Καζάνι που… βράζει ο ΑΟ Κάστωρ – Φρικτά παράπονα από τη διαιτησία για την εντός έδρας ήττα (1-2) από την Κοζάνη - OlaDeka

Πραγματοποιώντας την καλύτερη φετινή του εμφάνιση ο ΑΟ Κάστωρ έπεσε θύμα της προκλητικής διαιτησίας του Κερκυραίου κ. Κολυτά, ο οποίος με τις υποδείξεις του αδίκησε κατάφωρα την ομάδα του ΑΟ Κάστωρ υποχρεώνοντάς τον σε ήττα από την Κοζάνη με σκορ 0-2.
Οι φιλοξενούμενοι χωρίς να παρουσιάσουν κάτι το αξιόλογο κατάφεραν στο α’ ημίχρονο

να προηγηθούν στο σκορ με 0-2, ενώ οι γηπεδούχοι στάθηκαν άτυχοι αφού είχαν ένα δοκάρι και 2 πολύ καλές ευκαιρίες. Στην επανάληψη, αφού μείωσε σε 1-2 στη συνέχεια του ακυρώθηκε κανονικό γκολ, ενώ αργότερα δεν δόθηκε καταφανέστατο πέναλτι., χάνοντας παράλληλα αρκετές σημαντικές ευκαιρίες.