Το πρόγραμμα στη Γ’ Εθνική

Αρχική » Διάφορα » Το πρόγραμμα στη Γ’ Εθνική

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της 21ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής κατηγορίας, όπου συμμετέχουν και οι ΑΓΣ Καστοριάς και Κάστορας μαζί με τις βαθμολογίες όλων των ομίλων.

Αναλυτικά η 21η αγωνιστική (16/03)
ΠΑΟ Κοσμίου-Έβρος Σουφλίου
Εθνικός Αγιονερίου-Άρης Ακροποτάμου
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Πανσερραϊκός
Ορφέας Ελευθερούπολης-Διγενής Λακκώματος
Μουδανιά-Βυζάντιο Κ.
Μακεδονικός-Κιλκισιακός
Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Σιδ.
Δόξα Πετρούσας-Αγροτικός Αστέρας

Βαθμολογία 1ος όμιλος (20 αγώνες)
1. Αγροτικός Αστέρας 49
————————————————-
2. Πανσερραϊκός 46
3. Άρης Ακροποτάμου 39
4. Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 31
5. Εθνικός Αγιονερίου 30
6. Νέστος Χρυσούπολης 28
7. Διγενής Λακκώματος 28
8. Ηρακλής Αμπελοκήπων 27
————————————————-
9. Έβρος Σουφλίου 27
10. Κιλκισιακός 26
11. Ορφέας Ελευθερούπολης 23
12. Εθνικός Σιδηροκάστρου 22
13. Δόξα Πετρούσας 22
14. Π.Ο. Μουδανιών 22
15. Μακεδονικός 18
16. ΠΑΟ Κοσμίου 3

Αναλυτικά η 21η αγωνιστική (16/03)
Θεσπρωτός-Εθνικός Φιλιππιάδας
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Καμπανιακός
Κάστορας-Όλυμπος ΚέρκυραςΠυρσός Γρεβενών-ΑΕΛ
Κοζάνη-Τηλυκράτης Λευκάδας (3-0 α.α)
Πρέβεζα-Καστοριά
Δόξα Πενταλόφου-Δόξα Κρανούλας
Κεραυνός Θεσπρωτικού-Οδυσσέας Κορδελιού

Βαθμολογία (20 αγώνες)
1. AEΛ 50
————————————————-
2. Οικονόμος Τσαριτσάνης 43
3. Κοζάνη 40
4. Εθνικός Φιλιππιάδας 38
5. Καστοριά 36
6. Καμπανιακός 35
7. Οδυσσέας Κορδελιού 35
8. Δόξα Πενταλόφου 33
————————————————-
9. Θεσπρωτός 33
10. Πυρσός Γρεβενών 27
11. Δόξα Κρανούλας 22
12. Πρέβεζα 15
13. Όλυμπος Κέρκυρας 14
14. Κεραυνός Θεσπρωτικού 14
15. Κάστορας 13
16. Τηλυκράτης Λευκάδας –
*Ο Τηλυκράτης Λευκάδας έχει παραιτηθεί από το πρωτάθλημα.

Αναλυτικά η 21η αγωνιστική (16/03)
Τρίκαλα-Πυργετός (3-0 α.α)
Ρήγας Φεραίος-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΟ Κύμης-Αχιλλέας Δομοκού
Λευκάδια-Μαχητής Τερψιθέας
ΑΟ Καρδίτσας-Αμπελωνιακός
ΕΑ Παύλου-Μακροχώρι
Δωτιέας Αγιάς-ΑΟ Χαλκίδας
Ρεπό: Λαμία

Βαθμολογία 3ος όμιλος (20 αγώνες)
1. Λαμία 43
————————————————-
2. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 39
3. ΑΟ Κύμης 36
4. Λευκάδια Νάουσας 34
5. Τρίκαλα 33
6. Μακροχώρι 32
7. Δωτιέας Αγιάς 27
8. Ρήγας Φεραίος 24
9. Νάουσα 23
10. Μαχητής Τερψιθέας 22
11. Χαλκίδα 22
12. Αχιλλέας Δομοκού 18
13. ΑΟ Καρδίτσας 17
14. Αμπελωνιακός 17
15. Πυργετός Λάρισας –
*Ο Πυργετός Λάρισας έχει παραιτηθεί από το πρωτάθλημα.

