Το υποψήφιο ψηφοδέλτιο του ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥ για τον ΔΗΜΟ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ

Αρχική » Διάφορα » Το υποψήφιο ψηφοδέλτιο του ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥ για τον ΔΗΜΟ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ

Το υποψήφιο ψηφοδέλτιο του ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥ για τον ΔΗΜΟ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ

Δήμος Νεστορίου – Το υποψήφιο ψηφοδέλτιο του ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
( Υποψήφιος Δήμαρχος)

2) ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΚΡΙΤΩΝ)
3) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΚΡΙΤΩΝ)
4) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΕΦΤΟΥΛΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΚΡΙΤΩΝ)
5) ΚΟΣΕΤΣΙΔΟΥ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΚΡΙΤΩΝ)
6) ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΚΡΙΤΩΝ)
7) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΚΡΙΤΩΝ)
8) ΤΡΥΓΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΚΡΙΤΩΝ)
9) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΡΕΝΩΝ)
10) ΜΗΛΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΡΕΝΩΝ)
11) ΧΡΟΝΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΡΕΝΩΝ)
12) ΦΙΛΙΑΔΟΥ –ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΡΑΜΟΥ
13) ΓΑΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ)
14) ΚΑΡΑΔΕΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ)
15) ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ)
16) ΝΤΑΟΥΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ)
17) ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ)
18) ΠΑΠΑΤΖΗΜΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ)
19) ΠΑΣΧΟΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ)
20) ΠΑΤΣΑΒΡΑ –ΓΚΑΡΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ)
21) ΣΙΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΟΡΕΣΤΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ)
22) ΣΟΥΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΣΧΑΛΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ)
23) ΣΤΑΜΠΟΥΛΤΖΗ ΑΓΝΟΥΛΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ)
24) ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ)
25) ΤΖΗΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΑΜΟΥ
26) ΠΙΣΙΩΤΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΑΡΙ
27) ΡΑΠΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΠΟΤΑΜΙΑΣ
28) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
29) ΤΟΤΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
30) ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΠΤΑΧΩΡΙΟΥ
31) ΡΑΔΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΜΝΗΝΑΔΩΝ
32) ΚΑΛΛΙΦΑΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΤΥΛΗΣ

33) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
34) ΜΑΛΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
35) ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
36) ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗ ΟΛΓΑ του ΖΗΣΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΑΝΕΜΟΥ
37) ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΤΕΛΕΑΣ -ΚΡΑΝΟΧΩΡΙΟΥ
38) ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
39) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
40) ΣΟΥΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΙΟΝΑΤΟΥ
41) ΓΙΑΖΙΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΗΣ
42) ΛΕΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Κοινοποίηση:

Σχολιάστε αυτό το άρθρο

σχόλια