ΑΦΜ 09931867

ΤΗΛ-ΦΑΞ: 24630-23041

Ανακοίνωση Διαμαρτυρίας

H διοίκηση του Εορδαϊκού συνεδρίασε εκτάκτως και αποφάσισε ότι πρέπει σε πρώτη φάση να εκδώσει επιστολή διαμαρτυρίας προς όλους τους υπευθύνους για τη τραγική διαιτησία των κυρίων Λεωνίδα Στυλιανού και του πρώτου βοηθού Μανάση Μιχαήλ του συνδέσμου Τρικάλων..

Ο διαιτητής του αγώνα εκτός από την ολοφάνερη μεροληψία του σε βάρος της ομάδος μας στο 46΄ του πρώτου ημιχρόνου και ενώ ο Εορδαϊκός κέρδιζε 1-0 ανακάλυψε πέναλτι και έδωσε τη δυνατότητα στο Λαγκαδά να ισοφαρίσει..

Επίσης ο κύριος Λεωνίδας μέχρι εκείνη τη στιγμή παρατήρησε τους παίκτες του Εορδαϊκού με κίτρινη κάρτα τέσσερεις φορές σε απλά φάουλ ενώ καμία στους αντιπάλους ..

Στο 49ο του δεύτερου ημιχρόνου στο δεύτερο γκολ του Λαγκαδά από καθαρή θέση οφσάιντ του παίκτη που σκοράρει ο βοηθός Μανάσης έκλεισε τα μάτια..

Κύριοι υπεύθυνοι φτάνει πια. Η ομάδα του Εορδαϊκού δεν μπορεί να ανεχτεί άλλο την εις βάρος της αδικία

Σε δεκαέξι αγώνες δεν έχουμε κερδίσει ένα πέναλτι και πραγματικά θα έπρεπε να μας δοθούν τρία καταφανέστατα, ενώ μας έχουν ακυρώσει καθαρά γκολ..

Σε αντίθεση σε αυτά μας καταλογίστηκαν τέσσερα πέναλτι  εις βάρος μας τα οποία δεν ήταν .

Δεν μπορεί κανείς από αυτούς τους κυρίους να παίξει στη πλάτη μας..

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                               ΤΟ Δ..Σ..