Το πρόγραμμα της γυναικείας ομάδας της Δόξας Αμπελοκήπων

Η κλήρωση του πρωταθλήματος

55-e1469130045523
Αρχική » Αθλητικά » Το πρόγραμμα της γυναικείας ομάδας της Δόξας Αμπελοκήπων

Η ομάδα της Δόξας Αμπελοκήπων θα αγωνίζεται στον 3ο όμιλο του γυναικείου πρωταθλήματος ποδοσφαίρου.

 1ος όμιλος

1η αγωνιστική
Πλατανιάς-Δόξα Δράμας
Άγιο Γεώργιος Ν.Κρήνης-Καβάλα
Αγροτικός Αστέρας-Θράκη

2η αγωνιστική
Δόξα Δράμας -Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης
Θράκη – Πλατάνιας
Καβάλα-Αγροτικός Αστέρας

3η αγωνιστική
Δόξα Δράμας – Θράκη
Καβάλα-Πλατάνιας
Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης -Αγροτικός Αστέρας

4η αγωνιστική
Θράκη-Καβάλα
Πλατανιάς – Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης
Αγροτικός Αστέρας-Δόξα Δράμας

5η αγωνιστική
Καβάλα-Δόξα Δράμας
Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης- Θράκη
Αγροτικός Αστέρας -Πλατανιάς

6η αγωνιστική
Δόξα Δράμας – Πλατανιάς
Καβάλα-Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης
Θράκη – Αγροτικός Αστέρα

7η αγωνιστική
Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης-Δόξα Δράμας
Πλατανιάς -Θράκη
Αγροτικός Αστέρας-Καβάλα

8η αγωνιστική
Θράκη-Δόξα Δράμας
Πλατανιάς-Καβάλα
Αγροτικός Αστέρας -Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης

9η αγωνιστική
Καβάλα- Θράκη
Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης- Πλατάνια
Δόξα Δράμας- Αγροτικός Αστέρας

10η αγωνιστική
Δόξα Δράμας-Καβάλα
Θράκη- Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης
Πλατανιάς- Αγροτικός Αστέρας

2ος όμιλος
1η αγωνιστική
Κιλκισιακός-Ασπρόμαυρες Αμαζόνες
Αγρ. Αστέρας Αγ. Βαρβάρας-Άγιος Νέστωρ
Ολσμπιώτισσες Ελασσόνας-Νεφέλες

2η αγωνιστική
Ασπρόμαυρες Αμαζόνες-Αγρ. Αστέρας Αγ. Βαρβάρας
Νεφέλες-Κιλκισιακός
Άγιος Νέστωρ-Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας

3η αγωνιστική
Ασπρόμαυρες Αμαζόνες-Νεφέλες
Άγιος Νέστωρ-Κιλκισιακός
Αγρ. Αστέρας Αγ. Βαρβάρας-Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας

4η αγωνιστική
Νεφέλες-Άγιος Νέστωρ
Κιλκισιακός-Αγρ. Αστέρας Αγ. Βαρβάρας
Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας-Ασπρόμαυρες Αμαζόνες

5η αγωνιστική
Άγιος Νέστωρ-Ασπρόμαυρες Αμαζόνες
Αγρ. Αστέρας Αγ. Βαρβάρας-Νεφέλες
Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας-Κιλκισιακός

6η αγωνιστική
Ασπρόμαυρες Αμαζόνες-Κιλκισιακός
Άγιος Νέστωρ-Αγρ. Αστέρας Αγ. Βαρβάρας
Νεφέλες-Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας

7η αγωνιστική
Αγρ. Αστέρας Αγ. Βαρβάρας-Ασπρόμαυρες Αμαζόνες
Κιλκισιακός-Νεφέλες
Ολσμπιώτισσες Ελασσόνας-Άγιος Νέστωρ

8η αγωνιστική
Νεφέλες-Ασπρόμαυρες Αμαζόνες
Κιλκισιακός-Άγιος Νέστωρ
Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας-Αγρ. Αστέρας Αγ. Βαρβάρας

9η αγωνιστική
Άγιος Νέστωρ-Νεφέλες
Αγρ. Αστέρας Αγ. Βαρβάρας-Κιλκισιακός
Ασπρόμαυρες Αμαζόνες-Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας

10η αγωνιστική
Ασπρόμαυρες Αμαζόνες-Άγιος Νέστωρ
Νεφέλες-Αγρ. Αστέρας Αγ. Βαρβάρας
Κιλκισιακός-Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας

3ος όμιλος
1η αγωνιστική
Κέρκυρα -Αμαζόνες Θεσπρωτίας
Άρτα-ΠΑΟΚ Κοζάνης

2η αγωνιστική
Αμαζόνες Θεσπρωτίας-Άρτα
ΠΑΟΚ Κοζάνης-Δόξα Αμπελοκήπων

3η αγωνιστική
Άρτα – Κέρκυρα
Δόξα Αμπελοκήπων-Αμαζόνες Θεσπρωτίας

4η αγωνιστική
Κέρκυρα -Δόξα Αμπελοκήπων
Αμαζόνες Θεσπρωτίας-ΠΑΟΚ Κοζάνης

5η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Κοζάνης- Κέρκυρα
Δόξα Αμπελοκήπων-Άρτα

