Δείτε ολόκληρο το υποψήφιο δημοτικό ψηφοδέλτιο του ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ

Αρχική » Διάφορα » Δείτε ολόκληρο το υποψήφιο δημοτικό ψηφοδέλτιο του ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ

Αυτό είναι το υποψήφιο δημοτικό ψηφοδέλτιο του ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ για τον ΔΗΜΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ (Υποψήφιος Δήμαρχος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΔΟΥΚΑ – ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΗ ΦΑΝΗ (ΦΕΝΗ) του Χρήστου (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος)

ΜΕΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χαριλάου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Αθανασίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΒΛΑΧΑΒΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του Κωνσταντίνου (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος)

ΓΑΒΙΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος)

ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αντωνίου (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος)

ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ του Γρηγορίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΝΑΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Δημητρίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΝΤΙΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στεφάνου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΣΙΣΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ανδρέα (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΤΣΑΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Εμμανουήλ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Κωνσταντίνου (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΥ ΒΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΡΤΣΑΝΗ–ΛΙΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του Σωτηρίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Βασιλείου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΣΤΟΥΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Στεφάνου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του Αχιλλέα (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΑΛΒΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΤΖΟΕΝ) του Βασιλείου (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος)

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ–ΠΟΥΡΓΟΥΤΖΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του Κωνσταντίνου (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος)

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΟΛΓΑ του Θωμά (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος)

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Χρήστου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κων/νου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΓΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ναούμ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κοσμά (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Παναγιώτη (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ZHKOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΖΟΡΠΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του Αναστασίου (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος)

ΖΥΜΠΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Κων/νου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Τάκης) του Αλεξάνδρου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κων/νου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΚΟΝΤΟΥ – ΚΟΥΛΟΥΜΠΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ (ΝΟΡΑ) του Γεωργίου (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος)

ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΔΑΦΝΗ του Βασιλείου (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος)

ΝΙΚΟΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Νικολάου (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος)

ΝΟΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Ιωάννη (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Βασιλείου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του Λάμπρου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΠΑΡΙΣΗΣ ΘΩΜΑΣ του Νικολάου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΠΕΛΚΑ ΑΡΓΥΡΩ του Αχιλλέα (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος)

ΡΗΜΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του Ηλία (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος)

ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΣΟΦΙΔΗΣ ΠΑΡΗΣ του Νικολάου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΤΑΣΙΟΣ ΝΑΟΥΜ του Βασιλείου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΤΗΛΑΒΕΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χαράλαμπου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΧΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του Φίλιππου (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος)

ΧΑΤΖΗΜΑΓΚΑ ΖΩΗ του Θεόδωρου (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΥ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Συμεών (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΡΗΓΑΣ) του Θεόφιλου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΘΕΜΕΛΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Χρήστου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΥ ΜΑΚΕΔΝΩΝ

ΓΑΛΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του Αθανασίου (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος)

ΓΡΑΣΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του Πέτρου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΙΑΣΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος)

ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Θεοδώρου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΟΣΜΑΣ του Γεωργίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΤΣΑΜΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΑ) του Αναστασίου (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΥ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευσταθίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΜΙΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αποστόλου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΜΟΡΦΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος)

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΓΚΟΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του Νικοδήμου (Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας)

ΚΟΥΡΑΚΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του Πέτρου (Υποψήφια Δημοτικής Κοινότητας)

ΜΗΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αλεξίου (Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΛΗ του Φροίξου (Υποψήφια Δημοτικής Κοινότητας)

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΗ) του Κωνσταντίνου (Υποψήφια Δημοτικής Κοινότητας)

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΙΑ του Κωνσταντίνου (Υποψήφια Δημοτικής Κοινότητας)

ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Χρήστου (Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας)

ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λαζάρου (Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας)

ΤΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου (Υποψήφια Δημοτικής Κοινότητας)

ΤΟΣΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΝΑ) του Μηνά (Υποψήφια Δημοτικής Κοινότητας)

ΦΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Παναγιώτη (Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας)

ΧΡΗΣΤΟΥ – ΔΟΛΛΑ ΧΑΙΔΩ του Αποστόλου (Υποψήφια Δημοτικής Κοινότητας)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΙΑΚΩΝ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου (Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας)

ΚΟΖΛΕΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ (Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας)

ΜΠΑΣΙΑΡΙΔΟΥ ΝΙΝΑ του Θεοδώρου (Υποψήφια Δημοτικής Κοινότητας)

ΠΑΣΣΑΛΗ – ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη (Υποψήφια Δημοτικής Κοινότητας)

ΠΑΥΛΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ του Γεωργίου (Υποψήφια Δημοτικής Κοινότητας)

ΣΤΑΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Ιωάννη (Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΔΙΧΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου (Υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας)

ΖΥΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Διαμαντή (Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας)

ΝΙΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Οδυσσέα (Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας)

ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Νικολάου (Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας)

ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αποστόλου (Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας)

ΤΣΙΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Αθανασίου (Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ (Δήμου Μεσοποταμίας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Δήμου Κορεστείων)

ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Παρασκευά (Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΥΓΗΣ (Δήμου Αγίας Τριάδας)

ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ Παναγιώτης του Ελευθερίου (Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ (Δήμου Αγίων Αναργύρων)

ΛΙΑΤΟΣ ΜΙΧΑΙ του Παύλου (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΣΗΛΙΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Θεοφάνη (Υποψήφια σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΥΣΣΙΝΕΑΣ (Δήμου Βιτσίου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΒΡΟΥ (Δήμος Κορεστείων)

ΠΑΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΠΑΠΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ζήση (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΦΕΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιάσωνος (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ (Κοινότητα Καστρακίου)

NTOYKA ΘΕΟΔΩΡΑ του Δημητρίου (Υποψήφια εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας)

ΦΟΥΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του Νικολάου (Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ (ΔΗΜΟΥ Μακεδνών)

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ του Χρήστου (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη (Υποψήφια σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΠΙΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΕΡΟΠΗΓΗΣ (Κοινότητα Καστρακίου)

ΠΙΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πέτρου (Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας)

ΤΣΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ζήση (Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (Δήμου Μεσοποταμίας)

ΑΠΕΛΙΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Δημητρίου (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου, (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ (Δήμος Κλεισούρας)

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Σίμου (Υποψήφια εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας)

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΗΣΟΥ (Δήμου Αγίων Αναργύρων)

ΜΠΑΝΤΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του Νικολάου (Υποψήφια σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΤΑΓΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Νικολάου (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΤΣΟΠΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΨΩΜΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΟΜΗΛΕΑΣ (Δήμου Αγίας Τριάδας)

ΣΑΡΥΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΙΩΝΑΣ (Δήμος Κορεστείων)

ΡΑΠΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη (Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΗΣ (Δήμου Αγίας Τριάδας)

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παντελή (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Εμμανουήλ (Υποψήφια σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΘΙΑΣ (Δήμου Αγίων Αναργύρων)

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κων/νου (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΠΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Στυλιανού (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ (Δήμου Κορεστείων)

ΜΑΛΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ του Χρήστου, (Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας)

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ–ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ(ΒΑΓΓΕΛΙΩ) του Γεωργίου (Υποψ. εκπρ. Τοπ.κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΚΑΜΠΟΥ (Δήμου Κορεστείων)

ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Αναστασίου (Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ (Δήμου Μακεδνών)

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γερμανού (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΚΑΡΑΤΖΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Κοσμά (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Θωμά (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΤΖΙΑΤΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του Λεωνίδα (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑΡΑ) του Ηλία (Υποψήφια σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΑ (Δήμου Κορεστείων)

ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αντωνίου, (Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΣΣΟΤΟΠΟΥ (Δήμου Αγίων Αναργύρων)

ΓΙΑΓΚΟΥΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Στεφάνου (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ (Δήμου Βιτσίου)

ΠΑΡΤΣΑΝΗ ΣΤΑΜΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Ευαγγέλου (Υποψήφια σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΠΙΣΤΟΣ του Γεωργίου (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΜΟΡΦΟΚΚΛΗΣΙΑΣ (Δήμου Αγίας Τριάδας)

ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου (Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΙΝΟΗΣ (Δήμου Μεσοποταμίας)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Γεωργίου (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΞΥΑΣ (Δήμου Βιτσίου)

ΣΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Κων/νου (Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ( Δήμου Αγίας Τριάδας)

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ (Δήμου Μακεδνων)

ΓΙΑΜΠΑΝΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ του Θεοφάνη (Υποψήφια σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΚΕΡΑΣΟΥ (Δήμου Βιτσίου)

ΤΕΡΨΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Κοσμά (Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΤΕΡΙΑΣ (Δήμου Μεσοποταμίας)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ανέστη (Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ (Δήμου Βιτσίου)

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μενελάου (Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας)

ΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βασιλείου (Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟΙΧΙΟΥ (Δήμου Βιτσίου)

ΣΤΑΜΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του Κωνσταντίνου (Υποψήφια σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΣΑΚΩΝΗΣ (Δήμου Αγίας Τριάδας)

ΜΑΛΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μιχαήλ (Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΛΑΡΑΣ (Δήμου Κορεστείων)

ΣΤΑΜΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου (Υποψήφιος εκπρόσωπος τοπικής κοινότητας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ (Δήμου Αγίας Τριάδας)

ΦΙΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου (Υποψήφιος σύμβουλος τοπικής κοινότητας)

Κοινοποίηση:

Σχολιάστε αυτό το άρθρο

σχόλια