Μπαράζ: Οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής(Και για Καστοριά – Καμβουνιακός Δεσκάτης )

Αρχική » Διάφορα » Μπαράζ: Οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής(Και για Καστοριά – Καμβουνιακός Δεσκάτης )

Μπαράζ: Οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής(Και για Καστοριά – Καμβουνιακός Δεσκάτης )

Ανακοινώθηκαν την Δευτέρα (20/5) από την ΕΠΟ οι διαιτητές για τα παιχνίδια της 4ης αγωνιστικής των μπαράζ ανόδου στη Γ’ Εθνική.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Μ. Αλέξανδρος Ίασμου – Ορέστης Ορεστιάδας
Κετεσίδης, Γάδος, Κωτούλας (Σερρών)

Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης
Γιουλάφης, Παπακύπης, Παπαναστασίου (Μακεδονίας)

2ος όμιλος

Δόξα Πενταλόφου – Ακρίτας Κ. Νευροκοπίου
Θεοδωρόπουλος, Κουπαράνη, Πίλτσης (Πέλλας)

Ομόνοια Σίνδου – Ηρακλής Αμμουδιάς
Δραγάτης, Γισγάκης, Διαμάντης (Χαλκιδικής)

3ος όμιλος

Μ. Αλέξανδρος Βαφειοχωρίου – Αχιλλέας Νεοκάστρου
Γκαραγκάνης, Γιαμούζης, Θεοδώρου (Πιερίας)

Αλμωπός Αριδαίας – Μουδανιά
Τερετίδης, Λάζρης, Καμπερίδης (Καβάλας)

4ος όμιλος

Καστοριά – Καμβουνιακός Δεσκάτης
Γιώτης, Αντωνίου, Ζιώγα (Ηπείρου)

Μ. Αλέξανδρος Άρδασσας – ΠΑΣ Φλώρινα
Μίσσας, Ρούσσι, Πατακάς (Τρικάλων)

5ος όμιλος

Θεσπρωτός – ΑΟ Βελισσαρίου
Καλιακάτσος, Γαρδικιώτης, Φαντής (Άρτας)

ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΑΟ Φλαμουλίου
Ρούσσος-Μπεκερτζής, Κωνσταντίνου, Τσόγκας (Πρέβεζας)

6ος όμιλος

ΑΟ Μυρίνης – Πύρασος
Τζοβάρας, Καραγιάννης, Κατσόγιαννος (Φθιώτιδας)

Μαχητής Τερψιθέας – Ακαδημία Πλαταμώνα
Μολιχιτούδης, Μερκενίδης, Νατσιόπουλος (Μακεδονίας)

7ος όμιλος

Κύμη – Ένωση Άσπρα Σπίτια
Ευαγγέλου, Νικολάδος, Κοσμάς (Αθηνών)

Μυρίκη – Στυλίδα
Διώτης, Αντωνόπουλος, Παρασκευάς (Αιτωλοακαρνανίας)

8ος όμιλος

Σκουφάς Κομποτίου-Ναυπακτιακός Αστέρας
Καραλιόλιος, Ρίγκος, Μωυσιάδης (Γρεβενών)

ΠΑΣ Πρέβεζα-Αστέρας Ιτέας
Πουλημάς, Στόικος, Κατσούρης (Κέρκυρας)

9ος όμιλος

Δόξα Βύρωνα – Χαραυγιακός
Μπλούνας, Δουδούμης, Κουτσόβουλος (Φθιώτιδας)

Μοσχάτο – Εθνικός
Κουτσαύτης, Γεωργαράς, Μπουντούρης (Άρτας)

10ος όμιλος

Αναγέννηση Γέρας – Μύκονος
Αντωνίου, Φωτόπουλος, Λεοντακιανάκος (Αθηνών)

11ος όμιλος

Άτταλος Ν. Περάμου – Θύελλα Ραφήνας
Ανδρονικίδης, Κοτζαμανίδης, Σινιοράκης (Πειραιά)

Φοίβος Κρεμαστής – ΠΑΟ Λουτράκι
Τσουλακάς, Τζάκος, Βασιλάκης (Αθηνών)

12ος όμιλος

Θύελλα Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Πατρών
Νεοφυτιάδης, Καλάρας, Μπούμπας (Κορινθίας)

ΠΑΟ Βάρδας – ΑΕ Κεφαλληνίας
Διαμαντόπουλος, Βεργέτης, Δημογέροντας (Αρκαδίας)

13ος όμιλος

Φαλαισία – Τροιζηνιακός
Φώτης, Μητρολιός, Πριόνας (Εύβοιας)

Ολυμπιακός Γυθείου – Μεσσηνιακός
Μάλαμας, Σπυρόπουλος, Ρούντος (Ανατολικής Αττικής)

14ος όμιλος

Αγιος Νικόλαος – Ζαρός
Χρυσός, Μαρνέζος, Καλφάκης (Χανίων)

Ψηλορείτης – Ιωνία 2000
Μουρτζάκης, Κουράκης, Τρουλινός (Ηρακλείου)onsports

Κοινοποίηση:
error

Σχολιάστε αυτό το άρθρο

σχόλια