ΙΕΡΟΠΗΓΗΣ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεταιαπό τον συνδυασμό«ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!»ως τακτικός ο

ΤΣΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΖΗΣΗ120
Ως αναπληρωματικός ο
ΠΙΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ7

  1. Τοπική κοινότητα ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό ««ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» ο

ΔΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ142

  1. Τοπική κοινότητα ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» ο

ΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ104

  1. Τοπική κοινότητα ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό «ΕΝ- ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ» ως τακτικός ο

ΜΑΖΓΑΛΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ49
Ως αναπληρωματικός ο
ΚΟΤΖΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ13

22. Τοπική Κοινότητα ΓΑΒΡΟΥ (3μελές συμβούλιο)
Εκλέγονται οι εξής:
-Από τον συνδυασμό «ΕΝ- ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ» ως Πρόεδρος

  1. ΣΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΤΡΥΦΩΝ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
54
  1. Ως αναπληρωματικά μέλη:
  1. 1)ΠΕΓΓΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
14
2) ΚΟΤΖΑΡΕΪ ΚΟΤΖΑΡΑΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ0

-Από τον συνδυασμό ««ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !» ως τακτικό μέλος

ΦΕΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΑΣΩΝΟΣ28
Ως αναπληρωματικά μέλη:
1) ΠΑΠΠΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ6
2) ΠΑΠΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΖΗΣΗ0

Από τον συνδυασμό ««ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ»» ως τακτικό μέλος

ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ23
Ως αναπληρωματικό μέλος:
ΤΑΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ7

  1. Τοπική κοινότητα ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» ο

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΤΟΥ ΘΕΜΕΛΗ76

  1. Τοπική κοινότητα ΜΕΛΑ (Εκπρόσωπος)      

Εκλέγεται μετά από κλήρωση από τον συνδυασμό ««ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !» ο

ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ32

  1. Τοπική κοινότητα ΧΑΛΑΡΑΣ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό «ΕΝ- ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ» η

ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ47

  1. Τοπική κοινότητα ΚΡΑΝΙΩΝΑΣ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» o

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ11

  1. Τοπική κοινότητα ΜΑΥΡΟΚΑΜΠΟΥ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» η

ΜΙΣΚΑ-ΜΗΤΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ18

28.Τοπική Κοινότητα ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ (3μελές συμβούλιο)
Εκλέγονται οι εξής:
-Από τον συνδυασμό ««ΕΝ- ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ» ως Πρόεδρος

  1. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΟΥΜ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
102
  1. Ως τακτικό μέλος:
  1. ΓΚΡΙΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
101
Ως αναπληρωματικό μέλος:
ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ57

-Από τον συνδυασμό ««ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ»» ως τακτικό μέλος

ΜΠΙΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ51
Ως αναπληρωματικά μέλη:
1) ΤΣΙΩΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ34
2) ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ22
3) ΖΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ9

29. Τοπική Κοινότητα ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ (3μελές συμβούλιο)
Εκλέγονται οι εξής:
-Από τον συνδυασμό ««ΕΝ- ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ»» ως Πρόεδρος

  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
155
  1. Ως αναπληρωματικά μέλη:
  1. 1)ΠΕΤΣΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
93
2)ΜΗΛΟΥΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ29

-Από τον συνδυασμό «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» ως τακτικό μέλος

ΜΠΟΥΣΗΣ ΝΑΟΥΜ ΤΟΥ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ91
Ως αναπληρωματικά μέλη:
1)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΩΡΑΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ90
2)ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ64
3) ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ22

-Από τον συνδυασμό «ΓΙΝΕΤΑΙ» ως τακτικό μέλος

ΜΠΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΖΗΣΗ73

30. Τοπική Κοινότητα ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ (3μελές συμβούλιο)
Εκλέγονται οι εξής:
-Από τον συνδυασμό ««ΕΝ- ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ»» ως Πρόεδρος

  1. ΜΠΟΥΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
72
  1. Ως αναπληρωματικά μέλη:
  1. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
49
2) ΕΛΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΤΑ ΤΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΥ29
3) ΓΩΓΟΥ ΣΙΔΕΡΗΣ ΤΟΥ ΖΗΣΗ15

-Από τον συνδυασμό ««ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» ως τακτικό μέλος

ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ41
Ως αναπληρωματικά μέλη:
1) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ30
2) ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ25

-Από τον συνδυασμό ««ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ» ο

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ100

  1. Τοπική κοινότητα ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» ως τακτικός ο

ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ77
Ως αναπληρωματικός ο
ΠΕΛΑΓΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ49

32. Τοπική Κοινότητα ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (3μελές συμβούλιο)
Εκλέγονται οι εξής:
-Από τον συνδυασμό «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» ως Πρόεδρος

  1. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
114

-Από τον συνδυασμό ««ΕΝ- ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ» ως τακτικό μέλος

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ71
Ως αναπληρωματικά μέλη:
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ31

-Από τον συνδυασμό «ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !» ως τακτικό μέλος

ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ17
Ως αναπληρωματικό μέλος:
ΑΠΕΛΙΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ17

33. Τοπική Κοινότητα ΟΙΝΟΗΣ (3μελές συμβούλιο)
Εκλέγονται οι εξής:
-Από τον συνδυασμό ««ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ»» ως Πρόεδρος

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
136
  1. Ως τακτικό μέλος:
  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
97
Ως αναπληρωματικό μέλος:
ΤΟΜΤΣΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ4

-Από τον συνδυασμό «ΕΝ- ΤΙΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ» ως τακτικό μέλος

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ67
Ως αναπληρωματικά μέλη:
1) ΣΥΛΙΒΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ27
2) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ21
3) ΤΣΕΜΠΕΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ   ΙΩΑΝΝΗ13

  1. Τοπική κοινότητα ΠΤΕΡΙΑΣ (Εκπρόσωπος)

Εκλέγεται από τον συνδυασμό «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» ως τακτικός ο

ΕΥΣΤΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ66
Ως αναπληρωματικός ο
ΤΟΥΛΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ36

 ΣΕΝΤΡΑ

Κοινοποίηση:
error

Σχολιάστε αυτό το άρθρο

σχόλια