ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΙΣ ΝΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟ - OlaDeka

ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΙΣ ΝΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟ

Tη νίκη πήρε χθες ο Παναργειακός αγωνιζόμενος στο γήπεδό του, κόντρα στο Γράμμο Μαυροχωρίου με σκορ 3-0. Η ομάδα του Άργους προηγήθηκε στο σκορ στο πρώτο ημίχρονο, με εύστοχο χτύπημα πέναλντι του Μπάτζιου. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Παναργειακός πέτυχε άλλα δύο γκολ με τους Λαζαρίδη και Σιδηρόπουλο, μη αφήνοντας περιθώρια στην ομάδα του Μαυρόβου να διεκδικήσει κάτι καλύτερο.
     Ο Παναργειακός παρατάχθηκε αρχικά με τους Κοσμίδη κάτω από τα δοκάρια, Δινάδη, Χότζα, Φυτανίδη, Χαραλαμπίδη, Σιδηρόπουλο, Ιωαννίδη, Λαζαρίδη, Λάκη Γ. , Γαιτανάκη, Μπάτζιο.
     Ως αλλαγές αγωνίστηκαν οι Μπαράκης, Βακόπουλος ενώ το ντεμπούτο τους σε επίσημο αγώνα με τη φανέλα του Παναργειακού, έκαναν οι Κυδωνάκης Αχιλλέας και Κόζαρης Γιώργος που αγωνίστηκαν στο δεύτερο ημίχρονο ως αλλαγές,