Αναλυτικά η 21η αγωνιστική (16/03)
Κόρινθος-ΑΕ Καραϊσκάκης
Δόξα Ν. Μανωλάδας-Αχαϊκή
Μεσσηνιακός-Ένωση Ερμιονίδας
ΑΕ Μεσολογγίου-Παναργειακός
Παναρκαδικός-Καλαμάτα
Πανναυπλιακός-Άρης Αιτωλικού
Ατρόμητος Αχαΐας-ΠΑΟ Βάρδας
Εθνικός Σαγέικων-ΠΦΟ Πανοπούλου

Βαθμολογία 4ος όμιλος (20 αγώνες)
1. ΑΕ Ερμιονίδας 46
————————————————-
2. Καλαμάτα 43
3. Παναργειακός 42
4. ΑΕ Καραϊσκάκης 40
5. Δόξα Ν. Μανωλάδας 33
6. Αχαϊκή 33
7. Μεσσηνιακός 31
8. Κόρινθος 30
————————————————-
9. ΠΑΟ Βάρδας 30
10. Ατρόμητος Αχαΐας 28
11. Παναρκαδικός 27
12. ΑΕ Μεσολογγίου 25
13. Πανναυπλιακός 15
14. Εθνικός Σαγέικων 10
15. Άρης Αιτωλικού 8
16. ΠΦΟ Πανοπούλου 7

Αναλυτικά η 21η αγωνιστική (16/03)
Εθνικός Αστέρας-Ρούβας
Ολυμπιακός Λαυρίου-Τράχωνες (0-3 α.α)
Μύκονος-Ατρόμητος Πειραιά
Πεύκη-Κισσαμικός
Ατσαλένιος-Προοδευτική
Πανελευσινιακός-Νέα Ιωνία
Ιωνικός-Δόξα Βύρωνα
Ρεπό: Γιούχτας

Βαθμολογία 5ος όμιλος (20 αγώνες)
1. Πανελευσινιακός 44
————————————————-
2. Τράχωνες 43
3. Ιωνικός 37
4. Νέα Ιωνία 32
5. Κισσαμικός 31
6. Ατσαλένιος 29
7. Γιούχτας 29
8. Ρούβας 28
9. Ατρόμητος Πειραιά 28
10. Δόξα Βύρωνα 22
11. Πεύκη 21
12. Προοδευτική 21
13. Μύκονος 14
14. Ολυμπιακός Λαυρίου –
15. Εθνικός Αστέρας -4
*Ολυμπιακός Λαυρίου αποχώρησε από το πρωτάθλημα.

Αναλυτικά η 21η αγωνιστική (16/03)
Ερμής Ζωνιανών-Αστέρας Βάρης
ΑΟ Περιστερίου-Θύελλα Ραφήνας
Κηφισιά-ΠΑΟ Κρουσώνα
Άγιος Νικόλαος-Μανδραϊκός
Αιγάλεω-Ηλυσιακός
Ηρόδοτος-Πανναξιακός
Τριγλία Ραφήνας-ΑΕΚ
Ρεπό: Περαμαϊκός

Βαθμολογία 6ος όμιλος (20 αγώνες)
1. ΑΕΚ 47
————————————————-
2. Κηφισιά 34
3. Ηρόδοτος 33
4. Μανδραϊκός 30
5. Τριγλία Ραφήνας 29
6. Ηλυσιακός 27
7. Αστέρας Βάρης 26
8. Θύελλα Ραφήνας 24
9. Περαμαϊκός 23
10. ΠΑΟ Κρουσσώνα 23
11. Ερμής Ζωνιανών 21
12. Αιγάλεω 20
13. ΑΟ Περιστερίου 19
14. Πανναξιακός 15
15. Άγιος Νικόλαος 10
*αφαίρεση 3 βαθμών ΑΕΚ και Αιγάλεω
**Από τους τρεις ομίλους που έχουν 15 ομάδες, θα γίνει κλήρωση και από τον έναν θα υποβιβαστούν οκτώ ομάδες και από τους άλλους δύο από επτά.

Κοινοποίηση:
error

Σχολιάστε αυτό το άρθρο

σχόλια