6η αγωνιστική
Αμαζόνες Θεσπρωτίας- Κέρκυρα
ΠΑΟΚ Κοζάνης-Άρτα

7η αγωνιστική
Άρτα- Αμαζόνες Θεσπρωτίας
Δόξα Αμπελοκήπων-ΠΑΟΚ Κοζάνης

8η αγωνιστική
Κέρκυρα -Άρτα
Αμαζόνες Θεσπρωτίας-Δόξα Αμπελοκήπων

9η αγωνιστική
Δόξα Αμπελοκήπων- Κέρκυρα
ΠΑΟΚ Κοζάνης- Αμαζόνες Θεσπρωτίας

10η αγωνιστική
Κέρκυρα-ΠΑΟΚ Κοζάνης
Άρτα-Δόξα Αμπελοκήπων

4ος όμιλος
1η αγωνιστική
Παμπαιανικός-Απολλωνίδες Ερέτριας
Διαγόρας Ικαρίας-Ωρεών ΑΟ

2η αγωνιστική
Απολλωνίδες Ερέτριας-Διαγόρας Ικαρίας
Ωρεών ΑΟ-Νηρηίδες Φθιας

3η αγωνιστική
Διαγόρας Ικαρίας-Παμπαιανικός
Νηρηίδες Φθιας-Απολλωνίδες Ερέτριας

4η αγωνιστική
Παμπαιανικός-Νηρηίδες Φθιας
Απολλωνίδες Ερέτριας-Ωρεών ΑΟ

5η αγωνιστική
Ωρεών ΑΟ-Παμπαιανικός
Νηρηίδες Φθιας-Διαγόρας Ικαρίας

6η αγωνιστική
Απολλωνίδες Ερέτριας-Παμπαιανικός
Ωρεών ΑΟ-Διαγόρας Ικαρίας

7η αγωνιστική
Διαγόρας Ικαρίας-Απολλωνίδες Ερέτριας
Νηρηίδες Φθιας-Ωρεών ΑΟ

8η αγωνιστική
Παμπαιανικός-Διαγόρας Ικαρίας
Απολλωνίδες Ερέτριας-Νηρηίδες

9η αγωνιστική
Νηρηίδες Φθιας-Παμπαιανικός
Ωρεών ΑΟ-Απολλωνίδες Ερέτριας

10η αγωνιστική
Παμπαιανικός-Ωρεών ΑΟ
Διαγόρας Ικαρίας-Νηρηίδες

5ος όμιλος
1η αγωνιστική
Ατρόμητος Ζαρουχλέικων- Φοίνικας Αγίας Σοφίας
Αμαζόνες Κορ.-Λύκοι Αιγιαλείας

2η αγωνιστική
Φοίνικας Αγίας Σοφίας -Αμαζόνες Κορ.
Λύκοι Αιγιαλείας-Δόξα Πηγαδακίων

3η αγωνιστική
Αμαζόνες Κορ.- Ατρόμητος Ζαρουχλέικων
Δόξα Πηγαδακίων- Φοίνικας Αγίας Σοφίας

4η αγωνιστική
Ατρόμητος Ζαρουχλέικων -Δόξα Πηγαδακίων
Φοίνικας Αγίας Σοφίας-Λύκοι Αιγιαλείας

5η αγωνιστική
Λύκοι Αιγιαλείας – Ατρόμητος Ζαρουχλέικων
Δόξα Πηγαδακίων- Αμαζόνες Κορ.

6η αγωνιστική
φοίνικας Αγίας Σοφίας- Ατρόμητος Ζαρουχλέικων
Λύκοι Αιγιαλείας- Αμαζόνες Κορ.

7η αγωνιστική
Αμαζόνες Κορ.-φοίνικας Αγίας Σοφίας
Δόξα Πηγαδακίων-Λύκοι Αιγιαλείας

8η αγωνιστική
Ατρόμητος Ζαρουχλέικων -Αμαζόνες Κορ.
Φοίνικας Αγίας Σοφίας-Δόξα Πηγαδακίων

9η αγωνιστική
Δόξα Πηγαδακίων- Ατρόμητος Ζαρουχλέικων
Λύκοι Αιγιαλείας- Φοίνικας Αγίας Σοφίας

10η αγωνιστική
Ατρόμητος Ζαρουχλέικων -Λύκοι Αιγιαλείας
Αμαζόνες Κορ.-Δόξα Πηγαδακίων

6ος όμιλος
1η αγωνιστική
Ολυμπιακός Άργος-Ακράτητος
Αργοναύτης Νέας Κίος- Ολυμπιακός Λεωνιδίου

2η αγωνιστική
Ακράτητος-Αργοναύτης Νέας Κίος
Ολυμπιακός Λεωνιδίου -Καρυάτιδες Σπάρτης

3η αγωνιστική
Αργοναύτης Νέας Κίος- Ολυμπιακός Άργος
Καρυάτιδες Σπάρτης-Ακράτητος

4η αγωνιστική
Ολυμπιακός Άργος- Καρυάτιδες Σπάρτης
Ακράτητος-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

5η αγωνιστική
Ολυμπιακός Λεωνιδίου- Ολυμπιακός Άργους
Καρυάτιδες Σπάρτης-Αργοναύτης Νέας Κίος

6η αγωνιστική
Ακράτητος-Ολυμπιακός Άργους
Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Αργοναύτης Νέας Κίος

7η αγωνιστική
Αργοναύτης Νέας Κίος-Ακράτητος
Καρυάτιδες Σπάρτης-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

8η αγωνιστική
Ολυμπιακός Άργους-Αργοναύτης Νέας Κίος
Ακράτητος-Καρυάτιδες Σπάρτης

9η αγωνιστική
Καρυάτιδες Σπάρτης-Ολυμπιακός Άργους
Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Ακράτητος

10η αγωνιστική
Ολυμπιακός Άργους- Ολυμπιακός Λεωνιδίου
Αργοναύτης Νέας Κίοσ- Καρυάτιδες Σπάρτης

7ος όμιλος
1η αγωνιστική
Λεοντικός Κηφισιάς- Βριλισσίων ΑΟ
Αθηνά ΑΕ-Σταυρός Καλυθιών

2η αγωνιστική
Βριλισσίων ΑΟ-Αθηνά ΑΕ
Σταυρός Καλαθιών- Κωακός Φιλίνος

3η αγωνιστική
Αθηνά ΑΕ-Λεοντικός Κηφισιάς
Κωακός Φιλίνος-Βριλισσίων ΑΟ

4η αγωνιστική
Λεοντικός Κηφισιάς -Κωακός Φιλίνος
Βριλισσίων ΑΟ-Σταυρός Καλυθιών

5η αγωνιστική
Σταυρός Καλυθίων -Λεοντικός Κηφισιάς
Κωακός Φιλίνος-Αθηνά ΑΕ

6η αγωνιστική
Βριλισσίων ΑΟ-Λεοντικός Κηφισιάς
Σταυρός Καλυθίων-Αθηνά ΑΕ

7η αγωνιστική
Αθηνά ΑΔ-Βριλισσίων ΑΟ
Κωακός Φιλίνος- Σταυρός Καλυθίων

8η αγωνιστική
Λεοντικός Κηφισιάς-Αθηνά ΑΕ
Βριλισσίων ΑΟ-Κωακός Φιλίνος

9η αγωνιστική
Κωακός Φιλίνος-Λεοντικός Κηφισιάς
Σταυρός Καλυθίων-Βριλισσίων ΑΟ

10η αγωνιστική
Λεοντικός Κηφισιάς-Σταυρός Καλυθίων
Αθηνά ΑΕ-Κωακός Φιλίνος

8ος όμιλος
1η αγωνιστική
Νεάπολη Λασιθίου- Αρίων Σητείας
Εργοτέλης-Νέος Αστέρας Ρεθύμνου

2η αγωνιστική
Αρίων Σητείας-Εργοτέλης
Νέος Αστέρας Ρεθύμνου-Ιεράπετρα

3η αγωνιστική
Εργοτέλης-Νεάπολη Λασιθίου
Ιεράπετρα-Αρίων Σητείας

4η αγωνιστική
Νεάπολη Λασιθίου-Ιεράπετρα
Αρίων Σητείας-Νέος Αστέρας Ρεθύμνου

5η αγωνιστική
Νέος Αστέρας Ρεθύμνου-Νεάπολη Λασιθίου
Ιεράπετρα-Εργοτέλης

6η αγωνιστική
Αρίων Σητείας-Νεάπολη Λασιθίου
Νέος Αστέρας Ρεθύμνου-Εργοτέλης

7η αγωνιστική
Εργοτέλης-Αρίων Σητείας
Ιεράπετρα-Νέος Αστέρας Ρεθύμνου

8η αγωνιστική
Νεάπολη Λασιθίου-Εργοτέλης
Αρίων Σητείας-Ιεράπετρα

9η αγωνιστική
Ιεράπετρα-Νεάπολη Λασιθίου
Νέος Αστέρας Ρεθύμνοσ-Αρίων Σητείας
10η αγωνιστική
Νεάπολη Λασιθίου-Νέος Αστέρας Ρεθύμνου
Εργοτέλης-Ιεράπετρα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
1η 20-11-2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00
2η 04-12-2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00
3η 18-12-2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00
4η 08-01-2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00
5η 22-01-2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00
6η 05-02-2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00
7η 19-02-2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00
8η 05-03-2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00
9η 19-03-2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00
10η 02-04-2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00

 

Κοινοποίηση:

Σχολιάστε αυτό το άρθρο

σχόλια